Nazwa: Muszkieter Trophy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 05.03.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | CIARKOWSKI Kajetan | 1 | PIAST GLIWICE | 21.08.2006 |
2. | KOC Stefan | 1 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 24.05.2007 |
3. | WEISE Krzysztof | 1 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 12.05.2006 |
4. | Wąsik Tadeusz | 1 | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 |
5. | SZAFRAŃSKI Mateusz | 1 | KSz WARSZAWIANKA | 19.09.2007 |
6. | ZWIERZCHOWSKI Patryk | 1 | AKS MIKOŁÓW | 25.01.2006 |
7. | POTEMPA Mateusz | 1 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.07.2006 |
8. | Lewandowski Igor | 1 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.11.2006 |
9. | Szynal Kacper | 1 | AZS AWF WROCŁAW | 27.12.2006 |
10. | Sławek Jeremi | 1 | UKS START OPOLE | 07.08.2006 |
11. | PASZAK Aleksander | 1 | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.06.2006 |
12. | Skałecki Antoni | 1 | KS SZPADA WROCŁAW | 03.06.2007 |
13. | LEGIERSKI Tomasz | 1 | T.S. WISŁA KRAKÓW | |
14. | Cynar Adam | 1 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 07.12.2007 |
15. | HAPEK Franciszek | 1 | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 02.02.2007 |
16. | KOZŁOWSKI Adam | 1 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.08.2006 |
17. | WODNIAK Szymon | 1 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 22.08.2006 |
18. | KAWCZYK Mateusz | 1 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.09.2006 |
19. | CHRZANOWSKI Antoni | 1 | PKSZERM WARSZAWA | 31.05.2006 |
20. | JAGIEŁŁOWICZ Jakub | 1 | KKS KRAKÓW | 04.09.2006 |
21. | SYREK Jan | 1 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 13.05.2006 |
22. | Huwer Tymoteusz | 1 | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 |
23. | Bednarski Błażej | 1 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.04.2006 |
24. | OSTROWSKI Mieszko | 1 | KKS KRAKÓW | 25.12.2006 |
25. | Kurowski Błażej | 1 | PIAST GLIWICE | 24.03.2007 |
26. | Wojciechowski Szymon | 1 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.08.2006 |
27. | KROCHMALSKI Filip | 1 | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 |
28. | HURKO Marcel | 1 | KS ZAWISZA CZARNY | 17.09.2006 |
29. | WALASEK Bartosz | 1 | UKS GRYFEK SZCZECIN | 10.02.2006 |
30. | BAJ Dawid | 1 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 04.08.2006 |
31. | Łęski Jacek | 1 | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Sławek Jeremi | UKS START OPOLE | 07.08.2006 | zakwalifikowano |
2. | Szynal Kacper | AZS AWF WROCŁAW | 27.12.2006 | zakwalifikowano |
3. | Wojciechowski Szymon | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.08.2006 | zakwalifikowano |
4. | WEISE Krzysztof | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 12.05.2006 | zakwalifikowano |
5. | Łęski Jacek | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 | zakwalifikowano |
6. | Lewandowski Igor | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.11.2006 | zakwalifikowano |
7. | KOZŁOWSKI Adam | MKS KUSY SZCZECIN | 04.08.2006 | zakwalifikowano |
8. | WODNIAK Szymon | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 22.08.2006 | zakwalifikowano |
9. | WALASEK Bartosz | UKS GRYFEK SZCZECIN | 10.02.2006 | zakwalifikowano |
10. | KROCHMALSKI Filip | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 | zakwalifikowano |
11. | Bednarski Błażej | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.04.2006 | zakwalifikowano |
12. | CHRZANOWSKI Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 31.05.2006 | zakwalifikowano |
13. | CIARKOWSKI Kajetan | PIAST GLIWICE | 21.08.2006 | zakwalifikowano |
14. | KAWCZYK Mateusz | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.09.2006 | zakwalifikowano |
15. | Skałecki Antoni | KS SZPADA WROCŁAW | 03.06.2007 | zakwalifikowano |
16. | SYREK Jan | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 13.05.2006 | zakwalifikowano |
17. | HURKO Marcel | KS ZAWISZA CZARNY | 17.09.2006 | zakwalifikowano |
18. | Kurowski Błażej | PIAST GLIWICE | 24.03.2007 | zakwalifikowano |
19. | PASZAK Aleksander | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.06.2006 | zakwalifikowano |
20. | KOC Stefan | T.S. WISŁA KRAKÓW | 24.05.2007 | zakwalifikowano |
21. | SZAFRAŃSKI Mateusz | KSz WARSZAWIANKA | 19.09.2007 | zakwalifikowano |
22. | Wąsik Tadeusz | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 | zakwalifikowano |
23. | POTEMPA Mateusz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.07.2006 | zakwalifikowano |
24. | ZWIERZCHOWSKI Patryk | AKS MIKOŁÓW | 25.01.2006 | zakwalifikowano |
25. | Cynar Adam | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 07.12.2007 | zakwalifikowano |
27. | OSTROWSKI Mieszko | KKS KRAKÓW | 25.12.2006 | zakwalifikowano |
28. | BAJ Dawid | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 04.08.2006 | zakwalifikowano |
29. | JAGIEŁŁOWICZ Jakub | KKS KRAKÓW | 04.09.2006 | zakwalifikowano |
30. | Huwer Tymoteusz | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 | zakwalifikowano |
31. | LEGIERSKI Tomasz | T.S. WISŁA KRAKÓW | zakwalifikowano | |
32. | HAPEK Franciszek | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 02.02.2007 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Sławek Jeremi | UKS START OPOLE | 07.08.2006 |
2. | Wojciechowski Szymon | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.08.2006 |
3. | Łęski Jacek | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 |
3. | KROCHMALSKI Filip | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 |
5. | Szynal Kacper | AZS AWF WROCŁAW | 27.12.2006 |
6. | WALASEK Bartosz | UKS GRYFEK SZCZECIN | 10.02.2006 |
7. | CIARKOWSKI Kajetan | PIAST GLIWICE | 21.08.2006 |
8. | Wąsik Tadeusz | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 |
9. | WEISE Krzysztof | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 12.05.2006 |
10. | KOZŁOWSKI Adam | MKS KUSY SZCZECIN | 04.08.2006 |
11. | WODNIAK Szymon | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 22.08.2006 |
12. | CHRZANOWSKI Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 31.05.2006 |
13. | Skałecki Antoni | KS SZPADA WROCŁAW | 03.06.2007 |
14. | HURKO Marcel | KS ZAWISZA CZARNY | 17.09.2006 |
15. | PASZAK Aleksander | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.06.2006 |
16. | OSTROWSKI Mieszko | KKS KRAKÓW | 25.12.2006 |
17. | Lewandowski Igor | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.11.2006 |
18. | Bednarski Błażej | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.04.2006 |
19. | KAWCZYK Mateusz | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.09.2006 |
20. | SYREK Jan | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 13.05.2006 |
21. | Kurowski Błażej | PIAST GLIWICE | 24.03.2007 |
22. | KOC Stefan | T.S. WISŁA KRAKÓW | 24.05.2007 |
23. | SZAFRAŃSKI Mateusz | KSz WARSZAWIANKA | 19.09.2007 |
24. | POTEMPA Mateusz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.07.2006 |
25. | ZWIERZCHOWSKI Patryk | AKS MIKOŁÓW | 25.01.2006 |
26. | Cynar Adam | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 07.12.2007 |
28. | BAJ Dawid | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 04.08.2006 |
29. | JAGIEŁŁOWICZ Jakub | KKS KRAKÓW | 04.09.2006 |
30. | Huwer Tymoteusz | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 |
31. | LEGIERSKI Tomasz | T.S. WISŁA KRAKÓW | |
32. | HAPEK Franciszek | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 02.02.2007 |