Turniej

Nazwa: Ogólnopolski Turniej Małego Rycerza o Puchar Dyrektora MOSiR
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 12.03.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Otylia BARTOSZEK 28 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
2. Amelia Sadowska 34 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
3. Alicja GOCZAŁ 14 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
4. Liliana Porwoł 15 RMKS RYBNIK 24.05.2006
5. Blanka Mielniczek 30 PIAST GLIWICE 09.07.2007
6. Sonia RUP 1 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
7. Oliwia JANECZEK 34 PIAST GLIWICE 28.01.2008
8. Katarzyna Ślęzak 2 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
9. Lena URBANEK 16 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006
10. Marta CZERNER 27 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.10.2007
11. Julia HANDYDRAJ 34 KS ZAWISZA CZARNY 07.08.2005
12. Magda Ratyna 12 PIAST GLIWICE 01.03.2007
13. Klaudia KOCUR 29 UKS TRÓJKA RADLIN 12.09.2006
14. Paulina OSTROWSKA 17 PIAST GLIWICE 12.04.2006
15. Barbara SIEŃKO 26 UKS TRÓJKA RADLIN 06.06.2007
16. Iga PUSTUŁKA 34 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 07.10.2005
17. Zuzanna Środa 3 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
18. Laura MISIAK 32 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
19. Weronika KOZDĘBA 12 PIAST GLIWICE 29.06.2006
20. Anna LENCZEWSKA 34 T.S. GÓRNIK RADLIN 10.10.2006
21. Antonina Halemba 11 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
22. Antonina Korduła 4 RMKS RYBNIK 18.11.2005
23. Kaja Reil 24 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
24. Julia SĄCIŃSKA 34 KS ZAWISZA CZARNY 06.12.2005
25. Wiktoria JĘDRZEJEC 18 PIAST GLIWICE 04.01.2007
26. Oliwia MĘŻYK 20 RMKS RYBNIK 10.10.2006
27. Kamila Danek 25 KKS KRAKÓW 04.10.2007
28. Oliwia GARUS 10 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
29. Martyna FRAJ 34 AKS MIKOŁÓW 14.06.2005
30. Agata MUCHA 31 PIAST GLIWICE 27.10.2006
31. Amelia KWAPISZ 5 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
32. Aleksandra POGODA 34 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 30.10.2005
33. Zuzanna Jarosz 19 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
34. Natalia CIEŚLIK 6 RMKS RYBNIK 27.07.2005
35. Patrycja BOGUCKA 23 MUSZKIETER GLIWICE 29.05.2006
36. Emilia GAWROŃSKA 9 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.09.2005
37. Wiktoria SZOLC 33 UKS TRÓJKA RADLIN 02.07.2007
38. Alicja KORCZYŃSKA 34 T.S. GÓRNIK RADLIN 26.03.2006
39. Patrycja RADWAN 8 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
40. Agnieszka CZERNER 34 UKS ZAWISZA KATOWICE 01.03.2005
41. Roksana Żychowska 21 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
42. Alicja Wolny 7 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 07.11.2005
43. Lena Pasieka 22 AZS AWF KATOWICE 05.11.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
2. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
3. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
4. Alicja Wolny BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 07.11.2005 zakwalifikowano
5. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano
6. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 zakwalifikowano
7. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
8. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005 zakwalifikowano
9. Patrycja BOGUCKA MUSZKIETER GLIWICE 29.05.2006 zakwalifikowano
10. Aleksandra POGODA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 30.10.2005 zakwalifikowano
11. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006 zakwalifikowano
12. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
13. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
14. Natalia CIEŚLIK RMKS RYBNIK 27.07.2005 zakwalifikowano
15. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
16. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
17. Roksana Żychowska UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006 zakwalifikowano
18. Emilia GAWROŃSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.09.2005 zakwalifikowano
19. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005 zakwalifikowano
20. Julia SĄCIŃSKA KS ZAWISZA CZARNY 06.12.2005 zakwalifikowano
21. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006 zakwalifikowano
22. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
23. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
24. Alicja KORCZYŃSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 26.03.2006 zakwalifikowano
25. Lena URBANEK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006 zakwalifikowano
26. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006 zakwalifikowano
27. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007 zakwalifikowano
28. Iga PUSTUŁKA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 07.10.2005 zakwalifikowano
29. Julia HANDYDRAJ KS ZAWISZA CZARNY 07.08.2005 zakwalifikowano
30. Lena Pasieka AZS AWF KATOWICE 05.11.2006 zakwalifikowano
31. Blanka Mielniczek PIAST GLIWICE 09.07.2007 zakwalifikowano
32. Agata MUCHA PIAST GLIWICE 27.10.2006 zakwalifikowano
33. Agnieszka CZERNER UKS ZAWISZA KATOWICE 01.03.2005 zakwalifikowano
34. Barbara SIEŃKO UKS TRÓJKA RADLIN 06.06.2007 zakwalifikowano
35. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006 zakwalifikowano
36. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007 zakwalifikowano
37. Marta CZERNER UKS ZAWISZA KATOWICE 22.10.2007 zakwalifikowano
38. Klaudia KOCUR UKS TRÓJKA RADLIN 12.09.2006 zakwalifikowano
39. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
40. Martyna FRAJ AKS MIKOŁÓW 14.06.2005 zakwalifikowano
41. Wiktoria SZOLC UKS TRÓJKA RADLIN 02.07.2007 zakwalifikowano
42. Anna LENCZEWSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 10.10.2006 zakwalifikowano
43. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
2. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
3. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
3. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
5. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
6. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
7. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
8. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
9. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
10. Alicja Wolny BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 07.11.2005
11. Aleksandra POGODA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 30.10.2005
12. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006
13. Natalia CIEŚLIK RMKS RYBNIK 27.07.2005
14. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
15. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
16. Alicja KORCZYŃSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 26.03.2006
17. Patrycja BOGUCKA MUSZKIETER GLIWICE 29.05.2006
18. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006
19. Roksana Żychowska UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
20. Emilia GAWROŃSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.09.2005
21. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
22. Julia SĄCIŃSKA KS ZAWISZA CZARNY 06.12.2005
23. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
24. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
25. Lena URBANEK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006
26. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
27. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007
28. Iga PUSTUŁKA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 07.10.2005
29. Lena Pasieka AZS AWF KATOWICE 05.11.2006
30. Agata MUCHA PIAST GLIWICE 27.10.2006
31. Barbara SIEŃKO UKS TRÓJKA RADLIN 06.06.2007
32. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
33. Julia HANDYDRAJ KS ZAWISZA CZARNY 07.08.2005
34. Blanka Mielniczek PIAST GLIWICE 09.07.2007
35. Agnieszka CZERNER UKS ZAWISZA KATOWICE 01.03.2005
36. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
37. Marta CZERNER UKS ZAWISZA KATOWICE 22.10.2007
38. Klaudia KOCUR UKS TRÓJKA RADLIN 12.09.2006
39. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
40. Martyna FRAJ AKS MIKOŁÓW 14.06.2005
41. Wiktoria SZOLC UKS TRÓJKA RADLIN 02.07.2007
42. Anna LENCZEWSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 10.10.2006
43. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy