Nazwa: O Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.10.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | SĄCIŃSKA Julia | 10 | KS ZAWISZA CZARNY | 06.12.2005 |
2. | Reil Kaja | 10 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.06.2006 |
3. | Podsiadło Julia | 10 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 26.10.2006 |
4. | SKORCZYŃSKA Antonia | 10 | AZS AWF KRAKÓW | 20.07.2006 |
5. | RUP Sonia | 1 | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
6. | Kraczla Zuzanna | 10 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 21.06.2006 |
7. | RADWAN Patrycja | 9 | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 |
8. | Ślęzak Katarzyna | 2 | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
9. | CZERNER Agnieszka | 10 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 01.03.2005 |
10. | JANULEWICZ Amelia | 10 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.08.2006 |
11. | URBANEK Lena | 10 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 18.03.2006 |
12. | MĘŻYK Oliwia | 10 | RMKS RYBNIK | 10.10.2006 |
13. | SZWED Małgorzata | 10 | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.11.2005 |
14. | OSTROWSKA Paulina | 10 | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 |
15. | Żychowska Roksana | 10 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.12.2006 |
16. | GARUS Oliwia | 10 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.07.2006 |
17. | NIEWADZI Zofia | 3 | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 |
18. | Wolny Alicja | 8 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 07.11.2005 |
19. | Dawidowicz Anna | 10 | KS OLIMP LUBIN | 24.07.2006 |
20. | Porwoł Liliana | 10 | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 |
21. | RONER Karolina | 10 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2006 |
22. | 4 | |||
23. | POGODA Aleksandra | 10 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 30.10.2005 |
24. | WIESNER Zuzanna | 7 | MUSZKIETER GLIWICE | 27.07.2005 |
25. | Środa Zuzanna | 5 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 20.07.2005 |
26. | RADWAŃSKA Maja | 10 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | |
27. | MAŁOZIĘĆ Maria | 10 | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.08.2006 |
28. | BIEROŃSKA Dominika | 10 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 13.09.2006 |
29. | Halemba Antonina | 10 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 |
30. | NIEZGODA Anna | 6 | PIAST GLIWICE | 27.07.2005 |
31. | PAUL Dominika | 10 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 30.06.2006 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 | zakwalifikowano |
2. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 | zakwalifikowano |
3. | WIESNER Zuzanna | MUSZKIETER GLIWICE | 27.07.2005 | zakwalifikowano |
4. | SZWED Małgorzata | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.11.2005 | zakwalifikowano |
5. | Halemba Antonina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 | zakwalifikowano |
6. | Środa Zuzanna | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 20.07.2005 | zakwalifikowano |
7. | NIEZGODA Anna | PIAST GLIWICE | 27.07.2005 | zakwalifikowano |
8. | Porwoł Liliana | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 | zakwalifikowano |
9. | Reil Kaja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.06.2006 | zakwalifikowano |
10. | NIEWADZI Zofia | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 | zakwalifikowano |
11. | RADWAN Patrycja | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 | zakwalifikowano |
12. | Wolny Alicja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 07.11.2005 | zakwalifikowano |
13. | zakwalifikowano | |||
14. | MĘŻYK Oliwia | RMKS RYBNIK | 10.10.2006 | zakwalifikowano |
15. | URBANEK Lena | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 18.03.2006 | zakwalifikowano |
15. | OSTROWSKA Paulina | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 | zakwalifikowano |
17. | SĄCIŃSKA Julia | KS ZAWISZA CZARNY | 06.12.2005 | zakwalifikowano |
17. | SKORCZYŃSKA Antonia | AZS AWF KRAKÓW | 20.07.2006 | zakwalifikowano |
19. | RONER Karolina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2006 | zakwalifikowano |
20. | Podsiadło Julia | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 26.10.2006 | zakwalifikowano |
21. | BIEROŃSKA Dominika | UKS ZAWISZA KATOWICE | 13.09.2006 | zakwalifikowano |
22. | PAUL Dominika | UKS MDK OLIMP LUBIN | 30.06.2006 | zakwalifikowano |
23. | Żychowska Roksana | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.12.2006 | zakwalifikowano |
24. | Dawidowicz Anna | KS OLIMP LUBIN | 24.07.2006 | zakwalifikowano |
25. | CZERNER Agnieszka | UKS ZAWISZA KATOWICE | 01.03.2005 | zakwalifikowano |
26. | MAŁOZIĘĆ Maria | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.08.2006 | zakwalifikowano |
27. | RADWAŃSKA Maja | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | zakwalifikowano | |
28. | Kraczla Zuzanna | UKS ZAWISZA KATOWICE | 21.06.2006 | zakwalifikowano |
29. | POGODA Aleksandra | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 30.10.2005 | zakwalifikowano |
30. | JANULEWICZ Amelia | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.08.2006 | zakwalifikowano |
31. | GARUS Oliwia | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.07.2006 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
2. | WIESNER Zuzanna | MUSZKIETER GLIWICE | 27.07.2005 |
3. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
3. | |||
5. | Środa Zuzanna | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 20.07.2005 |
6. | Porwoł Liliana | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 |
7. | NIEWADZI Zofia | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 |
8. | Wolny Alicja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 07.11.2005 |
9. | SZWED Małgorzata | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.11.2005 |
10. | Halemba Antonina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 |
11. | NIEZGODA Anna | PIAST GLIWICE | 27.07.2005 |
12. | Reil Kaja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.06.2006 |
13. | RADWAN Patrycja | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 |
14. | URBANEK Lena | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 18.03.2006 |
14. | OSTROWSKA Paulina | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 |
16. | RONER Karolina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2006 |
17. | MĘŻYK Oliwia | RMKS RYBNIK | 10.10.2006 |
18. | SKORCZYŃSKA Antonia | AZS AWF KRAKÓW | 20.07.2006 |
18. | SĄCIŃSKA Julia | KS ZAWISZA CZARNY | 06.12.2005 |
20. | Podsiadło Julia | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 26.10.2006 |
21. | BIEROŃSKA Dominika | UKS ZAWISZA KATOWICE | 13.09.2006 |
22. | PAUL Dominika | UKS MDK OLIMP LUBIN | 30.06.2006 |
23. | Żychowska Roksana | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.12.2006 |
24. | Dawidowicz Anna | KS OLIMP LUBIN | 24.07.2006 |
25. | CZERNER Agnieszka | UKS ZAWISZA KATOWICE | 01.03.2005 |
26. | MAŁOZIĘĆ Maria | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.08.2006 |
27. | RADWAŃSKA Maja | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | |
28. | Kraczla Zuzanna | UKS ZAWISZA KATOWICE | 21.06.2006 |
29. | POGODA Aleksandra | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 30.10.2005 |
30. | JANULEWICZ Amelia | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.08.2006 |
31. | GARUS Oliwia | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.07.2006 |