Turniej

Nazwa: O Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.10.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Julia SĄCIŃSKA 10 KS ZAWISZA CZARNY 06.12.2005
2. Kaja Reil 10 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
3. Julia Podsiadło 10 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 26.10.2006
4. Antonia SKORCZYŃSKA 10 AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006
5. Sonia RUP 1 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
6. Zuzanna Kraczla 10 UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006
7. Patrycja RADWAN 9 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
8. Katarzyna Ślęzak 2 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
9. Agnieszka CZERNER 10 UKS ZAWISZA KATOWICE 01.03.2005
10. Amelia JANULEWICZ 10 UKS MDK OLIMP LUBIN 09.08.2006
11. Lena URBANEK 10 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006
12. Oliwia MĘŻYK 10 RMKS RYBNIK 10.10.2006
13. Małgorzata SZWED 10 UKS TRÓJKA RADLIN 12.11.2005
14. Paulina OSTROWSKA 10 PIAST GLIWICE 12.04.2006
15. Roksana Żychowska 10 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
16. Oliwia GARUS 10 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
17. Zofia NIEWADZI 3 KS OLIMP LUBIN 24.03.2005
18. Alicja Wolny 8 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 07.11.2005
19. Anna Dawidowicz 10 KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
20. Liliana Porwoł 10 RMKS RYBNIK 24.05.2006
21. Karolina RONER 10 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2006
22. Xxx XXXXX 4 MKS KUSY SZCZECIN 19.09.1999
23. Aleksandra POGODA 10 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 30.10.2005
24. Zuzanna WIESNER 7 MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
25. Zuzanna Środa 5 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
26. Maja RADWAŃSKA 10 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW
27. Maria MAŁOZIĘĆ 10 UKS TRÓJKA RADLIN 16.08.2006
28. Dominika BIEROŃSKA 10 UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2006
29. Antonina Halemba 10 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
30. Anna NIEZGODA 6 PIAST GLIWICE 27.07.2005
31. Dominika PAUL 10 UKS MDK OLIMP LUBIN 30.06.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 zakwalifikowano
2. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
3. Zuzanna WIESNER MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005 zakwalifikowano
4. Małgorzata SZWED UKS TRÓJKA RADLIN 12.11.2005 zakwalifikowano
5. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
6. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005 zakwalifikowano
7. Anna NIEZGODA PIAST GLIWICE 27.07.2005 zakwalifikowano
8. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
9. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006 zakwalifikowano
10. Zofia NIEWADZI KS OLIMP LUBIN 24.03.2005 zakwalifikowano
11. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
12. Alicja Wolny BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 07.11.2005 zakwalifikowano
13. Xxx XXXXX MKS KUSY SZCZECIN 19.09.1999 zakwalifikowano
14. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006 zakwalifikowano
15. Lena URBANEK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006 zakwalifikowano
15. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
17. Julia SĄCIŃSKA KS ZAWISZA CZARNY 06.12.2005 zakwalifikowano
17. Antonia SKORCZYŃSKA AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006 zakwalifikowano
19. Karolina RONER UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2006 zakwalifikowano
20. Julia Podsiadło ZERWIKAPTUR KRAKÓW 26.10.2006 zakwalifikowano
21. Dominika BIEROŃSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2006 zakwalifikowano
22. Dominika PAUL UKS MDK OLIMP LUBIN 30.06.2006 zakwalifikowano
23. Roksana Żychowska UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006 zakwalifikowano
24. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006 zakwalifikowano
25. Agnieszka CZERNER UKS ZAWISZA KATOWICE 01.03.2005 zakwalifikowano
26. Maria MAŁOZIĘĆ UKS TRÓJKA RADLIN 16.08.2006 zakwalifikowano
27. Maja RADWAŃSKA DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW zakwalifikowano
28. Zuzanna Kraczla UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006 zakwalifikowano
29. Aleksandra POGODA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 30.10.2005 zakwalifikowano
30. Amelia JANULEWICZ UKS MDK OLIMP LUBIN 09.08.2006 zakwalifikowano
31. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
2. Zuzanna WIESNER MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
3. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
3. Xxx XXXXX MKS KUSY SZCZECIN 19.09.1999
5. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
6. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
7. Zofia NIEWADZI KS OLIMP LUBIN 24.03.2005
8. Alicja Wolny BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 07.11.2005
9. Małgorzata SZWED UKS TRÓJKA RADLIN 12.11.2005
10. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
11. Anna NIEZGODA PIAST GLIWICE 27.07.2005
12. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
13. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
14. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
14. Lena URBANEK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006
16. Karolina RONER UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2006
17. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006
18. Julia SĄCIŃSKA KS ZAWISZA CZARNY 06.12.2005
18. Antonia SKORCZYŃSKA AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006
20. Julia Podsiadło ZERWIKAPTUR KRAKÓW 26.10.2006
21. Dominika BIEROŃSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2006
22. Dominika PAUL UKS MDK OLIMP LUBIN 30.06.2006
23. Roksana Żychowska UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
24. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
25. Agnieszka CZERNER UKS ZAWISZA KATOWICE 01.03.2005
26. Maria MAŁOZIĘĆ UKS TRÓJKA RADLIN 16.08.2006
27. Maja RADWAŃSKA DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW
28. Zuzanna Kraczla UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006
29. Aleksandra POGODA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 30.10.2005
30. Amelia JANULEWICZ UKS MDK OLIMP LUBIN 09.08.2006
31. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy