Turniej

Nazwa: O Puchar Prezydenta Gdańska
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 22.10.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Szymon PAŁASZ 20 UKS ATENA GDAŃSK 26.05.2006
2. Piotr GABRIEL 63 UKS ATENA GDAŃSK 28.10.2006
3. Idzi DURAJ 1 UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
4. Daniel TURBO 40 MKS KUSY SZCZECIN 10.02.2007
5. Mateusz WIOSNA 41 UKS ATENA GDAŃSK 16.08.2006
6. Miłosz ŚWIĄTKOWSKI 21 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 01.11.2006
7. Hubert MATJASZCZUK 24 UKS ATENA GDAŃSK 10.08.2006
8. Tobiasz SKRABURSKI 59 UKS ATENA GDAŃSK 01.01.2006
9. Marek PIEKARSKI 42 UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2006
10. Maciej Surma 2 AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006
11. Jan Jerzy GACZYŃSKI 19 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
12. Tomasz RZEPKA 58 UKS ATENA GDAŃSK 15.02.2006
13. Maksymilian LEŚNIEWSKI 38 UKS ATENA GDAŃSK 04.03.2007
14. Paweł SIUDUT 61 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.01.2007
15. Antoni ZAKRZEWSKI 22 AZS AWF WARSZAWA 10.02.2006
16. Olaf KARAWACKI 18 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2006
17. Stanisław JURGA 3 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
18. Eryk JAWORSKI 44 UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2006
19. Antoni CYGAŃSKI 23 BUDOWLANI TORUŃ 28.12.2006
20. Łukasz TOMYŚLAK 4 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
21. Rafał TRYBUŁOWSKI 17 UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2006
22. Szymon Głowiński 37 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
23. Kacper NIEPSUJ 45 UKS ATENA GDAŃSK 29.07.2007
24. Cyprian GULIŃSKI 56 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
25. Jan KSIĄŻEK 16 UKS ATENA GDAŃSK 23.03.2006
26. Maksymilian DOROSZKIEWICZ 25 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
27. Jakub CZAJKOWSKI 5 UKS ATENA GDAŃSK 15.05.2006
28. Bartosz SZCZOTKO 6 UKS ATENA GDAŃSK 12.03.2006
29. Jan ŚCIBIWOŁK 35 UKS ATENA GDAŃSK 27.03.2006
30. Hubert GÓRNY 46 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.03.2007
31. Tymon Kowalski 15 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
32. Tristan THRUN 26 UKS ATENA GDAŃSK 01.01.2006
33. Roman SZYMAŃSKI 47 UKS ATENA GDAŃSK 27.05.2006
34. Wiktor Rut 34 UKS ATENA GDAŃSK 29.09.2007
35. Jeremi LEWANDOWSKI 27 UKS ATENA GDAŃSK 15.02.2006
36. Szymon PISAREWICZ 7 UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
37. Hubert LEOPOLD 14 UKS ATENA GDAŃSK 22.02.2006
38. Aleksander JANCZAK 65 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.07.2007
39. Michał Pakuła 29 UKS ATENA GDAŃSK 09.11.2006
40. Miłosz MOŻEJKO 8 UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
41. Marcel BUJAS 33 BUDOWLANI TORUŃ 31.08.2007
42. Damian DUDZIŃSKI 13 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006
43. Franciszek OLSZEWSKI 12 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 17.02.2007
44. Szymon PUCKOWSKI 9 UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2006
45. Mikołaj FIRLEJ 66 UKS ATENA GDAŃSK 20.12.2007
46. Mateusz SPICH 28 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.04.2007
47. Adam Szuflita 32 UKS ATENA GDAŃSK 12.11.2007
48. Stanisław LAKS 30 BUDOWLANI TORUŃ 08.06.2007
49. Jakub GORCZYCA 10 UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
50. Kacper JANOWSKI 50 UKS ATENA GDAŃSK 05.03.2007
51. Szymon BOGUSŁAWSKI 11 UKS ATENA GDAŃSK 02.10.2006
52. Mateusz ŻOŁNOWSKI 31 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
53. Tymon PORYDZAJ 51 UKS ATENA GDAŃSK 17.07.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
2. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano
2. Szymon PUCKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2006 zakwalifikowano
2. Łukasz TOMYŚLAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006 zakwalifikowano
5. Jan KSIĄŻEK UKS ATENA GDAŃSK 23.03.2006 zakwalifikowano
6. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006 zakwalifikowano
6. Bartosz SZCZOTKO UKS ATENA GDAŃSK 12.03.2006 zakwalifikowano
8. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 zakwalifikowano
9. Antoni ZAKRZEWSKI AZS AWF WARSZAWA 10.02.2006 zakwalifikowano
10. Franciszek OLSZEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 17.02.2007 zakwalifikowano
11. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006 zakwalifikowano
11. Marcel BUJAS BUDOWLANI TORUŃ 31.08.2007 zakwalifikowano
13. Hubert MATJASZCZUK UKS ATENA GDAŃSK 10.08.2006 zakwalifikowano
14. Jeremi LEWANDOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 15.02.2006 zakwalifikowano
15. Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
16. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006 zakwalifikowano
17. Michał Pakuła UKS ATENA GDAŃSK 09.11.2006 zakwalifikowano
18. Mateusz SPICH UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.04.2007 zakwalifikowano
19. Damian DUDZIŃSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006 zakwalifikowano
20. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007 zakwalifikowano
20. Maciej Surma AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006 zakwalifikowano
22. Antoni CYGAŃSKI BUDOWLANI TORUŃ 28.12.2006 zakwalifikowano
23. Tomasz RZEPKA UKS ATENA GDAŃSK 15.02.2006 zakwalifikowano
24. Marek PIEKARSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2006 zakwalifikowano
25. Eryk JAWORSKI UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2006 zakwalifikowano
26. Jan ŚCIBIWOŁK UKS ATENA GDAŃSK 27.03.2006 zakwalifikowano
27. Szymon BOGUSŁAWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.10.2006 zakwalifikowano
28. Roman SZYMAŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 27.05.2006 zakwalifikowano
29. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006 zakwalifikowano
30. Stanisław LAKS BUDOWLANI TORUŃ 08.06.2007 zakwalifikowano
31. Jakub CZAJKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 15.05.2006 zakwalifikowano
32. Daniel TURBO MKS KUSY SZCZECIN 10.02.2007 zakwalifikowano
33. Szymon PAŁASZ UKS ATENA GDAŃSK 26.05.2006 zakwalifikowano
34. Mateusz WIOSNA UKS ATENA GDAŃSK 16.08.2006 zakwalifikowano
35. Adam Szuflita UKS ATENA GDAŃSK 12.11.2007 zakwalifikowano
36. Miłosz ŚWIĄTKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 01.11.2006 zakwalifikowano
37. Tymon PORYDZAJ UKS ATENA GDAŃSK 17.07.2007 zakwalifikowano
38. Tristan THRUN UKS ATENA GDAŃSK 01.01.2006 zakwalifikowano
39. Hubert GÓRNY UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.03.2007 zakwalifikowano
40. Hubert LEOPOLD UKS ATENA GDAŃSK 22.02.2006 zakwalifikowano
41. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007 zakwalifikowano
42. Maksymilian LEŚNIEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 04.03.2007 zakwalifikowano
42. Paweł SIUDUT UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.01.2007 zakwalifikowano
44. Aleksander JANCZAK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.07.2007 zakwalifikowano
45. Rafał TRYBUŁOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2006 zakwalifikowano
46. Tobiasz SKRABURSKI UKS ATENA GDAŃSK 01.01.2006 zakwalifikowano
47. Mikołaj FIRLEJ UKS ATENA GDAŃSK 20.12.2007 zakwalifikowano
48. Piotr GABRIEL UKS ATENA GDAŃSK 28.10.2006 zakwalifikowano
49. Olaf KARAWACKI UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2006 zakwalifikowano
50. Kacper NIEPSUJ UKS ATENA GDAŃSK 29.07.2007 zakwalifikowano
51. Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007 zakwalifikowano
52. Wiktor Rut UKS ATENA GDAŃSK 29.09.2007 zakwalifikowano
53. Kacper JANOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 05.03.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Damian DUDZIŃSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006
2. Łukasz TOMYŚLAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
3. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
3. Franciszek OLSZEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 17.02.2007
5. Jan KSIĄŻEK UKS ATENA GDAŃSK 23.03.2006
6. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
7. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
8. Jakub CZAJKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 15.05.2006
9. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
10. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
10. Bartosz SZCZOTKO UKS ATENA GDAŃSK 12.03.2006
12. Antoni ZAKRZEWSKI AZS AWF WARSZAWA 10.02.2006
13. Hubert MATJASZCZUK UKS ATENA GDAŃSK 10.08.2006
14. Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
15. Maciej Surma AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006
16. Olaf KARAWACKI UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2006
17. Szymon PUCKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2006
18. Marcel BUJAS BUDOWLANI TORUŃ 31.08.2007
19. Jeremi LEWANDOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 15.02.2006
20. Michał Pakuła UKS ATENA GDAŃSK 09.11.2006
21. Mateusz SPICH UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.04.2007
22. Tomasz RZEPKA UKS ATENA GDAŃSK 15.02.2006
23. Marek PIEKARSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2006
24. Jan ŚCIBIWOŁK UKS ATENA GDAŃSK 27.03.2006
25. Szymon BOGUSŁAWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.10.2006
26. Roman SZYMAŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 27.05.2006
27. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
28. Stanisław LAKS BUDOWLANI TORUŃ 08.06.2007
29. Szymon PAŁASZ UKS ATENA GDAŃSK 26.05.2006
30. Hubert LEOPOLD UKS ATENA GDAŃSK 22.02.2006
31. Paweł SIUDUT UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.01.2007
32. Rafał TRYBUŁOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2006
33. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
34. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
35. Antoni CYGAŃSKI BUDOWLANI TORUŃ 28.12.2006
36. Eryk JAWORSKI UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2006
37. Daniel TURBO MKS KUSY SZCZECIN 10.02.2007
38. Mateusz WIOSNA UKS ATENA GDAŃSK 16.08.2006
39. Adam Szuflita UKS ATENA GDAŃSK 12.11.2007
40. Miłosz ŚWIĄTKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 01.11.2006
41. Tymon PORYDZAJ UKS ATENA GDAŃSK 17.07.2007
42. Tristan THRUN UKS ATENA GDAŃSK 01.01.2006
43. Hubert GÓRNY UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.03.2007
44. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
45. Maksymilian LEŚNIEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 04.03.2007
46. Aleksander JANCZAK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.07.2007
47. Tobiasz SKRABURSKI UKS ATENA GDAŃSK 01.01.2006
48. Mikołaj FIRLEJ UKS ATENA GDAŃSK 20.12.2007
49. Piotr GABRIEL UKS ATENA GDAŃSK 28.10.2006
50. Kacper NIEPSUJ UKS ATENA GDAŃSK 29.07.2007
51. Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
52. Wiktor Rut UKS ATENA GDAŃSK 29.09.2007
53. Kacper JANOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 05.03.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy