Turniej

Nazwa: Kaszubska Jesień
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 24.09.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Anna STARKOWSKA 30 POLONIA 1912 LESZNO 01.05.2003
2. Marta OKLIŃSKA 1 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
3. Paulina MICHAŁEK 17 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.01.2004
4. Lena JERZ 15 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
5. Oliwia Kulpaczyńska 49 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
6. Malwina KOŁODZIEJCZYK 2 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
7. Laura SZCZECHOWSKA 50 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
8. Matylda WINIECKA 32 MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
9. Róża WYKLAND 48 UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
10. Julia SOŁTYS 12 AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003
11. Amelia OLSZEWSKA 16 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
12. Zuzanna KĘDZIORA 31 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005
13. Ewa ZACHAREWICZ 3 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
14. Gabriela MIĘTKA 19 POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
15. Antonina KWIATKOWSKA 47 AZS AWF WARSZAWA 24.08.2005
16. Lena PIĄTKOWSKA 36 UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
17. Julia GRACZYK 52 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
18. Barbara WIERZCHOWSKA 4 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
19. Klaudia PRAŁAT 20 POLONIA 1912 LESZNO 15.10.2003
20. OLIWIA KOWALSKA 14 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
21. Maja SZATARSKA 13 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004
22. Daniela SZPEJNA 5 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
23. Roksana PAPUŻYŃSKA 28 MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003
24. Nina GEMBAL 44 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 20.12.2005
25. Karolina FUDALA 37 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
26. Karolina LEWANDOWSKA 21 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004
27. Katarzyna BEKALARCZYK 27 UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
28. Laura SZMIT 6 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
29. Julia NAKLICKA 38 MKS KUSY SZCZECIN 20.11.2003
30. Rozalia ŁOPUSZYŃSKA 22 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.01.2004
31. Oliwia DĘBICKA 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.03.2003
32. Adrianna WIERZCHOWSKA 45 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
33. Magdalena DĄBECKA 42 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.01.2005
34. Alicja KISIELEWSKA 7 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003
35. Daria FILIPOWICZ 39 UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2005
36. Zofia BAN 10 AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
37. Lena CICHOROWSKA 23 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2004
38. Lena LANGA 40 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005
39. Alicja TOMASZEWSKA 41 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 19.12.2005
40. Julia MULAK 25 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004
41. Natalia SZEMPLIŃSKA 9 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
42. Michalina DANIEWSKA 8 AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003 zakwalifikowano
2. Zofia BAN AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003 zakwalifikowano
3. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano
4. Michalina DANIEWSKA AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003 zakwalifikowano
5. Daniela SZPEJNA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004 zakwalifikowano
6. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003 zakwalifikowano
7. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003 zakwalifikowano
8. Oliwia DĘBICKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.03.2003 zakwalifikowano
9. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004 zakwalifikowano
10. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 zakwalifikowano
11. Matylda WINIECKA MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005 zakwalifikowano
12. Alicja KISIELEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003 zakwalifikowano
13. Paulina MICHAŁEK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.01.2004 zakwalifikowano
14. Maja SZATARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004 zakwalifikowano
15. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005 zakwalifikowano
16. Julia SOŁTYS AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003 zakwalifikowano
17. Lena PIĄTKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005 zakwalifikowano
18. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005 zakwalifikowano
19. Natalia SZEMPLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003 zakwalifikowano
20. Lena LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005 zakwalifikowano
21. Magdalena DĄBECKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.01.2005 zakwalifikowano
22. Julia MULAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004 zakwalifikowano
23. Zuzanna KĘDZIORA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005 zakwalifikowano
24. Klaudia PRAŁAT POLONIA 1912 LESZNO 15.10.2003 zakwalifikowano
25. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004 zakwalifikowano
26. Katarzyna BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004 zakwalifikowano
27. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004 zakwalifikowano
28. Rozalia ŁOPUSZYŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.01.2004 zakwalifikowano
29. Oliwia Kulpaczyńska UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
30. Karolina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004 zakwalifikowano
31. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004 zakwalifikowano
31. Lena CICHOROWSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2004 zakwalifikowano
33. Roksana PAPUŻYŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003 zakwalifikowano
34. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005 zakwalifikowano
35. Róża WYKLAND UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005 zakwalifikowano
36. Julia NAKLICKA MKS KUSY SZCZECIN 20.11.2003 zakwalifikowano
37. Antonina KWIATKOWSKA AZS AWF WARSZAWA 24.08.2005 zakwalifikowano
38. Nina GEMBAL FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 20.12.2005 zakwalifikowano
39. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005 zakwalifikowano
40. Anna STARKOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 01.05.2003 zakwalifikowano
41. Daria FILIPOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2005 zakwalifikowano
42. Alicja TOMASZEWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 19.12.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
2. Daniela SZPEJNA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
3. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
3. Oliwia DĘBICKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.03.2003
5. Michalina DANIEWSKA AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
6. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
7. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
8. Julia SOŁTYS AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003
9. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
10. Zofia BAN AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
11. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
12. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
13. Matylda WINIECKA MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
14. Alicja KISIELEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003
15. Paulina MICHAŁEK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.01.2004
16. Maja SZATARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004
17. Lena PIĄTKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
18. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
19. Natalia SZEMPLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
20. Lena LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005
21. Magdalena DĄBECKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.01.2005
22. Julia MULAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004
23. Zuzanna KĘDZIORA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005
24. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
25. Katarzyna BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
26. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
27. Oliwia Kulpaczyńska UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
28. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
29. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
30. Róża WYKLAND UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
31. Antonina KWIATKOWSKA AZS AWF WARSZAWA 24.08.2005
32. Daria FILIPOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2005
33. Klaudia PRAŁAT POLONIA 1912 LESZNO 15.10.2003
34. Rozalia ŁOPUSZYŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.01.2004
35. Karolina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004
36. Lena CICHOROWSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2004
37. Roksana PAPUŻYŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003
38. Julia NAKLICKA MKS KUSY SZCZECIN 20.11.2003
39. Nina GEMBAL FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 20.12.2005
40. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
41. Anna STARKOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 01.05.2003
42. Alicja TOMASZEWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 19.12.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy