Turniej

Nazwa: Kmicic Cup
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 17.09.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Marta MICHALCZYK 22 KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
2. Anna WIECZOREK 12 PIAST GLIWICE 20.05.2003
3. Hanna FARBICKA 22 AKS MIKOŁÓW 16.05.2003
4. Michalina KOBYLNICKA 22 PIAST GLIWICE 08.01.2004
5. Kinga Zgryźniak 1 RMKS RYBNIK 22.06.2003
6. Michalina OLCHOWIK 22 KSz WARSZAWIANKA 03.10.2003
7. Marta KRAUSE 13 UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003
8. Maja Osadnik 22 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
9. Julia WERONIECKA 22 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
10. Kornelia MALINOWSKA 22 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 10.10.2003
11. Julia Pieszur 22 AKS MIKOŁÓW 03.06.2003
12. Kinga STYPIŃSKI 11 AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
13. Patrycja Frystacka 2 RMKS RYBNIK 01.11.2003
14. Dominika Olejnicka 14 IKS WARSZAWA 20.12.2003
15. Magdalena PIĄTEK 22 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
16. Gloria KLUGHARDT 22 AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
17. Iga PURGAL 22 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA
18. Hanna JENDRZEJ 10 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.08.2003
19. Agata KOTULSKA 15 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003
20. Zuzanna Zarek 22 UKS START OPOLE 06.11.2004
21. Julia MURY 3 BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2003
22. Adrianna KLIMEK 22 KS ZAWISZA CZARNY 08.07.2004
23. Maria MUSZER 19 AKS MIKOŁÓW 05.09.2003
24. Olga STYPIŃSKI 16 AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
25. Alicja OSTROWSKA 4 PIAST GLIWICE 06.08.2003
26. Zuzanna NOWAK 9 BUDOWLANI TORUŃ 02.10.2003
27. Oliwia JAJKO 22 KS OLIMP LUBIN 07.03.2004
28. Agnieszka STAWSKA 22 KS ZAWISZA CZARNY 24.03.2003
29. Alicja KLASIK 22 RMKS RYBNIK 14.02.2004
30. Maja Budzyń 5 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003
31. Alicja LUDWICZAK 21 BUDOWLANI TORUŃ 01.05.2003
32. Jadwiga JEZIORAŃSKA 18 PIAST GLIWICE 28.04.2003
33. Marta MUSZER 8 AKS MIKOŁÓW 05.09.2003
34. Zofia KUCZYŃSKA 22 KSz WARSZAWIANKA 14.02.2004
35. Zuzanna WALCZAK 17 AKS MIKOŁÓW 25.10.2003
36. Karolina MAJEWSKA 7 UKS START OPOLE 11.07.2003
37. Maria CHYTROWSKA 6 BUDOWLANI TORUŃ 27.02.2003
38. Marta FLIG 19 UKS TRÓJKA RADLIN 21.03.2003
39. Martyna Adamska 22 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
2. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
3. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
4. Maria CHYTROWSKA BUDOWLANI TORUŃ 27.02.2003 zakwalifikowano
5. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
6. Agata KOTULSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003 zakwalifikowano
7. Zuzanna NOWAK BUDOWLANI TORUŃ 02.10.2003 zakwalifikowano
8. Alicja OSTROWSKA PIAST GLIWICE 06.08.2003 zakwalifikowano
9. Maja Budzyń PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003 zakwalifikowano
10. Zuzanna WALCZAK AKS MIKOŁÓW 25.10.2003 zakwalifikowano
10. Olga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003 zakwalifikowano
12. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004 zakwalifikowano
13. Michalina OLCHOWIK KSz WARSZAWIANKA 03.10.2003 zakwalifikowano
14. Dominika Olejnicka IKS WARSZAWA 20.12.2003 zakwalifikowano
15. Hanna JENDRZEJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.08.2003 zakwalifikowano
16. Jadwiga JEZIORAŃSKA PIAST GLIWICE 28.04.2003 zakwalifikowano
17. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003 zakwalifikowano
18. Julia MURY BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2003 zakwalifikowano
19. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004 zakwalifikowano
20. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004 zakwalifikowano
21. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003 zakwalifikowano
22. Julia Pieszur AKS MIKOŁÓW 03.06.2003 zakwalifikowano
23. Karolina MAJEWSKA UKS START OPOLE 11.07.2003 zakwalifikowano
24. Marta MUSZER AKS MIKOŁÓW 05.09.2003 zakwalifikowano
25. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004 zakwalifikowano
26. Zofia KUCZYŃSKA KSz WARSZAWIANKA 14.02.2004 zakwalifikowano
27. Adrianna KLIMEK KS ZAWISZA CZARNY 08.07.2004 zakwalifikowano
28. Kinga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003 zakwalifikowano
29. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
30. Marta KRAUSE UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003 zakwalifikowano
31. Oliwia JAJKO KS OLIMP LUBIN 07.03.2004 zakwalifikowano
32. Alicja LUDWICZAK BUDOWLANI TORUŃ 01.05.2003 zakwalifikowano
33. Julia WERONIECKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004 zakwalifikowano
34. Maria MUSZER AKS MIKOŁÓW 05.09.2003 zakwalifikowano
35. Agnieszka STAWSKA KS ZAWISZA CZARNY 24.03.2003 zakwalifikowano
35. Marta FLIG UKS TRÓJKA RADLIN 21.03.2003 zakwalifikowano
37. Kornelia MALINOWSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 10.10.2003 zakwalifikowano
38. Iga PURGAL WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA zakwalifikowano
39. Hanna FARBICKA AKS MIKOŁÓW 16.05.2003 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
2. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
3. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003
3. Zuzanna NOWAK BUDOWLANI TORUŃ 02.10.2003
5. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
6. Maria CHYTROWSKA BUDOWLANI TORUŃ 27.02.2003
7. Agata KOTULSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003
8. Maja Budzyń PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003
9. Alicja OSTROWSKA PIAST GLIWICE 06.08.2003
10. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004
11. Michalina OLCHOWIK KSz WARSZAWIANKA 03.10.2003
12. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
13. Julia MURY BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2003
14. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004
15. Julia Pieszur AKS MIKOŁÓW 03.06.2003
16. Karolina MAJEWSKA UKS START OPOLE 11.07.2003
17. Zuzanna WALCZAK AKS MIKOŁÓW 25.10.2003
17. Olga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
19. Dominika Olejnicka IKS WARSZAWA 20.12.2003
20. Hanna JENDRZEJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.08.2003
21. Jadwiga JEZIORAŃSKA PIAST GLIWICE 28.04.2003
22. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
23. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
24. Marta MUSZER AKS MIKOŁÓW 05.09.2003
25. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
26. Zofia KUCZYŃSKA KSz WARSZAWIANKA 14.02.2004
27. Adrianna KLIMEK KS ZAWISZA CZARNY 08.07.2004
28. Kinga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
29. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003
30. Marta KRAUSE UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003
31. Alicja LUDWICZAK BUDOWLANI TORUŃ 01.05.2003
32. Maria MUSZER AKS MIKOŁÓW 05.09.2003
33. Oliwia JAJKO KS OLIMP LUBIN 07.03.2004
34. Julia WERONIECKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
35. Agnieszka STAWSKA KS ZAWISZA CZARNY 24.03.2003
35. Marta FLIG UKS TRÓJKA RADLIN 21.03.2003
37. Kornelia MALINOWSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 10.10.2003
38. Iga PURGAL WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA
39. Hanna FARBICKA AKS MIKOŁÓW 16.05.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy