Nazwa: O Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.10.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | NIZIO Aniela | 10 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
2. | WITA Patrycja | 14 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.07.2004 |
3. | KOBYLNICKA Michalina | 14 | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
4. | KLUGHARDT Gloria | 14 | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 |
5. | Świstuń Karolina | 11 | AZS AWF KRAKÓW | 19.06.2003 |
6. | Zgryźniak Kinga | 1 | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
7. | KŁAPUT Natalia | 14 | KS SZPADA WADOWICE | 01.03.2004 |
8. | JÓRASZ Oliwia | 14 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.05.2004 |
9. | KOTULSKA Agata | 9 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.10.2003 |
10. | PIOTROWSKA Aleksandra | 2 | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 |
11. | DZIEDZIC Gabriela | 14 | AZS AWF KRAKÓW | 11.04.2003 |
12. | JEZIORAŃSKA Jadwiga | 12 | PIAST GLIWICE | 28.04.2003 |
13. | OSTROWSKA Alicja | 3 | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 |
14. | JENDRZEJ Hanna | 8 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 23.08.2003 |
15. | Makowska Agnieszka | 14 | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 |
16. | FLIG Marta | 13 | UKS TRÓJKA RADLIN | 21.03.2003 |
17. | Danek Łucja | 14 | KKS KRAKÓW | 17.06.2004 |
18. | MODRZEWSKA Emilia | 14 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.02.2003 |
19. | RUDZIARCZYK Agata | 14 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 23.08.2004 |
20. | Budzyń Maja | 4 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 |
21. | BARNAŚ Anna | 14 | MKS KUSY SZCZECIN | 13.10.2004 |
22. | MAJGIER Bernadeta | 7 | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
23. | Tatoj Anna | 14 | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 |
24. | KUBIŃSKA Weronika | 14 | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2003 |
25. | PĘKALSKA Jagoda | 14 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.03.2003 |
26. | ROSKOSZ Anna | 6 | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
27. | HOJDYS Dominika | 31 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 23.01.2003 |
28. | MAJGIER Klara | 5 | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
29. | PIĄTEK Magdalena | 14 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 |
30. | Osadnik Maja | 14 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
31. | MAZUR Eva | 14 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | MAZUR Eva | zakwalifikowano | ||
2. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 | zakwalifikowano |
3. | JEZIORAŃSKA Jadwiga | PIAST GLIWICE | 28.04.2003 | zakwalifikowano |
3. | MAJGIER Bernadeta | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
5. | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 | zakwalifikowano |
6. | Budzyń Maja | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 | zakwalifikowano |
7. | JENDRZEJ Hanna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 23.08.2003 | zakwalifikowano |
8. | KLUGHARDT Gloria | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 | zakwalifikowano |
9. | MAJGIER Klara | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
10. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 | zakwalifikowano |
11. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 | zakwalifikowano |
12. | OSTROWSKA Alicja | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 | zakwalifikowano |
13. | Tatoj Anna | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 | zakwalifikowano |
14. | Danek Łucja | KKS KRAKÓW | 17.06.2004 | zakwalifikowano |
15. | PĘKALSKA Jagoda | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.03.2003 | zakwalifikowano |
16. | JÓRASZ Oliwia | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.05.2004 | zakwalifikowano |
17. | KOTULSKA Agata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.10.2003 | zakwalifikowano |
18. | Makowska Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 | zakwalifikowano |
18. | MODRZEWSKA Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.02.2003 | zakwalifikowano |
20. | NIZIO Aniela | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
21. | DZIEDZIC Gabriela | AZS AWF KRAKÓW | 11.04.2003 | zakwalifikowano |
22. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 | zakwalifikowano |
23. | KUBIŃSKA Weronika | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2003 | zakwalifikowano |
24. | BARNAŚ Anna | MKS KUSY SZCZECIN | 13.10.2004 | zakwalifikowano |
25. | Świstuń Karolina | AZS AWF KRAKÓW | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
26. | FLIG Marta | UKS TRÓJKA RADLIN | 21.03.2003 | zakwalifikowano |
27. | RUDZIARCZYK Agata | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 23.08.2004 | zakwalifikowano |
28. | PIĄTEK Magdalena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
29. | HOJDYS Dominika | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 23.01.2003 | zakwalifikowano |
30. | WITA Patrycja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.07.2004 | zakwalifikowano |
31. | KŁAPUT Natalia | KS SZPADA WADOWICE | 01.03.2004 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | MAZUR Eva | ||
2. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
3. | JEZIORAŃSKA Jadwiga | PIAST GLIWICE | 28.04.2003 |
3. | MAJGIER Bernadeta | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
5. | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 |
6. | Budzyń Maja | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 |
7. | KLUGHARDT Gloria | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 |
8. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
9. | JENDRZEJ Hanna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 23.08.2003 |
10. | MAJGIER Klara | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
11. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
12. | OSTROWSKA Alicja | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 |
13. | Tatoj Anna | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 |
14. | Danek Łucja | KKS KRAKÓW | 17.06.2004 |
15. | PĘKALSKA Jagoda | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.03.2003 |
16. | JÓRASZ Oliwia | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.05.2004 |
17. | KOTULSKA Agata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.10.2003 |
18. | Makowska Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 |
18. | MODRZEWSKA Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.02.2003 |
20. | NIZIO Aniela | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
21. | DZIEDZIC Gabriela | AZS AWF KRAKÓW | 11.04.2003 |
22. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
23. | KUBIŃSKA Weronika | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2003 |
24. | BARNAŚ Anna | MKS KUSY SZCZECIN | 13.10.2004 |
25. | Świstuń Karolina | AZS AWF KRAKÓW | 19.06.2003 |
26. | FLIG Marta | UKS TRÓJKA RADLIN | 21.03.2003 |
27. | RUDZIARCZYK Agata | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 23.08.2004 |
28. | PIĄTEK Magdalena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 |
29. | HOJDYS Dominika | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 23.01.2003 |
30. | WITA Patrycja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.07.2004 |
31. | KŁAPUT Natalia | KS SZPADA WADOWICE | 01.03.2004 |