Nazwa: Polsko-Niemiecki Turniej Szpadowy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 17.04.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | CETNAR Patryk | 25 | UKS PIAST LEGNICA | 15.11.2005 |
2. | ZBRZYZNY Bartosz | 11 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 26.10.2005 |
3. | FIGAS Jakub | 14 | KS SZPADA WADOWICE | 26.05.2004 |
4. | GIEDROJĆ Jerzy | 24 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 31.07.2005 |
5. | FELIŃSKI Gustaw | 1 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 09.04.2004 |
6. | ŚLEDZIŃSKI Ziemowit | 23 | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.2005 |
7. | KACZMAREK Kacper | 26 | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.08.2004 |
8. | ARMATA Jakub | 10 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 07.07.2005 |
9. | SIKORA Patryk | 1 | KS SZPADA WADOWICE | 22.03.2004 |
10. | SMOLIŃSKI Hubert | 14 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.09.2005 |
11. | KAZIMIERCZAK Jan | 3 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 08.09.2005 |
12. | CEPIŃSKI Jakub | 28 | KS OLIMP LUBIN | 10.11.2004 |
13. | SZURLEJ Maciej | 13 | KS SZPADA WROCŁAW | 29.11.2005 |
14. | YYYYYYY Yyyyyy | 27 | MKS KUSY SZCZECIN | 15.08.2000 |
15. | JAGŁOWSKI Michał | 14 | UKS GRYFEK SZCZECIN | 15.05.2005 |
16. | MIESZKIEŁŁO Jan | 19 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 23.06.2005 |
17. | BOGUCKI Bartosz | 28 | MUKS 11 ZIELONA GÓRA | 09.01.2005 |
18. | GIL Hubert | 9 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.11.2004 |
19. | EMILIANOWICZ Mateusz | 4 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.05.2005 |
20. | BRANDT Florian | 28 | 05.03.2004 | |
21. | SOŁTYS Kacper | 22 | KSz WARSZAWIANKA | 07.08.2004 |
22. | KLUGHARDT Hubert | 12 | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 |
23. | KUCHARSKI Wojciech | 28 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 03.04.2005 |
24. | MARCZAK Antoni | 5 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.12.2004 |
25. | WINIECKI Wojciech | 21 | MKS KUSY SZCZECIN | 23.01.2004 |
26. | MURAWSKI Filip | 17 | UKS MUSZKIETER MOSINA | 04.03.2005 |
27. | OTTO Antonin | 28 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | |
28. | GAŁECKI Jakub | 8 | UKS PIAST LEGNICA | 28.03.2004 |
29. | WIKŁO Mateusz | 20 | AZS AWF WROCŁAW | 21.12.2005 |
30. | GAJEWSKI Jakub | 18 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 12.09.2005 |
31. | WIERZBICKI Kacper | 28 | ||
32. | NIECKARZ Antoni | 7 | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.01.2005 |
33. | BURDZY Cyprian | 6 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 12.09.2004 |
34. | MAŁECKI Michał | 28 | UKS GRYFEK SZCZECIN | 07.09.2005 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | NIECKARZ Antoni | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.01.2005 | zakwalifikowano |
2. | MARCZAK Antoni | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.12.2004 | zakwalifikowano |
3. | GAŁECKI Jakub | UKS PIAST LEGNICA | 28.03.2004 | zakwalifikowano |
4. | GIL Hubert | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.11.2004 | zakwalifikowano |
5. | CEPIŃSKI Jakub | KS OLIMP LUBIN | 10.11.2004 | zakwalifikowano |
6. | FELIŃSKI Gustaw | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 09.04.2004 | zakwalifikowano |
7. | KACZMAREK Kacper | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.08.2004 | zakwalifikowano |
8. | GIEDROJĆ Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 31.07.2005 | zakwalifikowano |
9. | CETNAR Patryk | UKS PIAST LEGNICA | 15.11.2005 | zakwalifikowano |
10. | SOŁTYS Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 07.08.2004 | zakwalifikowano |
11. | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 | zakwalifikowano |
12. | WIKŁO Mateusz | AZS AWF WROCŁAW | 21.12.2005 | zakwalifikowano |
13. | EMILIANOWICZ Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 26.05.2005 | zakwalifikowano |
14. | WINIECKI Wojciech | MKS KUSY SZCZECIN | 23.01.2004 | zakwalifikowano |
15. | JAGŁOWSKI Michał | UKS GRYFEK SZCZECIN | 15.05.2005 | zakwalifikowano |
16. | MURAWSKI Filip | UKS MUSZKIETER MOSINA | 04.03.2005 | zakwalifikowano |
17. | YYYYYYY Yyyyyy | MKS KUSY SZCZECIN | 15.08.2000 | zakwalifikowano |
18. | BURDZY Cyprian | UKS MDK OLIMP LUBIN | 12.09.2004 | zakwalifikowano |
19. | SMOLIŃSKI Hubert | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.09.2005 | zakwalifikowano |
20. | SIKORA Patryk | KS SZPADA WADOWICE | 22.03.2004 | zakwalifikowano |
21. | ŚLEDZIŃSKI Ziemowit | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.2005 | zakwalifikowano |
22. | MIESZKIEŁŁO Jan | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 23.06.2005 | zakwalifikowano |
23. | GAJEWSKI Jakub | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 12.09.2005 | zakwalifikowano |
24. | KAZIMIERCZAK Jan | UKS MDK OLIMP LUBIN | 08.09.2005 | zakwalifikowano |
25. | MAŁECKI Michał | UKS GRYFEK SZCZECIN | 07.09.2005 | zakwalifikowano |
26. | ARMATA Jakub | UKS MDK OLIMP LUBIN | 07.07.2005 | zakwalifikowano |
27. | FIGAS Jakub | KS SZPADA WADOWICE | 26.05.2004 | zakwalifikowano |
28. | OTTO Antonin | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | zakwalifikowano | |
29. | BRANDT Florian | 05.03.2004 | zakwalifikowano | |
30. | SZURLEJ Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 29.11.2005 | zakwalifikowano |
31. | BOGUCKI Bartosz | MUKS 11 ZIELONA GÓRA | 09.01.2005 | zakwalifikowano |
32. | ZBRZYZNY Bartosz | UKS MDK OLIMP LUBIN | 26.10.2005 | zakwalifikowano |
33. | WIERZBICKI Kacper | zakwalifikowano | ||
34. | KUCHARSKI Wojciech | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 03.04.2005 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | CEPIŃSKI Jakub | KS OLIMP LUBIN | 10.11.2004 |
2. | FELIŃSKI Gustaw | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 09.04.2004 |
3. | CETNAR Patryk | UKS PIAST LEGNICA | 15.11.2005 |
3. | SOŁTYS Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 07.08.2004 |
5. | NIECKARZ Antoni | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.01.2005 |
6. | GIL Hubert | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.11.2004 |
7. | WINIECKI Wojciech | MKS KUSY SZCZECIN | 23.01.2004 |
8. | JAGŁOWSKI Michał | UKS GRYFEK SZCZECIN | 15.05.2005 |
9. | GAŁECKI Jakub | UKS PIAST LEGNICA | 28.03.2004 |
10. | GIEDROJĆ Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 31.07.2005 |
11. | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 |
12. | MURAWSKI Filip | UKS MUSZKIETER MOSINA | 04.03.2005 |
13. | SIKORA Patryk | KS SZPADA WADOWICE | 22.03.2004 |
14. | ŚLEDZIŃSKI Ziemowit | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.2005 |
15. | ARMATA Jakub | UKS MDK OLIMP LUBIN | 07.07.2005 |
16. | BOGUCKI Bartosz | MUKS 11 ZIELONA GÓRA | 09.01.2005 |
17. | MARCZAK Antoni | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.12.2004 |
18. | KACZMAREK Kacper | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.08.2004 |
19. | WIKŁO Mateusz | AZS AWF WROCŁAW | 21.12.2005 |
20. | EMILIANOWICZ Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 26.05.2005 |
21. | YYYYYYY Yyyyyy | MKS KUSY SZCZECIN | 15.08.2000 |
22. | BURDZY Cyprian | UKS MDK OLIMP LUBIN | 12.09.2004 |
23. | SMOLIŃSKI Hubert | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.09.2005 |
24. | MIESZKIEŁŁO Jan | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 23.06.2005 |
25. | GAJEWSKI Jakub | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 12.09.2005 |
26. | KAZIMIERCZAK Jan | UKS MDK OLIMP LUBIN | 08.09.2005 |
27. | MAŁECKI Michał | UKS GRYFEK SZCZECIN | 07.09.2005 |
28. | FIGAS Jakub | KS SZPADA WADOWICE | 26.05.2004 |
29. | OTTO Antonin | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | |
30. | BRANDT Florian | 05.03.2004 | |
31. | SZURLEJ Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 29.11.2005 |
32. | ZBRZYZNY Bartosz | UKS MDK OLIMP LUBIN | 26.10.2005 |
33. | WIERZBICKI Kacper | ||
34. | KUCHARSKI Wojciech | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 03.04.2005 |