Turniej

Nazwa: Ogólnopolski Turniej Małego Rycerza o Puchar Dyrektora MOSiR
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 13.03.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Patryk CETNAR 13 UKS PIAST LEGNICA 15.11.2005
2. Dawid WITOSZEK 21 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.12.2006
3. Igor Lewandowski 21 T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006
4. Jakub KURZYŃSKI 21 RMKS RYBNIK 19.02.2006
5. Ireneusz FILEK 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
6. Mateusz KAWCZYK 21 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.09.2006
7. Bartłomiej KUROWSKI 12 PIAST GLIWICE 06.07.2005
8. Adam Sojka 2 RMKS RYBNIK 20.12.2005
9. Adrian GAJDA 11 KKS KRAKÓW 09.06.2005
10. Mateusz POTEMPA 21 T.S. GÓRNIK RADLIN 06.07.2006
11. Kajetan CIARKOWSKI 21 PIAST GLIWICE 21.08.2006
12. Szymon WODNIAK 21 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
13. Jan NOWAKOWSKI 21 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007
14. Paweł WOJAK 14 UKS TRÓJKA RADLIN 02.05.2005
15. Marek CIASTEK 10 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 10.09.2005
16. Jan Zachorowski 15 MUSZKIETER GLIWICE 23.08.2005
17. Błażej Kurowski 21 PIAST GLIWICE 24.03.2007
18. Łukasz SŁAWIŃSKI 21 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008
19. Dominik Kwaśnik 3 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
20. Franciszek CHLUBEK 21 UKS TRÓJKA RADLIN 19.02.2006
21. Bartosz Wróblewski 21 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007
22. Antoni ŚCIBICH 4 RMKS RYBNIK 17.03.2005
23. Jan WAWRZYNIAK 21 KS ZAWISZA CZARNY 03.03.2006
24. Franciszek Drobczyk 21 PIAST GLIWICE 26.09.2007
25. Jerzy STANKIEWICZ 21 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2005
26. Dawid BAJ 21 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.08.2006
27. Paweł SPANDEL 9 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005
28. Franciszek Zieliński 16 KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005
29. Michał KUCZKOWSKI 17 MDK NR 1 BYTOM 11.08.2005
30. Tomasz Legierski 21 T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007
31. Jan OLBRYŚ 20 AKS MIKOŁÓW 04.10.2005
32. Mateusz JAGUSZEWSKI 5 MUSZKIETER GLIWICE 16.04.2005
33. Jeremi Kaczmarczyk 21 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
34. Paweł KLYTTA 8 PIAST GLIWICE 28.01.2005
35. Nikodem KRZYWICKI 21 UKS KOSYNIER GLIWICE 14.11.2006
36. Jakub Szóstek 18 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
37. Hubert KLUGHARDT 7 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
38. Jan MŁYNEK 6 AZS AWF KRAKÓW 16.05.2005
39. Paweł MIKOŁAJCZYK 19 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2005
40. SEWERYN GUSTA 21 PIAST GLIWICE 14.03.2007
41. Patryk ZWIERZCHOWSKI 21 AKS MIKOŁÓW 25.01.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006 zakwalifikowano
2. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
3. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005 zakwalifikowano
4. Michał KUCZKOWSKI MDK NR 1 BYTOM 11.08.2005 zakwalifikowano
5. Paweł SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005 zakwalifikowano
6. Jan MŁYNEK AZS AWF KRAKÓW 16.05.2005 zakwalifikowano
7. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
8. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
9. Jan WAWRZYNIAK KS ZAWISZA CZARNY 03.03.2006 zakwalifikowano
10. Jan Zachorowski MUSZKIETER GLIWICE 23.08.2005 zakwalifikowano
11. Mateusz JAGUSZEWSKI MUSZKIETER GLIWICE 16.04.2005 zakwalifikowano
12. Antoni ŚCIBICH RMKS RYBNIK 17.03.2005 zakwalifikowano
12. Patryk CETNAR UKS PIAST LEGNICA 15.11.2005 zakwalifikowano
14. Mateusz KAWCZYK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.09.2006 zakwalifikowano
15. Franciszek CHLUBEK UKS TRÓJKA RADLIN 19.02.2006 zakwalifikowano
16. Kajetan CIARKOWSKI PIAST GLIWICE 21.08.2006 zakwalifikowano
17. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005 zakwalifikowano
18. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005 zakwalifikowano
19. Nikodem KRZYWICKI UKS KOSYNIER GLIWICE 14.11.2006 zakwalifikowano
19. Marek CIASTEK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 10.09.2005 zakwalifikowano
21. Paweł WOJAK UKS TRÓJKA RADLIN 02.05.2005 zakwalifikowano
22. Jakub KURZYŃSKI RMKS RYBNIK 19.02.2006 zakwalifikowano
23. Paweł MIKOŁAJCZYK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2005 zakwalifikowano
24. Patryk ZWIERZCHOWSKI AKS MIKOŁÓW 25.01.2006 zakwalifikowano
25. Bartłomiej KUROWSKI PIAST GLIWICE 06.07.2005 zakwalifikowano
26. Adrian GAJDA KKS KRAKÓW 09.06.2005 zakwalifikowano
27. Bartosz Wróblewski T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007 zakwalifikowano
28. Dawid BAJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.08.2006 zakwalifikowano
29. Igor Lewandowski T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006 zakwalifikowano
30. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007 zakwalifikowano
30. Jan OLBRYŚ AKS MIKOŁÓW 04.10.2005 zakwalifikowano
32. Jerzy STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2005 zakwalifikowano
33. Franciszek Zieliński KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005 zakwalifikowano
34. Łukasz SŁAWIŃSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008 zakwalifikowano
35. Jan NOWAKOWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007 zakwalifikowano
36. Tomasz Legierski T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007 zakwalifikowano
37. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007 zakwalifikowano
38. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007 zakwalifikowano
39. Jeremi Kaczmarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008 zakwalifikowano
40. Mateusz POTEMPA T.S. GÓRNIK RADLIN 06.07.2006 zakwalifikowano
41. Dawid WITOSZEK T.S. GÓRNIK RADLIN 14.12.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
2. Antoni ŚCIBICH RMKS RYBNIK 17.03.2005
3. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
3. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
5. Jan MŁYNEK AZS AWF KRAKÓW 16.05.2005
6. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
7. Patryk CETNAR UKS PIAST LEGNICA 15.11.2005
8. Kajetan CIARKOWSKI PIAST GLIWICE 21.08.2006
9. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
10. Michał KUCZKOWSKI MDK NR 1 BYTOM 11.08.2005
11. Paweł SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005
12. Jan Zachorowski MUSZKIETER GLIWICE 23.08.2005
13. Mateusz KAWCZYK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.09.2006
14. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
15. Jakub KURZYŃSKI RMKS RYBNIK 19.02.2006
16. Patryk ZWIERZCHOWSKI AKS MIKOŁÓW 25.01.2006
17. Jan WAWRZYNIAK KS ZAWISZA CZARNY 03.03.2006
18. Mateusz JAGUSZEWSKI MUSZKIETER GLIWICE 16.04.2005
19. Franciszek CHLUBEK UKS TRÓJKA RADLIN 19.02.2006
20. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
21. Nikodem KRZYWICKI UKS KOSYNIER GLIWICE 14.11.2006
21. Marek CIASTEK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 10.09.2005
23. Paweł WOJAK UKS TRÓJKA RADLIN 02.05.2005
24. Paweł MIKOŁAJCZYK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2005
25. Bartłomiej KUROWSKI PIAST GLIWICE 06.07.2005
26. Adrian GAJDA KKS KRAKÓW 09.06.2005
27. Dawid BAJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.08.2006
28. Igor Lewandowski T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006
29. Jan OLBRYŚ AKS MIKOŁÓW 04.10.2005
29. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007
31. Franciszek Zieliński KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005
32. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007
33. Bartosz Wróblewski T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007
34. Jerzy STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2005
35. Łukasz SŁAWIŃSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008
36. Jan NOWAKOWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007
37. Tomasz Legierski T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007
38. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007
39. Jeremi Kaczmarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
40. Mateusz POTEMPA T.S. GÓRNIK RADLIN 06.07.2006
41. Dawid WITOSZEK T.S. GÓRNIK RADLIN 14.12.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy