Turniej

Nazwa: Kaszubska Jesień
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 24.09.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Zofia MAJOREK 13 UKS ATENA GDAŃSK 01.03.2006
2. Julia DUDZIUK 25 UKS ATENA GDAŃSK 09.08.2007
3. Weronika SKOCZYLAS 1 AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
4. Agata SACHARCZUK 37 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 10.05.2007
5. Natalia GAWENDA 36
6. Emilia SZEFERA 12 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
7. Pola LAMENT 11 UKS ATENA GDAŃSK 19.01.2006
8. Liliana DĄBROWSKA 23 UKS ATENA GDAŃSK 15.08.2006
9. Monika BEKALARCZYK 26 UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006
10. Julia Wiśniewska 2 AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
11. Dominika NELZA 35 MKS KUSY SZCZECIN 22.07.2007
12. Oliwia GROMELSKA 14 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 20.08.2007
13. Laura WILKE 15 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006
14. Natalia JAROSIEWICZ 3 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006
15. Nadia JASZCZOŁT 10 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
16. Alicja BYZEWSKA 27
17. Hanna WOJTAS 28
18. Zuzanna WOJEWÓDZKA 9 AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
19. Milena GLISZCZYŃSKA 33 UKS ATENA GDAŃSK 19.04.2006
20. Karolina ROMPCZYK 4 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006
21. Marta JAKUBOWSKA 16 UKS ATENA GDAŃSK 30.10.2006
22. Weronika UŁASIUK 5 UKS ATENA GDAŃSK 15.07.2006
23. Amelia KOWALCZYK 32 UKS ATENA GDAŃSK 15.08.2007
24. Zuzanna WALCZYK 20 ZJEDNOCZENI PABIANICE 17.08.2007
25. Julia KWAŚNIEWSKA 29
26. Emilia KAPAŁA 17 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
27. Zuzanna KARPIŃSKA 6 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 12.08.2006
28. Wiktoria DOROSZKIEWICZ 18 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
29. Gabriela BESSMAN 7 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
30. Pola KOLASA 30 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 21.11.2006
31. Kalina KRYSZK 31 UKS ATENA GDAŃSK 05.10.2006
32. Wiktoria WILCZYŃSKA 19

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006 zakwalifikowano
2. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006 zakwalifikowano
3. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006 zakwalifikowano
4. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006 zakwalifikowano
5. Weronika UŁASIUK UKS ATENA GDAŃSK 15.07.2006 zakwalifikowano
6. Marta JAKUBOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 30.10.2006 zakwalifikowano
7. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007 zakwalifikowano
8. Karolina ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006 zakwalifikowano
9. Dominika NELZA MKS KUSY SZCZECIN 22.07.2007 zakwalifikowano
10. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006 zakwalifikowano
11. Natalia JAROSIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006 zakwalifikowano
12. Julia DUDZIUK UKS ATENA GDAŃSK 09.08.2007 zakwalifikowano
13. Zofia MAJOREK UKS ATENA GDAŃSK 01.03.2006 zakwalifikowano
14. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007 zakwalifikowano
15. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
16. Zuzanna WALCZYK ZJEDNOCZENI PABIANICE 17.08.2007 zakwalifikowano
16. Zuzanna KARPIŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 12.08.2006 zakwalifikowano
18. Julia KWAŚNIEWSKA zakwalifikowano
19. Oliwia GROMELSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 20.08.2007 zakwalifikowano
20. Laura WILKE UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006 zakwalifikowano
21. Milena GLISZCZYŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 19.04.2006 zakwalifikowano
22. Kalina KRYSZK UKS ATENA GDAŃSK 05.10.2006 zakwalifikowano
23. Agata SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 10.05.2007 zakwalifikowano
24. Alicja BYZEWSKA zakwalifikowano
25. Pola KOLASA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 21.11.2006 zakwalifikowano
26. Pola LAMENT UKS ATENA GDAŃSK 19.01.2006 zakwalifikowano
27. Monika BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006 zakwalifikowano
28. Hanna WOJTAS zakwalifikowano
29. Amelia KOWALCZYK UKS ATENA GDAŃSK 15.08.2007 zakwalifikowano
29. Liliana DĄBROWSKA UKS ATENA GDAŃSK 15.08.2006 zakwalifikowano
31. Wiktoria WILCZYŃSKA zakwalifikowano
32. Natalia GAWENDA zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
2. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
3. Weronika UŁASIUK UKS ATENA GDAŃSK 15.07.2006
3. Natalia JAROSIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006
5. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
6. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
7. Karolina ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006
8. Pola LAMENT UKS ATENA GDAŃSK 19.01.2006
9. Marta JAKUBOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 30.10.2006
10. Dominika NELZA MKS KUSY SZCZECIN 22.07.2007
11. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
12. Julia DUDZIUK UKS ATENA GDAŃSK 09.08.2007
13. Zofia MAJOREK UKS ATENA GDAŃSK 01.03.2006
14. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
15. Zuzanna KARPIŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 12.08.2006
16. Julia KWAŚNIEWSKA
17. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
18. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
19. Zuzanna WALCZYK ZJEDNOCZENI PABIANICE 17.08.2007
20. Oliwia GROMELSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 20.08.2007
21. Laura WILKE UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006
22. Milena GLISZCZYŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 19.04.2006
23. Kalina KRYSZK UKS ATENA GDAŃSK 05.10.2006
24. Agata SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 10.05.2007
25. Alicja BYZEWSKA
26. Pola KOLASA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 21.11.2006
27. Monika BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006
28. Hanna WOJTAS
29. Amelia KOWALCZYK UKS ATENA GDAŃSK 15.08.2007
29. Liliana DĄBROWSKA UKS ATENA GDAŃSK 15.08.2006
31. Wiktoria WILCZYŃSKA
32. Natalia GAWENDA

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy