Turniej

Nazwa: O Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.10.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Klaudia FORCZEK 8 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 21.08.2000
2. Wiktoria BOCHENEK 20 AZS AWF KRAKÓW 24.06.2002
3. Laura SIERADZAN 20 MKS KUSY SZCZECIN 30.11.2001
4. Agnieszka BILIŃSKA 17 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 03.02.2000
5. Oliwia WŁOCZKA 9 AZS AWF KATOWICE 08.12.2002
6. Barbara BRYCH 1 AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
7. Paulina SKIBA 16 UKS MDK OLIMP LUBIN 24.11.2000
8. Roberta PISANO 20 KS SZPADA WADOWICE 12.09.2000
9. Paulina SADOWSKA 20 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.06.2002
10. Julia Politowska 20 AZS AWF KRAKÓW 19.03.2001
11. Paulina ŚLIWIŃSKA 11 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000
12. Aleksandra Pernach 2 AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000
13. Olga Strzelczyk 7 UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000
14. Barbara ROŻNIECKA 10 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000
15. Anna GRABOWSKA 19 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.03.2000
16. Agata KNAPIK 5 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
17. Martyna JAKUBOWSKA 15 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 27.12.2000
18. Aleksandra MACIEJAK 20 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 04.02.2002
19. Julia Gwóźdź 12 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
20. Ewa Kawencka 3 PIAST GLIWICE 06.01.2000
21. Zuzanna Pamuła 18 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2000
22. Patrycja Ziętek 13 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
23. Katarzyna Szklar 20 MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
24. Weronika Wiktor 6 AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
25. Małgorzata BRYCH 20 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.12.2000
26. Beata PĘKAŁA 14 RMKS RYBNIK 28.06.2002
27. Sylwia ZEMŁA 20 KS SZPADA WADOWICE 14.08.2000
28. Katarzyna KNAPIK 4 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Aleksandra Pernach AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000 zakwalifikowano
1. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000 zakwalifikowano
3. Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000 zakwalifikowano
4. Katarzyna KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
5. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002 zakwalifikowano
6. Paulina ŚLIWIŃSKA DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000 zakwalifikowano
7. Klaudia FORCZEK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 21.08.2000 zakwalifikowano
8. Oliwia WŁOCZKA AZS AWF KATOWICE 08.12.2002 zakwalifikowano
9. Beata PĘKAŁA RMKS RYBNIK 28.06.2002 zakwalifikowano
10. Zuzanna Pamuła UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2000 zakwalifikowano
11. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002 zakwalifikowano
12. Olga Strzelczyk UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000 zakwalifikowano
13. Barbara ROŻNIECKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000 zakwalifikowano
14. Agata KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
15. Julia Politowska AZS AWF KRAKÓW 19.03.2001 zakwalifikowano
16. Martyna JAKUBOWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 27.12.2000 zakwalifikowano
17. Wiktoria BOCHENEK AZS AWF KRAKÓW 24.06.2002 zakwalifikowano
18. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002 zakwalifikowano
19. Paulina SKIBA UKS MDK OLIMP LUBIN 24.11.2000 zakwalifikowano
20. Sylwia ZEMŁA KS SZPADA WADOWICE 14.08.2000 zakwalifikowano
21. Aleksandra MACIEJAK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 04.02.2002 zakwalifikowano
22. Anna GRABOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.03.2000 zakwalifikowano
23. Laura SIERADZAN MKS KUSY SZCZECIN 30.11.2001 zakwalifikowano
24. Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002 zakwalifikowano
25. Roberta PISANO KS SZPADA WADOWICE 12.09.2000 zakwalifikowano
26. Małgorzata BRYCH UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.12.2000 zakwalifikowano
27. Agnieszka BILIŃSKA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 03.02.2000 zakwalifikowano
28. Paulina SADOWSKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.06.2002 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
2. Aleksandra Pernach AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000
3. Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000
3. Barbara ROŻNIECKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000
5. Klaudia FORCZEK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 21.08.2000
6. Oliwia WŁOCZKA AZS AWF KATOWICE 08.12.2002
7. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
8. Olga Strzelczyk UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000
9. Katarzyna KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
10. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
11. Paulina ŚLIWIŃSKA DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000
12. Beata PĘKAŁA RMKS RYBNIK 28.06.2002
13. Zuzanna Pamuła UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2000
14. Martyna JAKUBOWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 27.12.2000
15. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
16. Paulina SKIBA UKS MDK OLIMP LUBIN 24.11.2000
17. Agata KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
18. Julia Politowska AZS AWF KRAKÓW 19.03.2001
19. Wiktoria BOCHENEK AZS AWF KRAKÓW 24.06.2002
20. Sylwia ZEMŁA KS SZPADA WADOWICE 14.08.2000
21. Aleksandra MACIEJAK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 04.02.2002
22. Anna GRABOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.03.2000
23. Laura SIERADZAN MKS KUSY SZCZECIN 30.11.2001
24. Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
25. Roberta PISANO KS SZPADA WADOWICE 12.09.2000
26. Małgorzata BRYCH UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.12.2000
27. Agnieszka BILIŃSKA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 03.02.2000
28. Paulina SADOWSKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.06.2002

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy