Turniej

Nazwa: O Puchar Prezydenta Gdańska
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 22.10.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Maciej KŁOS 25 UKS ATENA GDAŃSK 25.08.2005
2. Adam JAKUBOWSKI 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
3. Krzysztof Łopatniuk 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
4. Stanisław KORZENIEWSKI 12 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.04.2003
5. Jan JANKOWSKI 30 UKS-I BOHUN TORUŃ. 15.12.2005
6. Jakub SURMA 2 AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003
7. Mateusz KWIATKOWSKI 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
8. Bartłomiej NIZIO 14 MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
9. Michał KUL 26 UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005
10. Szymon DRĄŻKIEWICZ 36 UKS ATENA GDAŃSK 31.08.2005
11. Emil LANGA 15 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004
12. Konrad BUCZYŁO 37 UKS ATENA GDAŃSK 16.03.2005
13. Mikołaj Olszewski 10 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
14. Bartosz SACHARCZUK 22 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
15. Piotr KAŚKÓW 3 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
16. Jakub KOTEK 17 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
17. Tomasz GORCZYCA 38 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
18. Filip BEDNER 28 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005
19. Bartosz BOHDAN 4 UKS-I BOHUN TORUŃ. 03.03.2003
20. Kacper SŁOMIŃSKI 9 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003
21. Łukasz Kulpaczyński 33 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
22. Stanisław HUMIENNY 16 UKS-I BOHUN TORUŃ. 20.03.2003
23. Stanisław STERNAU 20 UKS ATENA GDAŃSK 06.10.2004
24. Oskar MACH 8 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 25.01.2004
25. Adam CHTIOUI 5 BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003
26. Adam ŚWIERZYŃSKI 6 UKS ATENA GDAŃSK 21.08.2003
27. Wiktor LIJEWSKI 32 UKS ATENA GDAŃSK 18.02.2003
28. Paweł FIRCH 7 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2003
29. Patryk GAWENDA 31 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
30. Karol LESZYŃSKI 18 UKS-I BOHUN TORUŃ. 22.10.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Jakub SURMA AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003 zakwalifikowano
2. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003 zakwalifikowano
3. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003 zakwalifikowano
4. Oskar MACH FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 25.01.2004 zakwalifikowano
5. Bartosz BOHDAN UKS-I BOHUN TORUŃ. 03.03.2003 zakwalifikowano
6. Jakub KOTEK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004 zakwalifikowano
7. Kacper SŁOMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003 zakwalifikowano
8. Paweł FIRCH UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2003 zakwalifikowano
9. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005 zakwalifikowano
10. Stanisław KORZENIEWSKI FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.04.2003 zakwalifikowano
11. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
12. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
13. Adam ŚWIERZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.08.2003 zakwalifikowano
14. Bartłomiej NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003 zakwalifikowano
15. Mateusz KWIATKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003 zakwalifikowano
16. Michał KUL UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005 zakwalifikowano
17. Adam CHTIOUI BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003 zakwalifikowano
18. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004 zakwalifikowano
19. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004 zakwalifikowano
20. Tomasz GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
21. Emil LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004 zakwalifikowano
21. Stanisław STERNAU UKS ATENA GDAŃSK 06.10.2004 zakwalifikowano
23. Karol LESZYŃSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 22.10.2004 zakwalifikowano
24. Jan JANKOWSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 15.12.2005 zakwalifikowano
25. Filip BEDNER MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005 zakwalifikowano
26. Wiktor LIJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 18.02.2003 zakwalifikowano
27. Konrad BUCZYŁO UKS ATENA GDAŃSK 16.03.2005 zakwalifikowano
28. Stanisław HUMIENNY UKS-I BOHUN TORUŃ. 20.03.2003 zakwalifikowano
29. Maciej KŁOS UKS ATENA GDAŃSK 25.08.2005 zakwalifikowano
30. Szymon DRĄŻKIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 31.08.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
2. Jakub SURMA AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003
3. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
3. Adam ŚWIERZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.08.2003
5. Bartosz BOHDAN UKS-I BOHUN TORUŃ. 03.03.2003
6. Paweł FIRCH UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2003
7. Stanisław KORZENIEWSKI FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.04.2003
8. Emil LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004
9. Oskar MACH FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 25.01.2004
10. Jakub KOTEK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
11. Kacper SŁOMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003
12. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
13. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
14. Bartłomiej NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
15. Adam CHTIOUI BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003
16. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
17. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
18. Mateusz KWIATKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
19. Michał KUL UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005
20. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
21. Tomasz GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
22. Stanisław STERNAU UKS ATENA GDAŃSK 06.10.2004
23. Karol LESZYŃSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 22.10.2004
24. Jan JANKOWSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 15.12.2005
25. Filip BEDNER MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005
26. Wiktor LIJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 18.02.2003
27. Konrad BUCZYŁO UKS ATENA GDAŃSK 16.03.2005
28. Stanisław HUMIENNY UKS-I BOHUN TORUŃ. 20.03.2003
29. Maciej KŁOS UKS ATENA GDAŃSK 25.08.2005
30. Szymon DRĄŻKIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 31.08.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy