Nazwa: I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadzie mężczyzn 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 12.12.2020
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | BALCERZAK Kajetan | 77 | PKSZERM WARSZAWA | 10.11.2006 |
2. | Bezuch Krzysztof | 7 | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 |
3. | Biedroński Mateusz | 75 | AZS AWF KRAKÓW | 25.04.2005 |
4. | Blanc Tymon | 71 | IKS WARSZAWA | 20.09.2006 |
5. | BRZEZOWSKI Jan | 68 | KSz WARSZAWIANKA | 29.10.2005 |
6. | BURDEK Adrian | 69 | KS SZPADA WADOWICE | 08.07.2006 |
7. | CEPIŃSKI Jakub | 12 | KS OLIMP LUBIN | 10.11.2004 |
8. | DOMINIAK Krzysztof | 30 | PKSZERM WARSZAWA | 08.02.2004 |
9. | Domowicz Krzysztof | 21 | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 |
10. | Drobczyk Franciszek | 76 | PIAST GLIWICE | 26.09.2007 |
11. | Drozdowski Szymon | 57 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 05.08.2005 |
12. | DURLIK Stanisław | 22 | KKS KRAKÓW | 11.03.2004 |
13. | Dziura Stanisław | 2 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 |
14. | EMILIANOWICZ Mateusz | 42 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.05.2005 |
15. | FECHNER Oskar | 61 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.08.2007 |
16. | FILEK Ireneusz | 6 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
17. | GAŁECKI Jakub | 34 | UKS PIAST LEGNICA | 28.03.2004 |
18. | GIEDROJĆ Jerzy | 29 | KS SZPADA WROCŁAW | 31.07.2005 |
19. | GLINKA Jan | 15 | PKSZERM WARSZAWA | 11.03.2004 |
20. | Gładyszczak Michał | 28 | PKSZERM WARSZAWA | 10.10.2005 |
21. | Głogowski Miłosz | 52 | PKSZERM WARSZAWA | 08.01.2005 |
22. | Grabowski Franciszek | 50 | PKSZERM WARSZAWA | 20.03.2006 |
23. | Grzelak Igor | 74 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.04.2006 |
24. | GUSTA SEWERYN | 66 | PIAST GLIWICE | 14.03.2007 |
25. | HAJDUK Szymon | 46 | KS SZPADA WADOWICE | 21.08.2006 |
26. | Haładuda Jakub | 44 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.12.2005 |
27. | HAMERSKI Aleksander | 53 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.08.2006 |
28. | HORNIK Filip | 47 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 04.10.2006 |
29. | Huwer Tymoteusz | 48 | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 |
30. | JABŁOŃSKI Marcin | 32 | AZS AWF KATOWICE | 17.12.2006 |
31. | Kapias Augustyn | 13 | AZS AWF KATOWICE | 14.01.2005 |
32. | KASZKUR Leon | 81 | MKS KUSY SZCZECIN | 07.02.2009 |
33. | Keshk Nuri | 27 | KSz WARSZAWIANKA | 30.10.2005 |
34. | Klimek-Żołnowski Michał | 63 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.02.2006 |
35. | Klocek Kacper | 56 | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 20.09.2004 |
36. | KLUGHARDT Hubert | 8 | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 |
37. | KLYTTA Paweł | 18 | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 |
38. | Konikowski Albert | 51 | MKS KUSY SZCZECIN | 16.04.2007 |
39. | 79 | |||
40. | KOWALSKI Dawid | 64 | PKS MILENIUM SKAWINA | 20.02.2005 |
41. | KROCHMALSKI Filip | 40 | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 |
42. | Kudrawiec Andrzej | 62 | AZS AWF WROCŁAW | 17.10.2005 |
43. | KUREK Jakub | 16 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 |
44. | Kurowski Błażej | 60 | PIAST GLIWICE | 24.03.2007 |
45. | Kuźnik Bartosz | 54 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.06.2007 |
46. | Kwaśnik Dominik | 35 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 14.03.2005 |
47. | Lewandowski Wojciech | 31 | IKS WARSZAWA | 22.07.2004 |
48. | Łagan Hubert | 72 | AZS AWF KRAKÓW | 01.06.2005 |
49. | MARCZAK Wojciech | 5 | KSz WARSZAWIANKA | 15.10.2005 |
50. | MISZTELA Julian | 39 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.12.2005 |
51. | Olejniczak Kamil | 23 | PIAST GLIWICE | 29.10.2004 |
52. | Parafiniuk Łukasz | 4 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 22.12.2004 |
53. | Partyka Czcibor | 17 | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 |
54. | Podsiadło Kacper | 43 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 28.08.2005 |
55. | Politowicz Stanisław | 33 | KS Milenium | 06.09.2004 |
56. | Puchała Mikołaj | 14 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2005 |
57. | Rainer Paweł | 45 | AZS AWF KRAKÓW | 13.08.2004 |
58. | Rzyczniak Wojciech | 9 | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
59. | Siergiej Adam | 38 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.03.2005 |
60. | Skoczylas Michał | 67 | AZS AWF WROCŁAW | 08.02.2006 |
61. | Socha Antoni | 1 | PKSZERM WARSZAWA | 12.11.2004 |
62. | Sojka Adam | 19 | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 |
63. | Szóstek Jakub | 24 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.2005 |
64. | SZURLEJ Maciej | 25 | KS SZPADA WROCŁAW | 29.11.2005 |
65. | Szymański Konrad | 20 | PKSZERM WARSZAWA | 31.08.2004 |
66. | SZYMAŃSKI Stanisław | 36 | PKSZERM WARSZAWA | 15.11.2004 |
67. | ŚLEDZIŃSKI Ziemowit | 49 | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.2005 |
68. | WALKOWIAK Szymon | 11 | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 |
69. | Wąsik Tadeusz | 58 | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 |
70. | Wery Oskar | 26 | PKSZERM WARSZAWA | 06.04.2004 |
71. | WESOŁOWSKI Mikołaj | 3 | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 |
72. | WIKTOR Stanisław | 59 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.09.2007 |
73. | WŁODARCZYK Piotr | 80 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 |
74. | WODNIAK Szymon | 37 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 22.08.2006 |
75. | WOJACZEK Bruno | 70 | PKSZERM WARSZAWA | 24.02.2005 |
76. | Wojciechowski Szymon | 41 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.08.2006 |
77. | WOŹNIAK Bartosz | 73 | RMKS RYBNIK | 08.02.2006 |
78. | Wróblewski Bartosz | 65 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.01.2007 |
79. | Ziajowski Aleksander | 78 | PKSZERM WARSZAWA | 08.02.2007 |
80. | Zieliński Franciszek | 55 | KS SZPADA WADOWICE | 08.04.2005 |
81. | Żelazny Marcin | 10 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Dziura Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 | zakwalifikowano |
2. | Socha Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 12.11.2004 | zakwalifikowano |
3. | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 | zakwalifikowano |
4. | MARCZAK Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 15.10.2005 | zakwalifikowano |
5. | Bezuch Krzysztof | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 | zakwalifikowano |
5. | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 | zakwalifikowano |
7. | KROCHMALSKI Filip | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 | zakwalifikowano |
8. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 | zakwalifikowano |
9. | Kapias Augustyn | AZS AWF KATOWICE | 14.01.2005 | zakwalifikowano |
10. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 | zakwalifikowano |
11. | Wojciechowski Szymon | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.08.2006 | zakwalifikowano |
12. | KUREK Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 | zakwalifikowano |
13. | Szymański Konrad | PKSZERM WARSZAWA | 31.08.2004 | zakwalifikowano |
13. | Politowicz Stanisław | KS Milenium | 06.09.2004 | zakwalifikowano |
15. | ŚLEDZIŃSKI Ziemowit | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.2005 | zakwalifikowano |
16. | Gładyszczak Michał | PKSZERM WARSZAWA | 10.10.2005 | zakwalifikowano |
17. | Biedroński Mateusz | AZS AWF KRAKÓW | 25.04.2005 | zakwalifikowano |
18. | Wery Oskar | PKSZERM WARSZAWA | 06.04.2004 | zakwalifikowano |
19. | Sojka Adam | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 | zakwalifikowano |
20. | WALKOWIAK Szymon | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 | zakwalifikowano |
21. | Żelazny Marcin | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 | zakwalifikowano |
22. | Lewandowski Wojciech | IKS WARSZAWA | 22.07.2004 | zakwalifikowano |
23. | GIEDROJĆ Jerzy | KS SZPADA WROCŁAW | 31.07.2005 | zakwalifikowano |
24. | HAJDUK Szymon | KS SZPADA WADOWICE | 21.08.2006 | zakwalifikowano |
25. | Domowicz Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 | zakwalifikowano |
26. | Grabowski Franciszek | PKSZERM WARSZAWA | 20.03.2006 | zakwalifikowano |
27. | Parafiniuk Łukasz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 22.12.2004 | zakwalifikowano |
28. | JABŁOŃSKI Marcin | AZS AWF KATOWICE | 17.12.2006 | zakwalifikowano |
29. | GLINKA Jan | PKSZERM WARSZAWA | 11.03.2004 | zakwalifikowano |
30. | Puchała Mikołaj | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2005 | zakwalifikowano |
30. | Kwaśnik Dominik | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 14.03.2005 | zakwalifikowano |
32. | SZYMAŃSKI Stanisław | PKSZERM WARSZAWA | 15.11.2004 | zakwalifikowano |
33. | Keshk Nuri | KSz WARSZAWIANKA | 30.10.2005 | zakwalifikowano |
33. | GUSTA SEWERYN | PIAST GLIWICE | 14.03.2007 | zakwalifikowano |
35. | Partyka Czcibor | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 | zakwalifikowano |
36. | Kuźnik Bartosz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.06.2007 | zakwalifikowano |
37. | Podsiadło Kacper | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 28.08.2005 | zakwalifikowano |
38. | BRZEZOWSKI Jan | KSz WARSZAWIANKA | 29.10.2005 | zakwalifikowano |
39. | KLYTTA Paweł | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 | zakwalifikowano |
40. | EMILIANOWICZ Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 26.05.2005 | zakwalifikowano |
41. | Grzelak Igor | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.04.2006 | zakwalifikowano |
42. | Zieliński Franciszek | KS SZPADA WADOWICE | 08.04.2005 | zakwalifikowano |
43. | WODNIAK Szymon | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 22.08.2006 | zakwalifikowano |
44. | Siergiej Adam | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.03.2005 | zakwalifikowano |
45. | CEPIŃSKI Jakub | KS OLIMP LUBIN | 10.11.2004 | zakwalifikowano |
46. | Kurowski Błażej | PIAST GLIWICE | 24.03.2007 | zakwalifikowano |
46. | Wąsik Tadeusz | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 | zakwalifikowano |
48. | GAŁECKI Jakub | UKS PIAST LEGNICA | 28.03.2004 | zakwalifikowano |
49. | Klocek Kacper | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 20.09.2004 | zakwalifikowano |
50. | Szóstek Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.2005 | zakwalifikowano |
51. | Skoczylas Michał | AZS AWF WROCŁAW | 08.02.2006 | zakwalifikowano |
52. | Drozdowski Szymon | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 05.08.2005 | zakwalifikowano |
53. | Drobczyk Franciszek | PIAST GLIWICE | 26.09.2007 | zakwalifikowano |
53. | HAMERSKI Aleksander | MKS KUSY SZCZECIN | 25.08.2006 | zakwalifikowano |
55. | Olejniczak Kamil | PIAST GLIWICE | 29.10.2004 | zakwalifikowano |
56. | BURDEK Adrian | KS SZPADA WADOWICE | 08.07.2006 | zakwalifikowano |
57. | WOŹNIAK Bartosz | RMKS RYBNIK | 08.02.2006 | zakwalifikowano |
58. | Huwer Tymoteusz | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 | wyeliminowano |
59. | Łagan Hubert | AZS AWF KRAKÓW | 01.06.2005 | wyeliminowano |
60. | Głogowski Miłosz | PKSZERM WARSZAWA | 08.01.2005 | wyeliminowano |
61. | Konikowski Albert | MKS KUSY SZCZECIN | 16.04.2007 | wyeliminowano |
62. | FECHNER Oskar | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.08.2007 | wyeliminowano |
63. | Kudrawiec Andrzej | AZS AWF WROCŁAW | 17.10.2005 | wyeliminowano |
64. | Klimek-Żołnowski Michał | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.02.2006 | wyeliminowano |
65. | Blanc Tymon | IKS WARSZAWA | 20.09.2006 | wyeliminowano |
66. | DURLIK Stanisław | KKS KRAKÓW | 11.03.2004 | wyeliminowano |
67. | SZURLEJ Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 29.11.2005 | wyeliminowano |
68. | Haładuda Jakub | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.12.2005 | wyeliminowano |
69. | Rainer Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 13.08.2004 | wyeliminowano |
70. | Ziajowski Aleksander | PKSZERM WARSZAWA | 08.02.2007 | wyeliminowano |
71. | BALCERZAK Kajetan | PKSZERM WARSZAWA | 10.11.2006 | wyeliminowano |
72. | MISZTELA Julian | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.12.2005 | wyeliminowano |
73. | DOMINIAK Krzysztof | PKSZERM WARSZAWA | 08.02.2004 | wyeliminowano |
74. | KASZKUR Leon | MKS KUSY SZCZECIN | 07.02.2009 | wyeliminowano |
75. | WŁODARCZYK Piotr | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 | wyeliminowano |
76. | KOWALSKI Dawid | PKS MILENIUM SKAWINA | 20.02.2005 | wyeliminowano |
77. | HORNIK Filip | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 04.10.2006 | wyeliminowano |
78. | WIKTOR Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.09.2007 | wyeliminowano |
79. | Wróblewski Bartosz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.01.2007 | wyeliminowano |
80. | WOJACZEK Bruno | PKSZERM WARSZAWA | 24.02.2005 | wyeliminowano |
81. | wyeliminowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Dziura Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 |
2. | Socha Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 12.11.2004 |
3. | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 |
3. | GLINKA Jan | PKSZERM WARSZAWA | 11.03.2004 |
5. | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 |
6. | Kapias Augustyn | AZS AWF KATOWICE | 14.01.2005 |
7. | GIEDROJĆ Jerzy | KS SZPADA WROCŁAW | 31.07.2005 |
8. | Parafiniuk Łukasz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 22.12.2004 |
9. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
10. | Wojciechowski Szymon | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.08.2006 |
11. | Szymański Konrad | PKSZERM WARSZAWA | 31.08.2004 |
11. | Politowicz Stanisław | KS Milenium | 06.09.2004 |
13. | Gładyszczak Michał | PKSZERM WARSZAWA | 10.10.2005 |
14. | Żelazny Marcin | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 |
15. | KLYTTA Paweł | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 |
16. | Kurowski Błażej | PIAST GLIWICE | 24.03.2007 |
17. | MARCZAK Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 15.10.2005 |
18. | Bezuch Krzysztof | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 |
19. | KROCHMALSKI Filip | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 |
20. | KUREK Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 |
21. | Biedroński Mateusz | AZS AWF KRAKÓW | 25.04.2005 |
22. | WALKOWIAK Szymon | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 |
23. | SZYMAŃSKI Stanisław | PKSZERM WARSZAWA | 15.11.2004 |
24. | Keshk Nuri | KSz WARSZAWIANKA | 30.10.2005 |
25. | Partyka Czcibor | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 |
26. | Podsiadło Kacper | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 28.08.2005 |
27. | EMILIANOWICZ Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 26.05.2005 |
28. | Grzelak Igor | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.04.2006 |
29. | WODNIAK Szymon | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 22.08.2006 |
30. | Wąsik Tadeusz | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 |
31. | Szóstek Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.2005 |
32. | Olejniczak Kamil | PIAST GLIWICE | 29.10.2004 |
33. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
34. | ŚLEDZIŃSKI Ziemowit | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.2005 |
35. | Wery Oskar | PKSZERM WARSZAWA | 06.04.2004 |
36. | Sojka Adam | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 |
37. | Lewandowski Wojciech | IKS WARSZAWA | 22.07.2004 |
38. | HAJDUK Szymon | KS SZPADA WADOWICE | 21.08.2006 |
39. | Domowicz Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 |
40. | Grabowski Franciszek | PKSZERM WARSZAWA | 20.03.2006 |
41. | JABŁOŃSKI Marcin | AZS AWF KATOWICE | 17.12.2006 |
42. | Kwaśnik Dominik | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 14.03.2005 |
42. | Puchała Mikołaj | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2005 |
44. | GUSTA SEWERYN | PIAST GLIWICE | 14.03.2007 |
45. | Kuźnik Bartosz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.06.2007 |
46. | BRZEZOWSKI Jan | KSz WARSZAWIANKA | 29.10.2005 |
47. | Zieliński Franciszek | KS SZPADA WADOWICE | 08.04.2005 |
48. | Siergiej Adam | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.03.2005 |
49. | CEPIŃSKI Jakub | KS OLIMP LUBIN | 10.11.2004 |
50. | GAŁECKI Jakub | UKS PIAST LEGNICA | 28.03.2004 |
51. | Klocek Kacper | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 20.09.2004 |
52. | Skoczylas Michał | AZS AWF WROCŁAW | 08.02.2006 |
53. | Drozdowski Szymon | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 05.08.2005 |
54. | Drobczyk Franciszek | PIAST GLIWICE | 26.09.2007 |
54. | HAMERSKI Aleksander | MKS KUSY SZCZECIN | 25.08.2006 |
56. | BURDEK Adrian | KS SZPADA WADOWICE | 08.07.2006 |
57. | WOŹNIAK Bartosz | RMKS RYBNIK | 08.02.2006 |
58. | Huwer Tymoteusz | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 |
59. | Łagan Hubert | AZS AWF KRAKÓW | 01.06.2005 |
60. | Głogowski Miłosz | PKSZERM WARSZAWA | 08.01.2005 |
61. | Konikowski Albert | MKS KUSY SZCZECIN | 16.04.2007 |
62. | FECHNER Oskar | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.08.2007 |
63. | Kudrawiec Andrzej | AZS AWF WROCŁAW | 17.10.2005 |
64. | Klimek-Żołnowski Michał | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.02.2006 |
65. | Blanc Tymon | IKS WARSZAWA | 20.09.2006 |
66. | DURLIK Stanisław | KKS KRAKÓW | 11.03.2004 |
67. | SZURLEJ Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 29.11.2005 |
68. | Haładuda Jakub | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.12.2005 |
69. | Rainer Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 13.08.2004 |
70. | Ziajowski Aleksander | PKSZERM WARSZAWA | 08.02.2007 |
71. | BALCERZAK Kajetan | PKSZERM WARSZAWA | 10.11.2006 |
72. | MISZTELA Julian | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.12.2005 |
73. | DOMINIAK Krzysztof | PKSZERM WARSZAWA | 08.02.2004 |
74. | KASZKUR Leon | MKS KUSY SZCZECIN | 07.02.2009 |
75. | WŁODARCZYK Piotr | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 |
76. | KOWALSKI Dawid | PKS MILENIUM SKAWINA | 20.02.2005 |
77. | HORNIK Filip | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 04.10.2006 |
78. | WIKTOR Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.09.2007 |
79. | Wróblewski Bartosz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.01.2007 |
80. | WOJACZEK Bruno | PKSZERM WARSZAWA | 24.02.2005 |
81. |