Nazwa: Ogólnopolski Turniej w szpadzie - IX Memoriał Jerzego Janikowskiego
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 03.04.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | RYBA Szymon | 15 | KKS KRAKÓW | 23.01.2003 |
2. | GŁOWACKI Dominik | 6 | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 25.07.2002 |
3. | GOC Jakub | 14 | UKS VICTORIA GAJ | 11.01.2003 |
4. | BYTOMSKI Filip | 12 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 20.03.2003 |
5. | Sojka Dominik | 7 | AZS AWF KATOWICE | 02.12.2002 |
6. | Urban Piotr | 1 | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
7. | MIEJA Wojciech | 10 | UKS TRÓJKA RADLIN | 18.08.2003 |
8. | PYSZNY Karol | 13 | RMKS RYBNIK | 22.04.2002 |
9. | BULANDRA Jan | 15 | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 |
10. | LEWANOWICZ Jan | 8 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 28.10.2002 |
11. | Cnotalski Przemysław | 2 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
12. | KAŹMIERSKI MACIEJ | 5 | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 |
13. | Tarachanowicz Szymon | 9 | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 |
14. | Urban Paweł | 3 | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
15. | KACZMAREK Tobiasz | 15 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 01.10.2003 |
16. | MANDRYSZ Sebastian | 4 | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 |
17. | GOŃDA Mirosław | 15 | MDK NR 1 BYTOM | 08.10.2003 |
18. | PUCHAŁA Mateusz | 11 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2003 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Urban Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
2. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
3. | BULANDRA Jan | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 | zakwalifikowano |
4. | BYTOMSKI Filip | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 20.03.2003 | zakwalifikowano |
5. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 | zakwalifikowano |
6. | GŁOWACKI Dominik | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 25.07.2002 | zakwalifikowano |
7. | GOŃDA Mirosław | MDK NR 1 BYTOM | 08.10.2003 | zakwalifikowano |
8. | PUCHAŁA Mateusz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2003 | zakwalifikowano |
9. | MANDRYSZ Sebastian | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 | zakwalifikowano |
10. | Sojka Dominik | AZS AWF KATOWICE | 02.12.2002 | zakwalifikowano |
11. | Tarachanowicz Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 | zakwalifikowano |
12. | MIEJA Wojciech | UKS TRÓJKA RADLIN | 18.08.2003 | zakwalifikowano |
13. | KAŹMIERSKI MACIEJ | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 | zakwalifikowano |
14. | PYSZNY Karol | RMKS RYBNIK | 22.04.2002 | zakwalifikowano |
15. | LEWANOWICZ Jan | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 28.10.2002 | zakwalifikowano |
16. | GOC Jakub | UKS VICTORIA GAJ | 11.01.2003 | zakwalifikowano |
17. | RYBA Szymon | KKS KRAKÓW | 23.01.2003 | zakwalifikowano |
18. | KACZMAREK Tobiasz | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 01.10.2003 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | MANDRYSZ Sebastian | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 |
2. | BULANDRA Jan | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 |
3. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
3. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
5. | Urban Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
6. | BYTOMSKI Filip | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 20.03.2003 |
7. | GŁOWACKI Dominik | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 25.07.2002 |
8. | GOŃDA Mirosław | MDK NR 1 BYTOM | 08.10.2003 |
9. | PUCHAŁA Mateusz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2003 |
10. | Sojka Dominik | AZS AWF KATOWICE | 02.12.2002 |
11. | Tarachanowicz Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 |
12. | MIEJA Wojciech | UKS TRÓJKA RADLIN | 18.08.2003 |
13. | KAŹMIERSKI MACIEJ | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 |
14. | PYSZNY Karol | RMKS RYBNIK | 22.04.2002 |
15. | LEWANOWICZ Jan | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 28.10.2002 |
16. | RYBA Szymon | KKS KRAKÓW | 23.01.2003 |
17. | GOC Jakub | UKS VICTORIA GAJ | 11.01.2003 |
18. | KACZMAREK Tobiasz | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 01.10.2003 |