Turniej

Nazwa: O Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 01.10.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Michał WESOŁOWSKI 8 PIAST GLIWICE 18.06.2001
2. Radosław Jędrzejczyk 8 AZS AWF KATOWICE 04.08.2002
3. Michał KRAWCZYK 6 MKS KUSY SZCZECIN 01.04.2001
4. Dominik PISKOR 8 PIAST GLIWICE 11.06.2001
5. Patryk Adamczyk 1 AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
6. Michał PŁACZEK 8 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.06.2002
7. Krzysztof NIEDZIELA 8 KS SZPADA WADOWICE 12.06.2000
8. Maciej MARCOL 7 AZS AWF KATOWICE 25.06.2001
9. Kacper Frydrych 8 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 16.02.2002
10. Stefan CHRAPKA 8 PIAST GLIWICE 20.11.2002
11. Daniel SCHULC 8 AKS MIKOŁÓW 27.03.2001
12. Dawid DĘBICKI 2 T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
13. Dominik GŁOWACKI 8 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002
14. Sebastian MANDRYSZ 5 RMKS RYBNIK 12.07.2002
15. Paweł STASIENIUK 4 MKS KUSY SZCZECIN 02.05.2000
16. Piotr Migas 8 PIAST GLIWICE 13.04.2002
17. Mikołaj GŁOWACKI 3 PIAST GLIWICE 18.09.2000
18. Piotr MAJEWSKI 8 AZS AWF KATOWICE 06.12.2000
19. Jakub BONIECKI 8 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 25.11.2001
20. Przemysław Cnotalski 8 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001 zakwalifikowano
2. Dawid DĘBICKI T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001 zakwalifikowano
3. Sebastian MANDRYSZ RMKS RYBNIK 12.07.2002 zakwalifikowano
4. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002 zakwalifikowano
5. Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002 zakwalifikowano
6. Dominik GŁOWACKI UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002 zakwalifikowano
7. Jakub BONIECKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 25.11.2001 zakwalifikowano
8. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002 zakwalifikowano
9. Maciej MARCOL AZS AWF KATOWICE 25.06.2001 zakwalifikowano
10. Stefan CHRAPKA PIAST GLIWICE 20.11.2002 zakwalifikowano
11. Michał KRAWCZYK MKS KUSY SZCZECIN 01.04.2001 zakwalifikowano
12. Michał WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 18.06.2001 zakwalifikowano
13. Mikołaj GŁOWACKI PIAST GLIWICE 18.09.2000 zakwalifikowano
14. Paweł STASIENIUK MKS KUSY SZCZECIN 02.05.2000 zakwalifikowano
15. Krzysztof NIEDZIELA KS SZPADA WADOWICE 12.06.2000 zakwalifikowano
16. Michał PŁACZEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.06.2002 zakwalifikowano
17. Piotr MAJEWSKI AZS AWF KATOWICE 06.12.2000 zakwalifikowano
18. Kacper Frydrych UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 16.02.2002 zakwalifikowano
19. Dominik PISKOR PIAST GLIWICE 11.06.2001 zakwalifikowano
20. Daniel SCHULC AKS MIKOŁÓW 27.03.2001 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
2. Dominik GŁOWACKI UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002
3. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
3. Stefan CHRAPKA PIAST GLIWICE 20.11.2002
5. Dawid DĘBICKI T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
6. Sebastian MANDRYSZ RMKS RYBNIK 12.07.2002
7. Maciej MARCOL AZS AWF KATOWICE 25.06.2001
8. Michał WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 18.06.2001
9. Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002
10. Jakub BONIECKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 25.11.2001
11. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002
12. Michał KRAWCZYK MKS KUSY SZCZECIN 01.04.2001
13. Mikołaj GŁOWACKI PIAST GLIWICE 18.09.2000
14. Paweł STASIENIUK MKS KUSY SZCZECIN 02.05.2000
15. Michał PŁACZEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.06.2002
16. Kacper Frydrych UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 16.02.2002
17. Krzysztof NIEDZIELA KS SZPADA WADOWICE 12.06.2000
18. Piotr MAJEWSKI AZS AWF KATOWICE 06.12.2000
19. Dominik PISKOR PIAST GLIWICE 11.06.2001
20. Daniel SCHULC AKS MIKOŁÓW 27.03.2001

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy