Turniej

Nazwa: Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 16.10.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Mateusz MARASZEK 1 PKSZERM WARSZAWA 31.05.2007
2. Piotr BARAN 1 T.S. GÓRNIK RADLIN
3. Jan Zalewski 1 KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007
4. SEWERYN GUSTA 1 PIAST GLIWICE 14.03.2007
5. Kamil BOGDAŃSKI 1 UKS KUKUŁKI KATOWICE 31.10.2008
6. Dominik Wilk 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2008
7. Szymon ŁASZCZEWSKI 38 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30.12.2007
8. Piotr SPANDEL 1 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007
9. Bartosz Wróblewski 1 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007
10. Tadeusz Wąsik 1 PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
11. Kacper SKIBA 1 IKS BUSHIDO RYBNIK 17.01.2008
12. Maciej Oleś 1 T.S. GÓRNIK RADLIN 09.08.2008
13. Łukasz SŁAWIŃSKI 1 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008
14. Jan NOWAKOWSKI 1 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007
15. Józef STANKIEWICZ 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.04.2008
16. Filip KROCHMALSKI 1 PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
17. Jakub SOWULA 1 AZS AWF WROCŁAW 15.01.2009
18. Alexander KASZUBA 1 T.S. GÓRNIK RADLIN
19. Stanisław WIKTOR 1 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.09.2007
20. Antoni Skałecki 1 KS SZPADA WROCŁAW. 03.06.2007
21. Antoni Bednarski 1 SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007
22. Bartosz Ryszka 1 UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009
23. Bartosz Matyszok 1 UKS START OPOLE 01.07.2008
24. Dominik MYSZI 1 T.S. GÓRNIK RADLIN 23.04.2006
25. Antoni ZAKRZEWSKI 1 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008
26. Wiktor RDUCH 1 T.S. GÓRNIK RADLIN
27. Franciszek HAPEK 1 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007
28. Jeremi Kaczmarczyk 1 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
29. Tymoteusz Huwer 1 RMKS RYBNIK 01.06.2007
30. Tymon Zarek 1 UKS START OPOLE 25.04.2007
31. Szymon HODÓR 1 RMKS RYBNIK 19.09.2007
32. Marcin Siwek 1 KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
33. Maciej SZAJNER 1 KSz WARSZAWIANKA 10.04.2007
34. Adam PABIJAŃCZYK 1 AZS AWF WROCŁAW 31.01.2009
35. Mikołaj ADAMCZYK 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
36. Bartosz DADOK-GRABSKI 1 SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 06.09.2007
37. Stefan KOC 1 T.S. WISŁA KRAKÓW 24.05.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Mateusz MARASZEK PKSZERM WARSZAWA 31.05.2007 zakwalifikowano
2. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007 zakwalifikowano
3. Stefan KOC T.S. WISŁA KRAKÓW 24.05.2007 zakwalifikowano
4. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007 zakwalifikowano
5. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007 zakwalifikowano
6. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007 zakwalifikowano
7. Bartosz DADOK-GRABSKI SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 06.09.2007 zakwalifikowano
8. Antoni ZAKRZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008 zakwalifikowano
8. Stanisław WIKTOR PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.09.2007 zakwalifikowano
10. Antoni Skałecki KS SZPADA WROCŁAW. 03.06.2007 zakwalifikowano
11. Bartosz Wróblewski T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007 zakwalifikowano
12. Antoni Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007 zakwalifikowano
13. Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008 zakwalifikowano
14. Jeremi Kaczmarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008 zakwalifikowano
15. Łukasz SŁAWIŃSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008 zakwalifikowano
16. Franciszek HAPEK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007 zakwalifikowano
17. Piotr SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007 zakwalifikowano
18. Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007 zakwalifikowano
19. Dominik Wilk UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2008 zakwalifikowano
20. Szymon HODÓR RMKS RYBNIK 19.09.2007 zakwalifikowano
21. Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008 zakwalifikowano
22. Jan NOWAKOWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007 zakwalifikowano
23. Józef STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.04.2008 zakwalifikowano
23. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007 zakwalifikowano
25. Maciej SZAJNER KSz WARSZAWIANKA 10.04.2007 zakwalifikowano
26. Szymon ŁASZCZEWSKI ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30.12.2007 zakwalifikowano
27. Kamil BOGDAŃSKI UKS KUKUŁKI KATOWICE 31.10.2008 zakwalifikowano
28. Dominik MYSZI T.S. GÓRNIK RADLIN 23.04.2006 zakwalifikowano
29. Kacper SKIBA IKS BUSHIDO RYBNIK 17.01.2008 zakwalifikowano
29. Adam PABIJAŃCZYK AZS AWF WROCŁAW 31.01.2009 zakwalifikowano
31. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 zakwalifikowano
32. Alexander KASZUBA T.S. GÓRNIK RADLIN zakwalifikowano
33. Jakub SOWULA AZS AWF WROCŁAW 15.01.2009 zakwalifikowano
34. Bartosz Ryszka UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009 zakwalifikowano
35. Maciej Oleś T.S. GÓRNIK RADLIN 09.08.2008 zakwalifikowano
36. Wiktor RDUCH T.S. GÓRNIK RADLIN zakwalifikowano
37. Piotr BARAN T.S. GÓRNIK RADLIN zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
2. Antoni Skałecki KS SZPADA WROCŁAW. 03.06.2007
3. Stefan KOC T.S. WISŁA KRAKÓW 24.05.2007
3. Franciszek HAPEK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007
5. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
6. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007
7. Antoni ZAKRZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008
8. Łukasz SŁAWIŃSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008
9. Mateusz MARASZEK PKSZERM WARSZAWA 31.05.2007
10. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
11. Stanisław WIKTOR PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.09.2007
12. Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008
13. Jeremi Kaczmarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
14. Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
15. Jan NOWAKOWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007
16. Szymon ŁASZCZEWSKI ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30.12.2007
17. Bartosz DADOK-GRABSKI SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 06.09.2007
18. Bartosz Wróblewski T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007
19. Antoni Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007
20. Piotr SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007
21. Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007
22. Dominik Wilk UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2008
23. Szymon HODÓR RMKS RYBNIK 19.09.2007
24. Józef STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.04.2008
24. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007
26. Maciej SZAJNER KSz WARSZAWIANKA 10.04.2007
27. Kamil BOGDAŃSKI UKS KUKUŁKI KATOWICE 31.10.2008
28. Dominik MYSZI T.S. GÓRNIK RADLIN 23.04.2006
29. Kacper SKIBA IKS BUSHIDO RYBNIK 17.01.2008
29. Adam PABIJAŃCZYK AZS AWF WROCŁAW 31.01.2009
31. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
32. Jakub SOWULA AZS AWF WROCŁAW 15.01.2009
33. Alexander KASZUBA T.S. GÓRNIK RADLIN
34. Bartosz Ryszka UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009
35. Maciej Oleś T.S. GÓRNIK RADLIN 09.08.2008
36. Wiktor RDUCH T.S. GÓRNIK RADLIN
37. Piotr BARAN T.S. GÓRNIK RADLIN

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy