Turniej

Nazwa: Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 15.10.2016

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. SWĘDZIOŁ Monika 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 16.05.2007
2. Górka Julia 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008
3. SZOLC Wiktoria 1 UKS TRÓJKA RADLIN 02.07.2007
4. JĘDRZEJEC Wiktoria 1 PIAST GLIWICE 04.01.2007
5. MISIAK Laura 1 RMKS RYBNIK 11.09.2007
6. Wątor Zofia 1 AZS AWF KRAKÓW 23.05.2008
7. MAŚLANKA Maja 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007
8. Danek Kamila 1 KKS KRAKÓW 04.10.2007
9. SZYMCZYK Michalina 1 PIAST GLIWICE 10.09.2007
10. MYDLAK Maja 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 08.06.2007
11. Łuszcz Oliwia 1 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.07.2007
12. Vysotskaya Maryia 1 AZS AWF KATOWICE 25.04.2007
13. LIPOV Kalina 1 PKSZERM WARSZAWA 06.10.2007
14. CZERNER Marta 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.10.2007
15. Moszonka Amelia 1 SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
16. Mielniczek Blanka 1 PIAST GLIWICE 09.07.2007
17. BARAŃSKA Karolina 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 28.09.2007
18. MACHNIK Sandra 1 KKS KRAKÓW 20.04.2008
19. Ratyna Magda 1 PIAST GLIWICE 01.03.2007
20. PAWLACZYK Natalia 1 UKS MUSZKIETER MOSINA 09.02.2007
21. POLITOWICZ Sonia 1 PKS MILENIUM SKAWINA 23.01.2008
22. Frydrych Małgorzata 1 TORUŃ - RIPOSTA 18.08.2000
23. MARCZUK Maja 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 18.04.2008
24. GOCZAŁ Alicja 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
25. JANECZEK Oliwia 1 PIAST GLIWICE 28.01.2008
26. Mróz Martyna 1 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
27. KRAKOWIAK Edyta 1 PIAST GLIWICE 20.03.2008
28. MIERŻWIŃSKA Amelia 1 UKS MDK OLIMP LUBIN 06.01.2008
29. Siergiej Zofia 1 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
30. MITURA Karolina 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 05.11.2007
31. Sadowska Amelia 1 BTS BYTOM 16.06.2008
32. JENDRZEJ Aniela 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.12.2008

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. MIERŻWIŃSKA Amelia UKS MDK OLIMP LUBIN 06.01.2008 zakwalifikowano
2. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
3. Moszonka Amelia SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007 zakwalifikowano
4. SZOLC Wiktoria UKS TRÓJKA RADLIN 02.07.2007 zakwalifikowano
5. Wątor Zofia AZS AWF KRAKÓW 23.05.2008 zakwalifikowano
6. Sadowska Amelia BTS BYTOM 16.06.2008 zakwalifikowano
7. LIPOV Kalina PKSZERM WARSZAWA 06.10.2007 zakwalifikowano
8. MACHNIK Sandra KKS KRAKÓW 20.04.2008 zakwalifikowano
8. Vysotskaya Maryia AZS AWF KATOWICE 25.04.2007 zakwalifikowano
10. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
11. SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 10.09.2007 zakwalifikowano
11. Mielniczek Blanka PIAST GLIWICE 09.07.2007 zakwalifikowano
13. MAŚLANKA Maja UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007 zakwalifikowano
14. Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 zakwalifikowano
15. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007 zakwalifikowano
16. Frydrych Małgorzata TORUŃ - RIPOSTA 18.08.2000 zakwalifikowano
17. Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 zakwalifikowano
18. Danek Kamila KKS KRAKÓW 04.10.2007 zakwalifikowano
19. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
20. JENDRZEJ Aniela UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.12.2008 zakwalifikowano
21. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
22. POLITOWICZ Sonia PKS MILENIUM SKAWINA 23.01.2008 zakwalifikowano
23. Górka Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008 zakwalifikowano
24. MYDLAK Maja UKS ZAWISZA KATOWICE 08.06.2007 zakwalifikowano
25. CZERNER Marta UKS ZAWISZA KATOWICE 22.10.2007 zakwalifikowano
26. KRAKOWIAK Edyta PIAST GLIWICE 20.03.2008 zakwalifikowano
27. BARAŃSKA Karolina UKS ZAWISZA KATOWICE 28.09.2007 zakwalifikowano
28. SWĘDZIOŁ Monika UKS ZAWISZA KATOWICE 16.05.2007 zakwalifikowano
29. PAWLACZYK Natalia UKS MUSZKIETER MOSINA 09.02.2007 zakwalifikowano
30. MITURA Karolina UKS ZAWISZA KATOWICE 05.11.2007 zakwalifikowano
31. Łuszcz Oliwia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.07.2007 zakwalifikowano
32. MARCZUK Maja UKS ZAWISZA KATOWICE 18.04.2008 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
2. MIERŻWIŃSKA Amelia UKS MDK OLIMP LUBIN 06.01.2008
3. MAŚLANKA Maja UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007
3. Mielniczek Blanka PIAST GLIWICE 09.07.2007
5. Wątor Zofia AZS AWF KRAKÓW 23.05.2008
6. Vysotskaya Maryia AZS AWF KATOWICE 25.04.2007
7. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007
8. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007
9. Moszonka Amelia SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
10. SZOLC Wiktoria UKS TRÓJKA RADLIN 02.07.2007
11. Sadowska Amelia BTS BYTOM 16.06.2008
12. LIPOV Kalina PKSZERM WARSZAWA 06.10.2007
13. MACHNIK Sandra KKS KRAKÓW 20.04.2008
14. SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 10.09.2007
15. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007
16. Frydrych Małgorzata TORUŃ - RIPOSTA 18.08.2000
17. Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
18. Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
19. Danek Kamila KKS KRAKÓW 04.10.2007
20. JENDRZEJ Aniela UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.12.2008
21. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008
22. POLITOWICZ Sonia PKS MILENIUM SKAWINA 23.01.2008
23. Górka Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008
24. MYDLAK Maja UKS ZAWISZA KATOWICE 08.06.2007
25. CZERNER Marta UKS ZAWISZA KATOWICE 22.10.2007
26. KRAKOWIAK Edyta PIAST GLIWICE 20.03.2008
27. BARAŃSKA Karolina UKS ZAWISZA KATOWICE 28.09.2007
28. SWĘDZIOŁ Monika UKS ZAWISZA KATOWICE 16.05.2007
29. PAWLACZYK Natalia UKS MUSZKIETER MOSINA 09.02.2007
30. MITURA Karolina UKS ZAWISZA KATOWICE 05.11.2007
31. Łuszcz Oliwia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.07.2007
32. MARCZUK Maja UKS ZAWISZA KATOWICE 18.04.2008

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content