Nazwa: O Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 01.10.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | WESOŁOWSKI Michał | 8 | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 |
2. | Jędrzejczyk Radosław | 8 | AZS AWF KATOWICE | 04.08.2002 |
3. | KRAWCZYK Michał | 6 | MKS KUSY SZCZECIN | 01.04.2001 |
4. | PISKOR Dominik | 8 | PIAST GLIWICE | 11.06.2001 |
5. | Adamczyk Patryk | 1 | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 |
6. | PŁACZEK Michał | 8 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.06.2002 |
7. | NIEDZIELA Krzysztof | 8 | KS SZPADA WADOWICE | 12.06.2000 |
8. | MARCOL Maciej | 7 | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 |
9. | Frydrych Kacper | 8 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 16.02.2002 |
10. | CHRAPKA Stefan | 8 | PIAST GLIWICE | 20.11.2002 |
11. | SCHULC Daniel | 8 | AKS MIKOŁÓW | 27.03.2001 |
12. | DĘBICKI Dawid | 2 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 19.02.2001 |
13. | GŁOWACKI Dominik | 8 | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 25.07.2002 |
14. | MANDRYSZ Sebastian | 5 | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 |
15. | STASIENIUK Paweł | 4 | MKS KUSY SZCZECIN | 02.05.2000 |
16. | Migas Piotr | 8 | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 |
17. | GŁOWACKI Mikołaj | 3 | PIAST GLIWICE | 18.09.2000 |
18. | MAJEWSKI Piotr | 8 | AZS AWF KATOWICE | 06.12.2000 |
19. | BONIECKI Jakub | 8 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 25.11.2001 |
20. | Cnotalski Przemysław | 8 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Adamczyk Patryk | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 | zakwalifikowano |
2. | DĘBICKI Dawid | T.S. WISŁA KRAKÓW | 19.02.2001 | zakwalifikowano |
3. | MANDRYSZ Sebastian | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 | zakwalifikowano |
4. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 | zakwalifikowano |
5. | Jędrzejczyk Radosław | AZS AWF KATOWICE | 04.08.2002 | zakwalifikowano |
6. | GŁOWACKI Dominik | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 25.07.2002 | zakwalifikowano |
7. | BONIECKI Jakub | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 25.11.2001 | zakwalifikowano |
8. | Migas Piotr | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 | zakwalifikowano |
9. | MARCOL Maciej | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 | zakwalifikowano |
10. | CHRAPKA Stefan | PIAST GLIWICE | 20.11.2002 | zakwalifikowano |
11. | KRAWCZYK Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 01.04.2001 | zakwalifikowano |
12. | WESOŁOWSKI Michał | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 | zakwalifikowano |
13. | GŁOWACKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 18.09.2000 | zakwalifikowano |
14. | STASIENIUK Paweł | MKS KUSY SZCZECIN | 02.05.2000 | zakwalifikowano |
15. | NIEDZIELA Krzysztof | KS SZPADA WADOWICE | 12.06.2000 | zakwalifikowano |
16. | PŁACZEK Michał | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.06.2002 | zakwalifikowano |
17. | MAJEWSKI Piotr | AZS AWF KATOWICE | 06.12.2000 | zakwalifikowano |
18. | Frydrych Kacper | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 16.02.2002 | zakwalifikowano |
19. | PISKOR Dominik | PIAST GLIWICE | 11.06.2001 | zakwalifikowano |
20. | SCHULC Daniel | AKS MIKOŁÓW | 27.03.2001 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Adamczyk Patryk | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 |
2. | GŁOWACKI Dominik | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 25.07.2002 |
3. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
3. | CHRAPKA Stefan | PIAST GLIWICE | 20.11.2002 |
5. | DĘBICKI Dawid | T.S. WISŁA KRAKÓW | 19.02.2001 |
6. | MANDRYSZ Sebastian | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 |
7. | MARCOL Maciej | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 |
8. | WESOŁOWSKI Michał | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 |
9. | Jędrzejczyk Radosław | AZS AWF KATOWICE | 04.08.2002 |
10. | BONIECKI Jakub | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 25.11.2001 |
11. | Migas Piotr | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 |
12. | KRAWCZYK Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 01.04.2001 |
13. | GŁOWACKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 18.09.2000 |
14. | STASIENIUK Paweł | MKS KUSY SZCZECIN | 02.05.2000 |
15. | PŁACZEK Michał | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.06.2002 |
16. | Frydrych Kacper | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 16.02.2002 |
17. | NIEDZIELA Krzysztof | KS SZPADA WADOWICE | 12.06.2000 |
18. | MAJEWSKI Piotr | AZS AWF KATOWICE | 06.12.2000 |
19. | PISKOR Dominik | PIAST GLIWICE | 11.06.2001 |
20. | SCHULC Daniel | AKS MIKOŁÓW | 27.03.2001 |