Turniej

Nazwa: Ogólnopolski Turniej w szpadzie - IX Memoriał Jerzego Janikowskiego
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 03.04.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jan MŁYNEK 13 AZS AWF KRAKÓW 16.05.2005
2. Maciej MUCHA 31 PIAST GLIWICE 01.05.2004
3. Jakub KUREK 12 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
4. Jan Zachorowski 24 MUSZKIETER GLIWICE 23.08.2005
5. Stanisław KONDERA 25 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.09.2005
6. Stanisław Dziura 1 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
7. Paweł WOJAK 23 UKS TRÓJKA RADLIN 02.05.2005
8. Mateusz ŚLĄZAK 32 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.02.2004
9. Jakub SIEJKA 26 AKS MIKOŁÓW 03.11.2004
10. Kamil KONDRACKI 32 UKS ZAWISZA KATOWICE 14.11.2005
11. Jan Skalski 11 AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
12. Hubert Łagan 15 AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
13. Mikołaj WESOŁOWSKI 2 PIAST GLIWICE 23.09.2004
14. Ireneusz FILEK 3 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
15. Paweł SPANDEL 20 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005
16. Dominik KWANIK 10 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
17. Michał KUCZKOWSKI 27 MDK NR 1 BYTOM 11.08.2005
18. Bartosz CHODAŃ 32 AZS AWF KRAKÓW 16.05.2004
19. Czcibor Partyka 14 PIAST GLIWICE 30.05.2005
20. Kacper Podsiadło 28 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005
21. Dawid MADURA 8 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004
22. Kacper SOŁTYS 16 KSz WARSZAWIANKA 07.08.2004
23. Stanisław Politowicz 22 KS Milenium 06.09.2004
24. Krzysztof Bezuch 4 RMKS RYBNIK 18.05.2004
25. Jan ULMAN 29 KKS KRAKÓW 27.02.2005
26. Stanisław DURLIK 18 KKS KRAKÓW 11.03.2004
27. Adam Sojka 9 RMKS RYBNIK 20.12.2005
28. Paweł KLYTTA 17 PIAST GLIWICE 28.01.2005
29. Jerzy STANKIEWICZ 32 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2005
30. Michał Mróz 5 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
31. Jan OLBRY 30 AKS MIKOŁÓW 04.10.2005
32. Bartłomiej KUROWSKI 21 PIAST GLIWICE 06.07.2005
33. Kordian KLIMAS 32 AKS MIKOŁÓW 25.09.2004
34. Kacper Klocek 32 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004
35. Marcin Żelazny 7 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
36. Jakub CHRZANOWSKI 19 UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004
37. Krzysztof Domowicz 6 AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004 zakwalifikowano
2. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
3. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004 zakwalifikowano
4. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005 zakwalifikowano
5. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004 zakwalifikowano
6. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004 zakwalifikowano
6. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
8. Dawid MADURA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004 zakwalifikowano
9. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004 zakwalifikowano
10. Bartłomiej KUROWSKI PIAST GLIWICE 06.07.2005 zakwalifikowano
11. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005 zakwalifikowano
12. Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004 zakwalifikowano
13. Dominik KWANIK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005 zakwalifikowano
14. Jakub CHRZANOWSKI UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004 zakwalifikowano
15. Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004 zakwalifikowano
16. Jan MŁYNEK AZS AWF KRAKÓW 16.05.2005 zakwalifikowano
17. Stanisław Politowicz KS Milenium 06.09.2004 zakwalifikowano
17. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
19. Jan Zachorowski MUSZKIETER GLIWICE 23.08.2005 zakwalifikowano
20. Mateusz ŚLĄZAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.02.2004 zakwalifikowano
21. Paweł WOJAK UKS TRÓJKA RADLIN 02.05.2005 zakwalifikowano
22. Jakub SIEJKA AKS MIKOŁÓW 03.11.2004 zakwalifikowano
23. Jerzy STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2005 zakwalifikowano
24. Michał KUCZKOWSKI MDK NR 1 BYTOM 11.08.2005 zakwalifikowano
25. Jan ULMAN KKS KRAKÓW 27.02.2005 zakwalifikowano
26. Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005 zakwalifikowano
27. Maciej MUCHA PIAST GLIWICE 01.05.2004 zakwalifikowano
28. Kacper Klocek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004 zakwalifikowano
29. Stanisław DURLIK KKS KRAKÓW 11.03.2004 zakwalifikowano
30. Kacper SOŁTYS KSz WARSZAWIANKA 07.08.2004 zakwalifikowano
31. Kacper Podsiadło ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005 zakwalifikowano
32. Paweł SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005 zakwalifikowano
33. Bartosz CHODAŃ AZS AWF KRAKÓW 16.05.2004 zakwalifikowano
34. Kamil KONDRACKI UKS ZAWISZA KATOWICE 14.11.2005 zakwalifikowano
35. Jan OLBRY AKS MIKOŁÓW 04.10.2005 zakwalifikowano
36. Kordian KLIMAS AKS MIKOŁÓW 25.09.2004 zakwalifikowano
37. Stanisław KONDERA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.09.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
2. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004
3. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
3. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
5. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004
6. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
7. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
8. Dominik KWANIK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
9. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005
10. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
11. Dawid MADURA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004
12. Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
13. Jakub CHRZANOWSKI UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004
14. Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
15. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
16. Jerzy STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2005
17. Bartłomiej KUROWSKI PIAST GLIWICE 06.07.2005
18. Jan MŁYNEK AZS AWF KRAKÓW 16.05.2005
19. Stanisław Politowicz KS Milenium 06.09.2004
20. Jan Zachorowski MUSZKIETER GLIWICE 23.08.2005
21. Mateusz ŚLĄZAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.02.2004
22. Paweł WOJAK UKS TRÓJKA RADLIN 02.05.2005
23. Jakub SIEJKA AKS MIKOŁÓW 03.11.2004
24. Michał KUCZKOWSKI MDK NR 1 BYTOM 11.08.2005
25. Jan ULMAN KKS KRAKÓW 27.02.2005
26. Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
27. Maciej MUCHA PIAST GLIWICE 01.05.2004
28. Stanisław DURLIK KKS KRAKÓW 11.03.2004
29. Kacper SOŁTYS KSz WARSZAWIANKA 07.08.2004
30. Kacper Podsiadło ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005
31. Paweł SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005
32. Stanisław KONDERA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.09.2005
33. Kacper Klocek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004
34. Bartosz CHODAŃ AZS AWF KRAKÓW 16.05.2004
35. Kamil KONDRACKI UKS ZAWISZA KATOWICE 14.11.2005
36. Jan OLBRY AKS MIKOŁÓW 04.10.2005
37. Kordian KLIMAS AKS MIKOŁÓW 25.09.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy