Turniej

Nazwa: Ogólnopolski Turniej Małego Rycerza o Puchar Dyrektora MOSiR
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 12.03.2016

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. BARTOSZEK Otylia 28 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
2. Sadowska Amelia 34 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
3. GOCZAŁ Alicja 14 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
4. Porwoł Liliana 15 RMKS RYBNIK 24.05.2006
5. Mielniczek Blanka 30 PIAST GLIWICE 09.07.2007
6. RUP Sonia 1 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
7. JANECZEK Oliwia 34 PIAST GLIWICE 28.01.2008
8. Ślęzak Katarzyna 2 AZS AWF KATOWICE 23.03.2005
9. URBANEK Lena 16 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006
10. CZERNER Marta 27 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.10.2007
11. HANDYDRAJ Julia 34 KS ZAWISZA CZARNY 07.08.2005
12. Ratyna Magda 12 PIAST GLIWICE 01.03.2007
13. KOCUR Klaudia 29 UKS TRÓJKA RADLIN 12.09.2006
14. OSTROWSKA Paulina 17 PIAST GLIWICE 12.04.2006
15. SIEŃKO Barbara 26 UKS TRÓJKA RADLIN 06.06.2007
16. PUSTUŁKA Iga 34 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 07.10.2005
17. Środa Zuzanna 3 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
18. MISIAK Laura 32 RMKS RYBNIK 11.09.2007
19. KOZDĘBA Weronika 12 PIAST GLIWICE 29.06.2006
20. LENCZEWSKA Anna 34 T.S. GÓRNIK RADLIN 10.10.2006
21. Halemba Antonina 11 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
22. Korduła Antonina 4 AZS AWF KATOWICE 18.11.2005
23. Reil Kaja 24 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
24. SĄCIŃSKA Julia 34 KS ZAWISZA CZARNY 06.12.2005
25. JĘDRZEJEC Wiktoria 18 PIAST GLIWICE 04.01.2007
26. MĘŻYK Oliwia 20 RMKS RYBNIK 10.10.2006
27. Danek Kamila 25 KKS KRAKÓW 04.10.2007
28. GARUS Oliwia 10 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
29. FRAJ Martyna 34 AKS MIKOŁÓW 14.06.2005
30. MUCHA Agata 31 PIAST GLIWICE 27.10.2006
31. KWAPISZ Amelia 5 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
32. POGODA Aleksandra 34 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 30.10.2005
33. Jarosz Zuzanna 19 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
34. CIEŚLIK Natalia 6 RMKS RYBNIK 27.07.2005
35. BOGUCKA Patrycja 23 MUSZKIETER GLIWICE 29.05.2006
36. GAWROŃSKA Emilia 9 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.09.2005
37. SZOLC Wiktoria 33 UKS TRÓJKA RADLIN 02.07.2007
38. KORCZYŃSKA Alicja 34 T.S. GÓRNIK RADLIN 26.03.2006
39. RADWAN Patrycja 8 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
40. CZERNER Agnieszka 34 UKS ZAWISZA KATOWICE 01.03.2005
41. Żychowska Roksana 21 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
42. Wolny Alicja 7 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 07.11.2005
43. Pasieka Lena 22 AZS AWF KATOWICE 05.11.2006

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
2. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
3. Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
4. Wolny Alicja BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 07.11.2005 zakwalifikowano
5. GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano
6. RUP Sonia UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 zakwalifikowano
7. Ślęzak Katarzyna AZS AWF KATOWICE 23.03.2005 zakwalifikowano
8. Środa Zuzanna UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005 zakwalifikowano
9. BOGUCKA Patrycja MUSZKIETER GLIWICE 29.05.2006 zakwalifikowano
10. POGODA Aleksandra BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 30.10.2005 zakwalifikowano
11. MĘŻYK Oliwia RMKS RYBNIK 10.10.2006 zakwalifikowano
12. KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
13. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
14. CIEŚLIK Natalia RMKS RYBNIK 27.07.2005 zakwalifikowano
15. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
16. Korduła Antonina AZS AWF KATOWICE 18.11.2005 zakwalifikowano
17. Żychowska Roksana UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006 zakwalifikowano
18. GAWROŃSKA Emilia UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.09.2005 zakwalifikowano
19. KWAPISZ Amelia T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005 zakwalifikowano
20. SĄCIŃSKA Julia KS ZAWISZA CZARNY 06.12.2005 zakwalifikowano
21. BARTOSZEK Otylia UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006 zakwalifikowano
22. RADWAN Patrycja KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
23. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
24. KORCZYŃSKA Alicja T.S. GÓRNIK RADLIN 26.03.2006 zakwalifikowano
25. URBANEK Lena UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006 zakwalifikowano
26. Reil Kaja T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006 zakwalifikowano
27. Danek Kamila KKS KRAKÓW 04.10.2007 zakwalifikowano
28. PUSTUŁKA Iga UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 07.10.2005 zakwalifikowano
29. HANDYDRAJ Julia KS ZAWISZA CZARNY 07.08.2005 zakwalifikowano
30. Pasieka Lena AZS AWF KATOWICE 05.11.2006 zakwalifikowano
31. Mielniczek Blanka PIAST GLIWICE 09.07.2007 zakwalifikowano
32. MUCHA Agata PIAST GLIWICE 27.10.2006 zakwalifikowano
33. CZERNER Agnieszka UKS ZAWISZA KATOWICE 01.03.2005 zakwalifikowano
34. SIEŃKO Barbara UKS TRÓJKA RADLIN 06.06.2007 zakwalifikowano
35. Jarosz Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006 zakwalifikowano
36. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007 zakwalifikowano
37. CZERNER Marta UKS ZAWISZA KATOWICE 22.10.2007 zakwalifikowano
38. KOCUR Klaudia UKS TRÓJKA RADLIN 12.09.2006 zakwalifikowano
39. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
40. FRAJ Martyna AKS MIKOŁÓW 14.06.2005 zakwalifikowano
41. SZOLC Wiktoria UKS TRÓJKA RADLIN 02.07.2007 zakwalifikowano
42. LENCZEWSKA Anna T.S. GÓRNIK RADLIN 10.10.2006 zakwalifikowano
43. Sadowska Amelia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. RUP Sonia UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
2. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006
3. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
3. Ślęzak Katarzyna AZS AWF KATOWICE 23.03.2005
5. Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
6. GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
7. Środa Zuzanna UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
8. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006
9. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007
10. Wolny Alicja BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 07.11.2005
11. POGODA Aleksandra BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 30.10.2005
12. KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006
13. CIEŚLIK Natalia RMKS RYBNIK 27.07.2005
14. Korduła Antonina AZS AWF KATOWICE 18.11.2005
15. RADWAN Patrycja KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
16. KORCZYŃSKA Alicja T.S. GÓRNIK RADLIN 26.03.2006
17. BOGUCKA Patrycja MUSZKIETER GLIWICE 29.05.2006
18. MĘŻYK Oliwia RMKS RYBNIK 10.10.2006
19. Żychowska Roksana UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
20. GAWROŃSKA Emilia UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.09.2005
21. KWAPISZ Amelia T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
22. SĄCIŃSKA Julia KS ZAWISZA CZARNY 06.12.2005
23. BARTOSZEK Otylia UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
24. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007
25. URBANEK Lena UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006
26. Reil Kaja T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
27. Danek Kamila KKS KRAKÓW 04.10.2007
28. PUSTUŁKA Iga UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 07.10.2005
29. Pasieka Lena AZS AWF KATOWICE 05.11.2006
30. MUCHA Agata PIAST GLIWICE 27.10.2006
31. SIEŃKO Barbara UKS TRÓJKA RADLIN 06.06.2007
32. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007
33. HANDYDRAJ Julia KS ZAWISZA CZARNY 07.08.2005
34. Mielniczek Blanka PIAST GLIWICE 09.07.2007
35. CZERNER Agnieszka UKS ZAWISZA KATOWICE 01.03.2005
36. Jarosz Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
37. CZERNER Marta UKS ZAWISZA KATOWICE 22.10.2007
38. KOCUR Klaudia UKS TRÓJKA RADLIN 12.09.2006
39. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008
40. FRAJ Martyna AKS MIKOŁÓW 14.06.2005
41. SZOLC Wiktoria UKS TRÓJKA RADLIN 02.07.2007
42. LENCZEWSKA Anna T.S. GÓRNIK RADLIN 10.10.2006
43. Sadowska Amelia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content