Turniej

Nazwa: Kaszubska Jesień
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 24.09.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Adam JAKUBOWSKI 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
2. Stanisław KORZENIEWSKI 13 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.04.2003
3. Tymon LEWICKI 12 D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
4. Wiktor LIJEWSKI 25 UKS ATENA GDAŃSK 18.02.2003
5. Jan NOWAK 36 POLONIA 1912 LESZNO 29.09.2005
6. Krzysztof Łopatniuk 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
7. Stanisław HUMIENNY 14 UKS-I BOHUN TORUŃ. 20.03.2003
8. Melchior Krawczyński 38 WROCŁAWIANIE. 18.08.2005
9. Patryk GAWENDA 27 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
10. Jakub SURMA 2 AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003
11. Tomasz GORCZYCA 34 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
12. Piotr KAŚKÓW 3 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
13. Mikołaj Olszewski 9 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
14. Bartłomiej NIZIO 15 MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
15. Bartosz SACHARCZUK 22 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
16. Stanisław DOLAŃSKI 40 UKS ATENA GDAŃSK 06.08.2005
17. Oskar WILKE 33 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 21.06.2004
18. Stanisław STERNAU 28 UKS ATENA GDAŃSK 06.10.2004
19. Adam CHTIOUI 4 BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003
20. Emil LANGA 16 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004
21. Wiktor DOWNAR 10 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2003
22. Mateusz KWIATKOWSKI 8 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
23. Adam ŚWIERZYŃSKI 5 UKS ATENA GDAŃSK 21.08.2003
24. Michał KUL 32 UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005
25. Antoni BIELAWSKI 17 UKS-I BOHUN TORUŃ. 11.01.2003
26. Filip BEDNER 29 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005
27. Radosław CZARKOWSKI 31 UKS ATENA GDAŃSK 06.01.2005
28. Kacper SŁOMIŃSKI 6 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003
29. Oskar MACH 7 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 25.01.2004
30. Jan JANKOWSKI 30 UKS-I BOHUN TORUŃ. 15.12.2005
31. Tymoteusz JACEWICZ 20 KSz WARSZAWIANKA 01.10.2004
32. Jakub WESOŁOWSKI 18 UKS RIPOSTA OLSZTYN 14.04.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Jakub SURMA AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003 zakwalifikowano
2. Adam ŚWIERZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.08.2003 zakwalifikowano
3. Oskar MACH FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 25.01.2004 zakwalifikowano
4. Emil LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004 zakwalifikowano
5. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003 zakwalifikowano
6. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003 zakwalifikowano
7. Wiktor DOWNAR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2003 zakwalifikowano
8. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005 zakwalifikowano
9. Tymon LEWICKI D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004 zakwalifikowano
10. Stanisław KORZENIEWSKI FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.04.2003 zakwalifikowano
11. Tomasz GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
12. Kacper SŁOMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003 zakwalifikowano
13. Adam CHTIOUI BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003 zakwalifikowano
14. Mateusz KWIATKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003 zakwalifikowano
15. Filip BEDNER MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005 zakwalifikowano
16. Melchior Krawczyński WROCŁAWIANIE. 18.08.2005 zakwalifikowano
17. Bartłomiej NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003 zakwalifikowano
18. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004 zakwalifikowano
19. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
20. Michał KUL UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005 zakwalifikowano
21. Antoni BIELAWSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 11.01.2003 zakwalifikowano
22. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004 zakwalifikowano
23. Wiktor LIJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 18.02.2003 zakwalifikowano
24. Jakub WESOŁOWSKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 14.04.2004 zakwalifikowano
25. Tymoteusz JACEWICZ KSz WARSZAWIANKA 01.10.2004 zakwalifikowano
26. Stanisław HUMIENNY UKS-I BOHUN TORUŃ. 20.03.2003 zakwalifikowano
27. Stanisław STERNAU UKS ATENA GDAŃSK 06.10.2004 zakwalifikowano
27. Jan NOWAK POLONIA 1912 LESZNO 29.09.2005 zakwalifikowano
29. Stanisław DOLAŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 06.08.2005 zakwalifikowano
30. Oskar WILKE FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 21.06.2004 zakwalifikowano
31. Radosław CZARKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 06.01.2005 zakwalifikowano
32. Jan JANKOWSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 15.12.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
2. Adam CHTIOUI BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003
3. Jakub SURMA AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003
3. Adam ŚWIERZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.08.2003
5. Oskar MACH FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 25.01.2004
6. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
7. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
8. Stanisław KORZENIEWSKI FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.04.2003
9. Emil LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004
10. Wiktor DOWNAR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2003
11. Tymon LEWICKI D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
12. Tomasz GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
13. Kacper SŁOMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003
14. Mateusz KWIATKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
15. Melchior Krawczyński WROCŁAWIANIE. 18.08.2005
16. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
17. Filip BEDNER MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005
18. Bartłomiej NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
19. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
20. Michał KUL UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005
21. Antoni BIELAWSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 11.01.2003
22. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
23. Wiktor LIJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 18.02.2003
24. Jakub WESOŁOWSKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 14.04.2004
25. Tymoteusz JACEWICZ KSz WARSZAWIANKA 01.10.2004
26. Stanisław HUMIENNY UKS-I BOHUN TORUŃ. 20.03.2003
27. Stanisław STERNAU UKS ATENA GDAŃSK 06.10.2004
27. Jan NOWAK POLONIA 1912 LESZNO 29.09.2005
29. Stanisław DOLAŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 06.08.2005
30. Oskar WILKE FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 21.06.2004
31. Radosław CZARKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 06.01.2005
32. Jan JANKOWSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 15.12.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy