Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 20.02.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ŁUSZCZ Weronika | 23 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 |
2. | Knapik-Miazga Renata | 1 | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 |
3. | POLIS Anna | 22 | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 |
4. | JAGIEŁKO Justyna | 46 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 31.08.1997 |
5. | FUTYMA Barbara | 53 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 26.08.1998 |
6. | PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena | 2 | AZS AWF WARSZAWA | 28.11.1986 |
7. | Guzik Dominika | 47 | AZS AWF KRAKÓW | 07.02.1996 |
8. | MARKOWICZ Dominika | 53 | PIAST GLIWICE | 12.04.1997 |
9. | GALIŃSKA Aleksandra | 21 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 07.09.1993 |
10. | KUBR Eva | 53 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 05.10.1991 |
11. | RABCZEWSKA Weronika | 20 | AZS AWF WROCŁAW | 19.10.1998 |
12. | RUTZ Barbara | 3 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 22.07.1995 |
13. | GAJOWNICZEK Magdalena | 25 | AZS AWF WARSZAWA | 14.05.1995 |
14. | Kawencka Ewa | 48 | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 |
15. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | 49 | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 |
16. | BRYCH Barbara | 42 | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 |
17. | JAKUBOWICZ Anna | 19 | KSz WARSZAWIANKA | 26.07.1993 |
18. | DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta | 4 | AZS AWF KATOWICE | 01.03.1982 |
19. | Saritaş Józefina | 18 | AZS AWF WARSZAWA | 27.03.1993 |
20. | JARECKA Aleksandra | 5 | AZS AWF KRAKÓW | 11.10.1995 |
21. | LUŻYŃSKA Magdalena | 26 | AZS AWF KATOWICE | 03.08.1993 |
22. | RIDZEWSKA Anna | 40 | PIAST GLIWICE | 08.04.1993 |
23. | MAGNOWSKA Aleksandra | 53 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 26.12.1983 |
24. | PYTKA Kamila | 6 | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 |
25. | KLIMEK Stella | 38 | AZS AWF KATOWICE | 21.03.1994 |
26. | ŚWITAKOWSKA Monika | 17 | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 17.01.1993 |
27. | WERYK Małgorzata | 28 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 24.04.1997 |
28. | ZAMACHOWSKA Wiktoria | 51 | AZS AWF KRAKÓW | 27.08.1998 |
29. | Pawłowska Magdalena | 16 | AZS AWF WARSZAWA | 11.02.1994 |
30. | ZAGAŁA Jagoda | 7 | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 |
31. | SKORUPA Weronika | 41 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.09.1997 |
32. | SZKLAR Aleksandra | 29 | AZS AWF KATOWICE | 08.04.1995 |
33. | OLSZEWSKA Anna | 53 | PIAST GLIWICE | 19.10.1984 |
34. | MROCHEM Karolina | 15 | AZS AWF KATOWICE | 25.01.1995 |
35. | STROKA Małgorzata | 8 | AZS AWF WARSZAWA | 12.09.1980 |
36. | KOLANKO Julia | 37 | AZS AWF WROCŁAW | 15.08.1998 |
37. | KOŚCIELNIAK Kaja | 30 | MUSZKIETER GLIWICE | 29.08.1996 |
38. | TARASIEWICZ Katarzyna | 53 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 17.11.1997 |
39. | MAJCHER Marta | 35 | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 |
40. | EICHLER-IWANICHA Joanna | 9 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 27.02.1981 |
41. | Mielańczyk Martyna | 14 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 |
42. | TOMICKA Olimpia | 32 | KS SZPADA WROCŁAW | 08.07.1998 |
43. | Swatowska-Wenglarczyk Martyna | 10 | AZS AWF KATOWICE | 08.07.1994 |
44. | SKRZYPCZAK Wiktoria | 53 | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 |
45. | Pernach Aleksandra | 36 | AZS AWF KRAKÓW | 25.09.2000 |
46. | MROCHEM Patrycja | 53 | AZS AWF KATOWICE | 28.06.1999 |
47. | MROSZCZAK Anna | 12 | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 |
48. | MARSZOŁEK Angelika | 34 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 |
49. | Białek Marta | 33 | AZS AWF WARSZAWA | 09.09.1996 |
50. | KONWICKA Izabella | 53 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.06.1998 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 28.11.1986 | zakwalifikowano |
2. | Mielańczyk Martyna | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 | zakwalifikowano |
3. | STROKA Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 12.09.1980 | zakwalifikowano |
4. | DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta | AZS AWF KATOWICE | 01.03.1982 | zakwalifikowano |
5. | RUTZ Barbara | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 22.07.1995 | zakwalifikowano |
6. | Swatowska-Wenglarczyk Martyna | AZS AWF KATOWICE | 08.07.1994 | zakwalifikowano |
7. | SZKLAR Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 08.04.1995 | zakwalifikowano |
8. | ŚWITAKOWSKA Monika | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 17.01.1993 | zakwalifikowano |
9. | JAGIEŁKO Justyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 31.08.1997 | zakwalifikowano |
10. | GAJOWNICZEK Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 14.05.1995 | zakwalifikowano |
11. | PYTKA Kamila | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 | zakwalifikowano |
12. | KOŚCIELNIAK Kaja | MUSZKIETER GLIWICE | 29.08.1996 | zakwalifikowano |
13. | ŁUSZCZ Weronika | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 | zakwalifikowano |
14. | Pawłowska Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 11.02.1994 | zakwalifikowano |
15. | MROSZCZAK Anna | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 | zakwalifikowano |
16. | JARECKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.10.1995 | zakwalifikowano |
17. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 | zakwalifikowano |
18. | Knapik-Miazga Renata | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 | zakwalifikowano |
19. | MARKOWICZ Dominika | PIAST GLIWICE | 12.04.1997 | zakwalifikowano |
20. | RABCZEWSKA Weronika | AZS AWF WROCŁAW | 19.10.1998 | zakwalifikowano |
21. | POLIS Anna | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 | zakwalifikowano |
22. | KLIMEK Stella | AZS AWF KATOWICE | 21.03.1994 | zakwalifikowano |
23. | JAKUBOWICZ Anna | KSz WARSZAWIANKA | 26.07.1993 | zakwalifikowano |
24. | Pernach Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 25.09.2000 | zakwalifikowano |
24. | ZAGAŁA Jagoda | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 | zakwalifikowano |
26. | EICHLER-IWANICHA Joanna | T.S. WISŁA KRAKÓW | 27.02.1981 | zakwalifikowano |
27. | MAJCHER Marta | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 | zakwalifikowano |
28. | Saritaş Józefina | AZS AWF WARSZAWA | 27.03.1993 | zakwalifikowano |
29. | TOMICKA Olimpia | KS SZPADA WROCŁAW | 08.07.1998 | zakwalifikowano |
29. | Białek Marta | AZS AWF WARSZAWA | 09.09.1996 | zakwalifikowano |
31. | MAGNOWSKA Aleksandra | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 26.12.1983 | zakwalifikowano |
32. | MARSZOŁEK Angelika | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 | zakwalifikowano |
33. | ZAMACHOWSKA Wiktoria | AZS AWF KRAKÓW | 27.08.1998 | zakwalifikowano |
34. | KOLANKO Julia | AZS AWF WROCŁAW | 15.08.1998 | zakwalifikowano |
35. | Kawencka Ewa | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 | zakwalifikowano |
36. | MROCHEM Karolina | AZS AWF KATOWICE | 25.01.1995 | zakwalifikowano |
37. | WERYK Małgorzata | T.S. WISŁA KRAKÓW | 24.04.1997 | zakwalifikowano |
38. | Guzik Dominika | AZS AWF KRAKÓW | 07.02.1996 | zakwalifikowano |
39. | RIDZEWSKA Anna | PIAST GLIWICE | 08.04.1993 | zakwalifikowano |
40. | SKRZYPCZAK Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 | zakwalifikowano |
41. | MROCHEM Patrycja | AZS AWF KATOWICE | 28.06.1999 | zakwalifikowano |
42. | KONWICKA Izabella | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.06.1998 | zakwalifikowano |
43. | BRYCH Barbara | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 | zakwalifikowano |
44. | LUŻYŃSKA Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 03.08.1993 | zakwalifikowano |
45. | TARASIEWICZ Katarzyna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 17.11.1997 | zakwalifikowano |
46. | SKORUPA Weronika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.09.1997 | zakwalifikowano |
47. | GALIŃSKA Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 07.09.1993 | zakwalifikowano |
48. | OLSZEWSKA Anna | PIAST GLIWICE | 19.10.1984 | zakwalifikowano |
49. | FUTYMA Barbara | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 26.08.1998 | zakwalifikowano |
50. | KUBR Eva | T.S. WISŁA KRAKÓW | 05.10.1991 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Knapik-Miazga Renata | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 |
2. | PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 28.11.1986 |
3. | PYTKA Kamila | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 |
3. | DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta | AZS AWF KATOWICE | 01.03.1982 |
5. | STROKA Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 12.09.1980 |
6. | RUTZ Barbara | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 22.07.1995 |
7. | SZKLAR Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 08.04.1995 |
8. | ZAGAŁA Jagoda | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 |
9. | Mielańczyk Martyna | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 |
10. | Swatowska-Wenglarczyk Martyna | AZS AWF KATOWICE | 08.07.1994 |
11. | ŁUSZCZ Weronika | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 |
12. | Pawłowska Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 11.02.1994 |
13. | JARECKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.10.1995 |
14. | POLIS Anna | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 |
15. | JAKUBOWICZ Anna | KSz WARSZAWIANKA | 26.07.1993 |
16. | Pernach Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 25.09.2000 |
17. | ŚWITAKOWSKA Monika | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 17.01.1993 |
18. | JAGIEŁKO Justyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 31.08.1997 |
19. | GAJOWNICZEK Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 14.05.1995 |
20. | KOŚCIELNIAK Kaja | MUSZKIETER GLIWICE | 29.08.1996 |
21. | MROSZCZAK Anna | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 |
22. | RABCZEWSKA Weronika | AZS AWF WROCŁAW | 19.10.1998 |
23. | EICHLER-IWANICHA Joanna | T.S. WISŁA KRAKÓW | 27.02.1981 |
24. | MAJCHER Marta | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 |
25. | TOMICKA Olimpia | KS SZPADA WROCŁAW | 08.07.1998 |
26. | MAGNOWSKA Aleksandra | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 26.12.1983 |
27. | ZAMACHOWSKA Wiktoria | AZS AWF KRAKÓW | 27.08.1998 |
28. | MROCHEM Karolina | AZS AWF KATOWICE | 25.01.1995 |
29. | WERYK Małgorzata | T.S. WISŁA KRAKÓW | 24.04.1997 |
30. | BRYCH Barbara | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 |
31. | SKORUPA Weronika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.09.1997 |
32. | OLSZEWSKA Anna | PIAST GLIWICE | 19.10.1984 |
33. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 |
34. | MARKOWICZ Dominika | PIAST GLIWICE | 12.04.1997 |
35. | KLIMEK Stella | AZS AWF KATOWICE | 21.03.1994 |
36. | Saritaş Józefina | AZS AWF WARSZAWA | 27.03.1993 |
37. | Białek Marta | AZS AWF WARSZAWA | 09.09.1996 |
38. | MARSZOŁEK Angelika | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 |
39. | KOLANKO Julia | AZS AWF WROCŁAW | 15.08.1998 |
40. | Kawencka Ewa | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 |
41. | Guzik Dominika | AZS AWF KRAKÓW | 07.02.1996 |
42. | RIDZEWSKA Anna | PIAST GLIWICE | 08.04.1993 |
43. | SKRZYPCZAK Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 |
44. | MROCHEM Patrycja | AZS AWF KATOWICE | 28.06.1999 |
45. | KONWICKA Izabella | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.06.1998 |
46. | LUŻYŃSKA Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 03.08.1993 |
47. | TARASIEWICZ Katarzyna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 17.11.1997 |
48. | GALIŃSKA Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 07.09.1993 |
49. | FUTYMA Barbara | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 26.08.1998 |
50. | KUBR Eva | T.S. WISŁA KRAKÓW | 05.10.1991 |