Turniej

Nazwa: O Puchar Rajców Gdańskich
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 05.03.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Matylda WINIECKA 1 MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
2. Pola KOLASA 37 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 21.11.2006
3. Wiktoria KOC 33 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 16.02.2005
4. Lena LANGA 11 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005
5. NATALIA LEWANDOWSKA 17 UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2005
6. Karolina ROMPCZYK 32 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006
7. Aleksandra Nowakowska 2 AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
8. Zuzanna KĘDZIORA 18 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005
9. Julia GRACZYK 10 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
10. Natalia JAROSIEWICZ 31 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006
11. Oliwia Kulpaczyńska 3 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
12. Laura WILKE 37 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006
13. Anna ŚWIĄTKOWSKA 19 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 19.01.2005
14. Nina GEMBAL 30 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 20.12.2005
15. Agata BAJKÓW 16 UKS ATENA GDAŃSK 10.10.2005
16. Pola PAWELEC 37 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 18.12.2005
17. Weronika SKOCZYLAS 15 AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
18. Zofia MAJOREK 37 UKS ATENA GDAŃSK 01.03.2006
19. Nina DUDZIC 37 UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2006
20. Julia SŁABIŃSKI 20 UKS ATENA GDAŃSK 19.06.2005
21. Lena PIĄTKOWSKA 4 UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
22. Dagmara ZIEMIANOWICZ 37 UKS ATENA GDAŃSK 07.12.2005
23. Karolina FUDALA 5 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
24. Adrianna WIERZCHOWSKA 14 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
25. Dominika WYTYK 34 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
26. Alicja TOMASZEWSKA 21 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 19.12.2005
27. Monika BEKALARCZYK 37 UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006
28. Laura SZCZECHOWSKA 6 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
29. Iga SMORGOWICZ 22 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 03.01.2006
30. Aniela KOLASKA 34 UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
31. Nadia JASZCZOŁT 27 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
32. Antonina KWIATKOWSKA 13 AZS AWF WARSZAWA 24.08.2005
33. Róża WYKLAND 7 UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
34. Alina LAURENTOWICZ 24 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13.12.2005
35. Daria FILIPOWICZ 12 UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2005
36. Gabrysia MARTYNIAK 37 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.04.2005
37. Julia Wiśniewska 26 AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
38. Barbara MICHALSKA 9 UKS ATENA GDAŃSK 21.01.2005
39. Weronika UŁASIUK 37 UKS ATENA GDAŃSK 15.07.2006
40. Magdalena DĄBECKA 23 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.01.2005
41. Gabriela BESSMAN 37 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
42. Laura NAKLICKA 8 MKS KUSY SZCZECIN 17.02.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005 zakwalifikowano
2. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005 zakwalifikowano
3. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006 zakwalifikowano
4. Zuzanna KĘDZIORA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005 zakwalifikowano
5. NATALIA LEWANDOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2005 zakwalifikowano
6. Lena PIĄTKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005 zakwalifikowano
7. Róża WYKLAND UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005 zakwalifikowano
8. Laura NAKLICKA MKS KUSY SZCZECIN 17.02.2005 zakwalifikowano
9. Daria FILIPOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2005 zakwalifikowano
10. Antonina KWIATKOWSKA AZS AWF WARSZAWA 24.08.2005 zakwalifikowano
11. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005 zakwalifikowano
12. Agata BAJKÓW UKS ATENA GDAŃSK 10.10.2005 zakwalifikowano
13. Magdalena DĄBECKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.01.2005 zakwalifikowano
14. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005 zakwalifikowano
15. Matylda WINIECKA MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005 zakwalifikowano
16. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006 zakwalifikowano
17. Julia SŁABIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 19.06.2005 zakwalifikowano
17. Barbara MICHALSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.01.2005 zakwalifikowano
19. Iga SMORGOWICZ FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 03.01.2006 zakwalifikowano
20. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005 zakwalifikowano
21. Lena LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005 zakwalifikowano
22. Nina GEMBAL FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 20.12.2005 zakwalifikowano
23. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005 zakwalifikowano
24. Weronika UŁASIUK UKS ATENA GDAŃSK 15.07.2006 zakwalifikowano
25. Alina LAURENTOWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13.12.2005 zakwalifikowano
26. Karolina ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006 zakwalifikowano
27. Alicja TOMASZEWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 19.12.2005 zakwalifikowano
28. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006 zakwalifikowano
29. Natalia JAROSIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006 zakwalifikowano
30. Zofia MAJOREK UKS ATENA GDAŃSK 01.03.2006 zakwalifikowano
31. Pola PAWELEC UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 18.12.2005 zakwalifikowano
31. Dagmara ZIEMIANOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 07.12.2005 zakwalifikowano
33. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005 zakwalifikowano
34. Laura WILKE UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006 zakwalifikowano
35. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006 zakwalifikowano
36. Pola KOLASA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 21.11.2006 zakwalifikowano
37. Nina DUDZIC UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2006 zakwalifikowano
38. Aniela KOLASKA UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005 zakwalifikowano
39. Gabrysia MARTYNIAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.04.2005 zakwalifikowano
40. Monika BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006 zakwalifikowano
41. Wiktoria KOC FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 16.02.2005 zakwalifikowano
42. Anna ŚWIĄTKOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 19.01.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Matylda WINIECKA MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
2. Laura NAKLICKA MKS KUSY SZCZECIN 17.02.2005
3. Lena LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005
3. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
5. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
6. Zuzanna KĘDZIORA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005
7. Lena PIĄTKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
8. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
9. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
10. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
11. NATALIA LEWANDOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2005
12. Róża WYKLAND UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
13. Daria FILIPOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2005
14. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
15. Magdalena DĄBECKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.01.2005
16. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
17. Antonina KWIATKOWSKA AZS AWF WARSZAWA 24.08.2005
18. Agata BAJKÓW UKS ATENA GDAŃSK 10.10.2005
19. Julia SŁABIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 19.06.2005
19. Barbara MICHALSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.01.2005
21. Iga SMORGOWICZ FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 03.01.2006
22. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
23. Nina GEMBAL FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 20.12.2005
24. Weronika UŁASIUK UKS ATENA GDAŃSK 15.07.2006
25. Alina LAURENTOWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13.12.2005
26. Alicja TOMASZEWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 19.12.2005
27. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
28. Natalia JAROSIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006
29. Zofia MAJOREK UKS ATENA GDAŃSK 01.03.2006
30. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
31. Laura WILKE UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006
32. Gabrysia MARTYNIAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.04.2005
33. Karolina ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006
34. Pola PAWELEC UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 18.12.2005
34. Dagmara ZIEMIANOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 07.12.2005
36. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
37. Pola KOLASA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 21.11.2006
38. Nina DUDZIC UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2006
39. Aniela KOLASKA UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
40. Monika BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006
41. Wiktoria KOC FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 16.02.2005
42. Anna ŚWIĄTKOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 19.01.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy