Turniej

Nazwa: O Puchar Prezydenta Gdańska
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 22.10.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Mateusz PUCKOWSKI 10 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2008
2. Filip CYGNAR 9 UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008
3. Grzegorz CZAJKOWSKI 1 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.04.2008
4. Jakub Narolewski 5 MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
5. Marcel GLISZCZYŃSKI 4 UKS ATENA GDAŃSK 05.06.2008
6. Alex Kardyś 12 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
7. Tymon MAJEWSKI 11 UKS ATENA GDAŃSK 14.09.2008
8. Szczepan DURAJ 14 UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008
9. Maksymilian JARMOŁOWSKI 7 UKS ATENA GDAŃSK 28.06.2008
10. Patryk Sawicki 6 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.03.2008
11. Szymon Semrau 2 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2008
12. Aleksander BIEŃKOWSKI 3 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
13. Lubomir Woropay-Hordziejewicz 8 MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008 zakwalifikowano
2. Patryk Sawicki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.03.2008 zakwalifikowano
3. Grzegorz CZAJKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.04.2008 zakwalifikowano
4. Szczepan DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008 zakwalifikowano
5. Szymon Semrau UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2008 zakwalifikowano
6. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008 zakwalifikowano
7. Mateusz PUCKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2008 zakwalifikowano
8. Lubomir Woropay-Hordziejewicz MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008 zakwalifikowano
10. Maksymilian JARMOŁOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 28.06.2008 zakwalifikowano
11. Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008 zakwalifikowano
12. Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008 zakwalifikowano
13. Marcel GLISZCZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 05.06.2008 zakwalifikowano
14. Tymon MAJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 14.09.2008 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Grzegorz CZAJKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.04.2008
2. Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
3. Patryk Sawicki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.03.2008
3. Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
5. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
7. Maksymilian JARMOŁOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 28.06.2008
8. Marcel GLISZCZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 05.06.2008
9. Szczepan DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008
10. Szymon Semrau UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2008
11. Mateusz PUCKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2008
12. Lubomir Woropay-Hordziejewicz MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008
13. Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008
14. Tymon MAJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 14.09.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy