Turniej

Nazwa: O Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 01.10.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Patryk CETNAR 13 UKS PIAST LEGNICA 15.11.2005
2. Adam PISKANIN 20
3. Kajetan CIARKOWSKI 20 PIAST GLIWICE 21.08.2006
4. Ireneusz FILEK 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
5. Szymon Wojciechowski 20 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
6. Filip JAMRÓZ 20 PKS MILENIUM SKAWINA 27.08.2006
7. Adrian GAJDA 12 KKS KRAKÓW 09.06.2005
8. Maciej SZURLEJ 11 KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
9. Igor Lewandowski 20 T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006
10. Peter DUBJAK 20
11. Jacek Łęski 20 PKSZERM WARSZAWA 16.05.2006
12. Franciszek Zieliński 14 KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005
13. Błażej LITWIN 20 UKS MDK OLIMP LUBIN 09.01.2006
14. Dominik Kwaśnik 2 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
15. Mateusz EMILIANOWICZ 3 MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005
16. Mikołaj Madej 20 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006
17. Tymoteusz BARAN 20 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.04.2005
18. Jan SYREK 20 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 13.05.2006
19. Kacper KONOPKA 20 KS SZPADA WADOWICE 14.01.2005
20. Stanisław KONDERA 15 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.09.2005
21. Paweł SPANDEL 10 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005
22. Wojciech MATYSZOK 20 UKS START OPOLE 23.07.2006
23. Szymon WODNIAK 20 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
24. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI 9 MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005
25. Kacper Podsiadło 16 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005
26. Oliwier MACHNIK 20 KKS KRAKÓW 31.01.2005
27. Jan Skalski 4 AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
28. Adrian KRUL 20
29. Jakub Szóstek 17 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
30. Jan MŁYNEK 5 AZS AWF KRAKÓW 16.05.2005
31. Daniil MAZUR 20
32. Maksymilian ZAKRZEWSKI 20 KS ZAWISZA CZARNY 11.09.2006
33. Jan WAWRZYNIAK 20 KS ZAWISZA CZARNY 03.03.2006
34. Jerzy STANKIEWICZ 20 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2005
35. Hubert KLUGHARDT 8 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
36. Hubert Łagan 7 AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
37. Czcibor Partyka 6 PIAST GLIWICE 30.05.2005
38. Adam Siergiej 19 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005
39. Szymon WALKOWIAK 20 AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
40. Mateusz Biedroński 18 AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005
41. Mieszko OSTROWSKI 20 KKS KRAKÓW 25.12.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Daniil MAZUR zakwalifikowano
2. Błażej LITWIN UKS MDK OLIMP LUBIN 09.01.2006 zakwalifikowano
3. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005 zakwalifikowano
4. Mateusz EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005 zakwalifikowano
5. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
6. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005 zakwalifikowano
7. Paweł SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005 zakwalifikowano
8. Jan SYREK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 13.05.2006 zakwalifikowano
9. Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005 zakwalifikowano
10. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005 zakwalifikowano
11. Patryk CETNAR UKS PIAST LEGNICA 15.11.2005 zakwalifikowano
12. Jan MŁYNEK AZS AWF KRAKÓW 16.05.2005 zakwalifikowano
13. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006 zakwalifikowano
14. Oliwier MACHNIK KKS KRAKÓW 31.01.2005 zakwalifikowano
15. Kacper Podsiadło ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005 zakwalifikowano
16. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005 zakwalifikowano
17. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005 zakwalifikowano
18. Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005 zakwalifikowano
19. Mateusz Biedroński AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005 zakwalifikowano
20. Kajetan CIARKOWSKI PIAST GLIWICE 21.08.2006 zakwalifikowano
21. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005 zakwalifikowano
22. Stanisław KONDERA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.09.2005 zakwalifikowano
23. Franciszek Zieliński KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005 zakwalifikowano
24. Adrian GAJDA KKS KRAKÓW 09.06.2005 zakwalifikowano
25. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005 zakwalifikowano
26. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006 zakwalifikowano
27. Mikołaj Madej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006 zakwalifikowano
28. Igor Lewandowski T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006 zakwalifikowano
29. Jacek Łęski PKSZERM WARSZAWA 16.05.2006 zakwalifikowano
29. Jerzy STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2005 zakwalifikowano
31. Adam PISKANIN zakwalifikowano
32. Adrian KRUL zakwalifikowano
33. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006 zakwalifikowano
34. Peter DUBJAK zakwalifikowano
35. Tymoteusz BARAN UKS ZAWISZA KATOWICE 22.04.2005 zakwalifikowano
36. Jan WAWRZYNIAK KS ZAWISZA CZARNY 03.03.2006 zakwalifikowano
37. Wojciech MATYSZOK UKS START OPOLE 23.07.2006 zakwalifikowano
38. Maksymilian ZAKRZEWSKI KS ZAWISZA CZARNY 11.09.2006 zakwalifikowano
39. Mieszko OSTROWSKI KKS KRAKÓW 25.12.2006 zakwalifikowano
40. Kacper KONOPKA KS SZPADA WADOWICE 14.01.2005 zakwalifikowano
41. Filip JAMRÓZ PKS MILENIUM SKAWINA 27.08.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
2. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
3. Daniil MAZUR
3. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005
5. Błażej LITWIN UKS MDK OLIMP LUBIN 09.01.2006
6. Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
7. Patryk CETNAR UKS PIAST LEGNICA 15.11.2005
8. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
9. Mateusz EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005
10. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005
11. Paweł SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005
12. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
13. Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005
14. Mateusz Biedroński AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005
15. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
16. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
17. Jan SYREK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 13.05.2006
18. Jan MŁYNEK AZS AWF KRAKÓW 16.05.2005
19. Oliwier MACHNIK KKS KRAKÓW 31.01.2005
20. Kacper Podsiadło ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005
21. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
22. Kajetan CIARKOWSKI PIAST GLIWICE 21.08.2006
23. Stanisław KONDERA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.09.2005
24. Franciszek Zieliński KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005
25. Adrian GAJDA KKS KRAKÓW 09.06.2005
26. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
27. Igor Lewandowski T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006
28. Jerzy STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2005
28. Jacek Łęski PKSZERM WARSZAWA 16.05.2006
30. Adam PISKANIN
31. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
32. Maksymilian ZAKRZEWSKI KS ZAWISZA CZARNY 11.09.2006
33. Mikołaj Madej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006
34. Adrian KRUL
35. Peter DUBJAK
36. Tymoteusz BARAN UKS ZAWISZA KATOWICE 22.04.2005
37. Jan WAWRZYNIAK KS ZAWISZA CZARNY 03.03.2006
38. Wojciech MATYSZOK UKS START OPOLE 23.07.2006
39. Mieszko OSTROWSKI KKS KRAKÓW 25.12.2006
40. Kacper KONOPKA KS SZPADA WADOWICE 14.01.2005
41. Filip JAMRÓZ PKS MILENIUM SKAWINA 27.08.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy