Turniej

Nazwa: Kmicic Cup
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 17.09.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Emilia GAWROŃSKA 11 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.09.2005
2. Oliwia MĘŻYK 12 RMKS RYBNIK 10.10.2006
3. Weronika Gęsińska 12 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005
4. Julia STASIUKIEWICZ 10 SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.10.2005
5. Julia HANDYDRAJ 12 KS ZAWISZA CZARNY 07.08.2005
6. Patrycja Pelon 1 UKS START OPOLE 21.02.2005
7. Marta POPIELA 12 BUDOWLANI TORUŃ 08.10.2005
8. Maria Zaborowska 12 KSz WARSZAWIANKA 18.01.2006
9. Patrycja RADWAN 9 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
10. Sonia RUP 2 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
11. Anna Dawidowicz 12 KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
12. Paulina OSTROWSKA 12 PIAST GLIWICE 12.04.2006
13. Aleksandra SZYMAŃSKA 12 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
14. Kaja Reil 12 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
15. Katarzyna Ślęzak 3 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
16. Agata MUCHA 12 PIAST GLIWICE 27.10.2006
17. Natalia CIEŚLIK 8 RMKS RYBNIK 27.07.2005
18. Hanna Kacała 12 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
19. Alicja GOCZAŁ 12 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
20. Antonina Korduła 7 RMKS RYBNIK 18.11.2005
21. Anna NIEZGODA 4 PIAST GLIWICE 27.07.2005
22. Antonia SKORCZYŃSKA 12 AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006
23. Martyna FRAJ 12 AKS MIKOŁÓW 14.06.2005
24. Zuzanna KASZYŃSKA 12 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.03.2005
25. Julia SĄCIŃSKA 12 KS ZAWISZA CZARNY 06.12.2005
26. Aleksandra POGODA 12 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 30.10.2005
27. Agnieszka CZERNER 12 UKS ZAWISZA KATOWICE 01.03.2005
28. Joanna KOŁPA 12 KS OLIMP LUBIN 06.03.2005
29. Wiktoria IZDEBSKA 5 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
30. Zuzanna WIESNER 6 MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
2. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
3. Joanna KOŁPA KS OLIMP LUBIN 06.03.2005 zakwalifikowano
4. Zuzanna WIESNER MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005 zakwalifikowano
4. Natalia CIEŚLIK RMKS RYBNIK 27.07.2005 zakwalifikowano
6. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
7. Anna NIEZGODA PIAST GLIWICE 27.07.2005 zakwalifikowano
8. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
9. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
10. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
11. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 zakwalifikowano
12. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 zakwalifikowano
13. Emilia GAWROŃSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.09.2005 zakwalifikowano
14. Julia STASIUKIEWICZ SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.10.2005 zakwalifikowano
15. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006 zakwalifikowano
16. Maria Zaborowska KSz WARSZAWIANKA 18.01.2006 zakwalifikowano
17. Martyna FRAJ AKS MIKOŁÓW 14.06.2005 zakwalifikowano
18. Julia SĄCIŃSKA KS ZAWISZA CZARNY 06.12.2005 zakwalifikowano
19. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006 zakwalifikowano
20. Weronika Gęsińska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005 zakwalifikowano
21. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
22. Antonia SKORCZYŃSKA AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006 zakwalifikowano
23. Agata MUCHA PIAST GLIWICE 27.10.2006 zakwalifikowano
24. Julia HANDYDRAJ KS ZAWISZA CZARNY 07.08.2005 zakwalifikowano
24. Hanna Kacała SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006 zakwalifikowano
24. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006 zakwalifikowano
27. Agnieszka CZERNER UKS ZAWISZA KATOWICE 01.03.2005 zakwalifikowano
28. Marta POPIELA BUDOWLANI TORUŃ 08.10.2005 zakwalifikowano
28. Aleksandra POGODA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 30.10.2005 zakwalifikowano
30. Zuzanna KASZYŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.03.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005
2. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
3. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
3. Zuzanna WIESNER MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
5. Joanna KOŁPA KS OLIMP LUBIN 06.03.2005
6. Natalia CIEŚLIK RMKS RYBNIK 27.07.2005
7. Anna NIEZGODA PIAST GLIWICE 27.07.2005
8. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
9. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
10. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
11. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
12. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
13. Emilia GAWROŃSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.09.2005
14. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
15. Martyna FRAJ AKS MIKOŁÓW 14.06.2005
16. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006
17. Julia STASIUKIEWICZ SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.10.2005
18. Maria Zaborowska KSz WARSZAWIANKA 18.01.2006
19. Julia SĄCIŃSKA KS ZAWISZA CZARNY 06.12.2005
20. Weronika Gęsińska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005
21. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
22. Antonia SKORCZYŃSKA AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006
23. Agata MUCHA PIAST GLIWICE 27.10.2006
24. Julia HANDYDRAJ KS ZAWISZA CZARNY 07.08.2005
24. Hanna Kacała SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
24. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
27. Agnieszka CZERNER UKS ZAWISZA KATOWICE 01.03.2005
28. Marta POPIELA BUDOWLANI TORUŃ 08.10.2005
28. Aleksandra POGODA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 30.10.2005
30. Zuzanna KASZYŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.03.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy