Turniej

Nazwa: O Puchar Prezydenta Gdańska
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 22.10.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Paulina MICHAŁEK 15 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.01.2004
2. Alicja TOMASZEWSKA 29 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 19.12.2005
3. Julia GRACZYK 28 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
4. Ewa ZACHAREWICZ 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
5. Amelia OLSZEWSKA 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
6. Laura SZCZECHOWSKA 30 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
7. Matylda WINIECKA 43 MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
8. Lena JERZ 13 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
9. Malwina KOŁODZIEJCZYK 2 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
10. Jagoda OLSZÓWKA 16 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
11. Róża WYKLAND 31 UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
12. Oliwia Kulpaczyńska 26 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
13. Julia SOŁTYS 12 AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003
14. Karolina LEWANDOWSKA 18 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004
15. Barbara WIERZCHOWSKA 3 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
16. Maja SZATARSKA 11 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004
17. Alina LAURENTOWICZ 25 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13.12.2005
18. Patrycja TRZCIŃSKA 17 AZS AWF WARSZAWA 31.08.2003
19. Lena PIĄTKOWSKA 44 UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
20. Daniela SZPEJNA 4 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
21. Barbara MICHALSKA 38 UKS ATENA GDAŃSK 21.01.2005
22. Laura SZMIT 5 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
23. Michalina DANIEWSKA 10 AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
24. Roksana PAPUŻYŃSKA 24 MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003
25. Julia MULAK 19 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004
26. Adrianna WIERZCHOWSKA 34 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
27. Lena LANGA 37 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005
28. Nina GEMBAL 35 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 20.12.2005
29. Alicja KISIELEWSKA 6 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003
30. Sonia TURBO 23 MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
31. Zofia BAN 9 AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
32. Antonina KWIATKOWSKA 32 AZS AWF WARSZAWA 24.08.2005
33. Natalia SZEMPLIŃSKA 7 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
34. Laura DĄBROWSKA 22 UKS ATENA GDAŃSK 18.06.2003
35. Oliwia DĘBICKA 8 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.03.2003
36. Katarzyna BEKALARCZYK 21 UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003 zakwalifikowano
2. Maja SZATARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004 zakwalifikowano
3. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003 zakwalifikowano
4. Natalia SZEMPLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003 zakwalifikowano
5. Paulina MICHAŁEK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.01.2004 zakwalifikowano
6. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 zakwalifikowano
7. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004 zakwalifikowano
8. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005 zakwalifikowano
9. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003 zakwalifikowano
10. Patrycja TRZCIŃSKA AZS AWF WARSZAWA 31.08.2003 zakwalifikowano
11. Zofia BAN AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003 zakwalifikowano
11. Alicja KISIELEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003 zakwalifikowano
13. Oliwia DĘBICKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.03.2003 zakwalifikowano
14. Michalina DANIEWSKA AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003 zakwalifikowano
15. Daniela SZPEJNA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004 zakwalifikowano
16. Roksana PAPUŻYŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003 zakwalifikowano
17. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004 zakwalifikowano
18. Róża WYKLAND UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005 zakwalifikowano
19. Lena LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005 zakwalifikowano
20. Karolina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004 zakwalifikowano
21. Laura DĄBROWSKA UKS ATENA GDAŃSK 18.06.2003 zakwalifikowano
22. Lena PIĄTKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005 zakwalifikowano
23. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005 zakwalifikowano
24. Julia MULAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004 zakwalifikowano
25. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005 zakwalifikowano
26. Katarzyna BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004 zakwalifikowano
27. Julia SOŁTYS AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003 zakwalifikowano
28. Nina GEMBAL FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 20.12.2005 zakwalifikowano
29. Sonia TURBO MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004 zakwalifikowano
30. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004 zakwalifikowano
31. Matylda WINIECKA MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005 zakwalifikowano
32. Barbara MICHALSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.01.2005 zakwalifikowano
33. Alicja TOMASZEWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 19.12.2005 zakwalifikowano
34. Alina LAURENTOWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13.12.2005 zakwalifikowano
35. Antonina KWIATKOWSKA AZS AWF WARSZAWA 24.08.2005 zakwalifikowano
36. Oliwia Kulpaczyńska UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
2. Maja SZATARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004
3. Alicja KISIELEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003
3. Zofia BAN AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
5. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
6. Natalia SZEMPLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
7. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
8. Patrycja TRZCIŃSKA AZS AWF WARSZAWA 31.08.2003
9. Paulina MICHAŁEK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.01.2004
10. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
11. Oliwia DĘBICKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.03.2003
12. Michalina DANIEWSKA AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
13. Daniela SZPEJNA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
14. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
15. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
16. Julia SOŁTYS AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003
17. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
18. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
19. Roksana PAPUŻYŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003
20. Róża WYKLAND UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
21. Lena LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005
22. Karolina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004
23. Laura DĄBROWSKA UKS ATENA GDAŃSK 18.06.2003
24. Lena PIĄTKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
25. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
26. Julia MULAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004
27. Katarzyna BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
28. Nina GEMBAL FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 20.12.2005
29. Matylda WINIECKA MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
30. Barbara MICHALSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.01.2005
31. Antonina KWIATKOWSKA AZS AWF WARSZAWA 24.08.2005
32. Oliwia Kulpaczyńska UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
33. Sonia TURBO MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
34. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
35. Alicja TOMASZEWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 19.12.2005
36. Alina LAURENTOWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13.12.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy