Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 14.05.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Saritaş Józefina | 22 | AZS AWF WARSZAWA | 27.03.1993 |
2. | GALIŃSKA Aleksandra | 44 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 07.09.1993 |
3. | Knapik-Miazga Renata | 1 | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 |
4. | KRZEMIŃSKA Natalia | 60 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 20.08.1996 |
5. | KLIMEK Stella | 42 | AZS AWF KATOWICE | 21.03.1994 |
6. | MALOWANIEC Oliwia | 25 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 29.04.1998 |
7. | PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena | 2 | AZS AWF WARSZAWA | 28.11.1986 |
8. | RABCZEWSKA Weronika | 21 | AZS AWF WROCŁAW | 19.10.1998 |
9. | MARKOWICZ Dominika | 47 | PIAST GLIWICE | 12.04.1997 |
10. | DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta | 3 | AZS AWF KATOWICE | 01.03.1982 |
11. | JANICKA Weronika | 48 | AZS AWF KATOWICE | 03.09.1999 |
12. | GAJOWNICZEK Magdalena | 23 | AZS AWF WARSZAWA | 14.05.1995 |
13. | MOSLER Dominika | 60 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.11.1989 |
14. | ŁUSZCZ Weronika | 20 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 |
15. | KOLANKO Julia | 43 | AZS AWF WROCŁAW | 15.08.1998 |
16. | SZKLAR Aleksandra | 19 | AZS AWF KATOWICE | 08.04.1995 |
17. | Pernach Aleksandra | 26 | AZS AWF KRAKÓW | 25.09.2000 |
18. | RUTZ Barbara | 4 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 22.07.1995 |
19. | TRZEBIŃSKA Ewa | 41 | AZS AWF KATOWICE | 01.05.1989 |
20. | DYJEWSKA Anetta | 45 | AZS AWF WARSZAWA | 12.07.1990 |
21. | JARECKA Aleksandra | 5 | AZS AWF KRAKÓW | 11.10.1995 |
22. | JAKUBOWICZ Anna | 18 | KSz WARSZAWIANKA | 26.07.1993 |
23. | LUŻYŃSKA Magdalena | 27 | AZS AWF KATOWICE | 03.08.1993 |
24. | PYTKA Kamila | 6 | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 |
25. | Falińska Julia | 28 | KSz WARSZAWIANKA | 27.10.1999 |
26. | Guzik Dominika | 50 | AZS AWF KRAKÓW | 07.02.1996 |
27. | MROCHEM Karolina | 16 | AZS AWF KATOWICE | 25.01.1995 |
28. | RIDZEWSKA Anna | 39 | PIAST GLIWICE | 08.04.1993 |
29. | Pawłowska Magdalena | 17 | AZS AWF WARSZAWA | 11.02.1994 |
30. | Swatowska-Wenglarczyk Martyna | 7 | AZS AWF KATOWICE | 08.07.1994 |
31. | SZARKOWSKA Kinga | 60 | AZS AWF WARSZAWA | 09.01.1995 |
32. | BRAWAŃSKA Kinga | 38 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 05.09.1998 |
33. | WERYK Małgorzata | 29 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 24.04.1997 |
34. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | 51 | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 |
35. | ZAGAŁA Jagoda | 8 | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 |
36. | BRYCH Barbara | 37 | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 |
37. | TEREBA-ZAWROTNIAK Beata | 30 | AZS AWF KRAKÓW | 18.03.1981 |
38. | Mielańczyk Martyna | 15 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 |
39. | POLIS Anna | 14 | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 |
40. | Piekarska Barbara | 53 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 13.05.1998 |
41. | MAJCHER Marta | 31 | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 |
42. | SKORUPA Weronika | 36 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.09.1997 |
43. | STROKA Małgorzata | 9 | AZS AWF WARSZAWA | 12.09.1980 |
44. | PTASZYŃSKA Paulina | 57 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1996 |
45. | BŁACH Blanka | 10 | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 |
46. | MARSZOŁEK Angelika | 32 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 |
47. | MAZANEK Karolina | 13 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.11.1998 |
48. | BASAŁYGO Zuzanna | 56 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 07.09.1998 |
49. | MAGNOWSKA Aleksandra | 55 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 26.12.1983 |
50. | MROSZCZAK Anna | 11 | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 |
51. | PYTKA Sara | 33 | AZS AWF WARSZAWA | 04.08.1995 |
52. | MIZERA Olga | 12 | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | RUTZ Barbara | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 22.07.1995 | zakwalifikowano |
2. | Swatowska-Wenglarczyk Martyna | AZS AWF KATOWICE | 08.07.1994 | zakwalifikowano |
3. | Knapik-Miazga Renata | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 | zakwalifikowano |
4. | STROKA Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 12.09.1980 | zakwalifikowano |
5. | PYTKA Kamila | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 | zakwalifikowano |
6. | Pawłowska Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 11.02.1994 | zakwalifikowano |
7. | JARECKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.10.1995 | zakwalifikowano |
8. | ZAGAŁA Jagoda | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 | zakwalifikowano |
8. | DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta | AZS AWF KATOWICE | 01.03.1982 | zakwalifikowano |
10. | Saritaş Józefina | AZS AWF WARSZAWA | 27.03.1993 | zakwalifikowano |
11. | Guzik Dominika | AZS AWF KRAKÓW | 07.02.1996 | zakwalifikowano |
12. | BRYCH Barbara | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 | zakwalifikowano |
13. | MAZANEK Karolina | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.11.1998 | zakwalifikowano |
14. | MARSZOŁEK Angelika | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 | zakwalifikowano |
15. | MROSZCZAK Anna | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 | zakwalifikowano |
16. | SZKLAR Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 08.04.1995 | zakwalifikowano |
17. | PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 28.11.1986 | zakwalifikowano |
18. | RABCZEWSKA Weronika | AZS AWF WROCŁAW | 19.10.1998 | zakwalifikowano |
19. | MROCHEM Karolina | AZS AWF KATOWICE | 25.01.1995 | zakwalifikowano |
20. | LUŻYŃSKA Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 03.08.1993 | zakwalifikowano |
21. | JAKUBOWICZ Anna | KSz WARSZAWIANKA | 26.07.1993 | zakwalifikowano |
22. | ŁUSZCZ Weronika | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 | zakwalifikowano |
23. | DYJEWSKA Anetta | AZS AWF WARSZAWA | 12.07.1990 | zakwalifikowano |
24. | TRZEBIŃSKA Ewa | AZS AWF KATOWICE | 01.05.1989 | zakwalifikowano |
25. | Falińska Julia | KSz WARSZAWIANKA | 27.10.1999 | zakwalifikowano |
26. | TEREBA-ZAWROTNIAK Beata | AZS AWF KRAKÓW | 18.03.1981 | zakwalifikowano |
27. | KLIMEK Stella | AZS AWF KATOWICE | 21.03.1994 | zakwalifikowano |
28. | KOLANKO Julia | AZS AWF WROCŁAW | 15.08.1998 | zakwalifikowano |
29. | MIZERA Olga | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 | zakwalifikowano |
30. | PYTKA Sara | AZS AWF WARSZAWA | 04.08.1995 | zakwalifikowano |
31. | MAJCHER Marta | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 | zakwalifikowano |
32. | MAGNOWSKA Aleksandra | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 26.12.1983 | zakwalifikowano |
33. | BŁACH Blanka | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 | zakwalifikowano |
34. | Piekarska Barbara | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 13.05.1998 | zakwalifikowano |
35. | Mielańczyk Martyna | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 | zakwalifikowano |
35. | MALOWANIEC Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 29.04.1998 | zakwalifikowano |
35. | GALIŃSKA Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 07.09.1993 | zakwalifikowano |
38. | JANICKA Weronika | AZS AWF KATOWICE | 03.09.1999 | zakwalifikowano |
39. | Pernach Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 25.09.2000 | zakwalifikowano |
40. | BRAWAŃSKA Kinga | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 05.09.1998 | zakwalifikowano |
41. | KRZEMIŃSKA Natalia | T.S. WISŁA KRAKÓW | 20.08.1996 | zakwalifikowano |
42. | POLIS Anna | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 | zakwalifikowano |
43. | SKORUPA Weronika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.09.1997 | zakwalifikowano |
44. | BASAŁYGO Zuzanna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 07.09.1998 | zakwalifikowano |
45. | PTASZYŃSKA Paulina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1996 | zakwalifikowano |
46. | MOSLER Dominika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.11.1989 | zakwalifikowano |
47. | MARKOWICZ Dominika | PIAST GLIWICE | 12.04.1997 | zakwalifikowano |
48. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 | zakwalifikowano |
49. | SZARKOWSKA Kinga | AZS AWF WARSZAWA | 09.01.1995 | zakwalifikowano |
50. | GAJOWNICZEK Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 14.05.1995 | zakwalifikowano |
50. | WERYK Małgorzata | T.S. WISŁA KRAKÓW | 24.04.1997 | zakwalifikowano |
52. | RIDZEWSKA Anna | PIAST GLIWICE | 08.04.1993 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 28.11.1986 |
2. | JARECKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.10.1995 |
3. | STROKA Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 12.09.1980 |
3. | ŁUSZCZ Weronika | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 |
5. | Knapik-Miazga Renata | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 |
6. | PYTKA Kamila | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 |
7. | DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta | AZS AWF KATOWICE | 01.03.1982 |
8. | MROSZCZAK Anna | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 |
9. | RUTZ Barbara | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 22.07.1995 |
10. | Swatowska-Wenglarczyk Martyna | AZS AWF KATOWICE | 08.07.1994 |
11. | Saritaş Józefina | AZS AWF WARSZAWA | 27.03.1993 |
12. | MAZANEK Karolina | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.11.1998 |
13. | JAKUBOWICZ Anna | KSz WARSZAWIANKA | 26.07.1993 |
14. | TRZEBIŃSKA Ewa | AZS AWF KATOWICE | 01.05.1989 |
15. | KLIMEK Stella | AZS AWF KATOWICE | 21.03.1994 |
16. | MOSLER Dominika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.11.1989 |
17. | Pawłowska Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 11.02.1994 |
18. | ZAGAŁA Jagoda | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 |
19. | Guzik Dominika | AZS AWF KRAKÓW | 07.02.1996 |
20. | BRYCH Barbara | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 |
21. | MARSZOŁEK Angelika | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 |
22. | RABCZEWSKA Weronika | AZS AWF WROCŁAW | 19.10.1998 |
23. | LUŻYŃSKA Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 03.08.1993 |
24. | DYJEWSKA Anetta | AZS AWF WARSZAWA | 12.07.1990 |
25. | Falińska Julia | KSz WARSZAWIANKA | 27.10.1999 |
26. | TEREBA-ZAWROTNIAK Beata | AZS AWF KRAKÓW | 18.03.1981 |
27. | MAJCHER Marta | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 |
28. | BŁACH Blanka | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 |
29. | GALIŃSKA Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 07.09.1993 |
29. | Mielańczyk Martyna | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 |
29. | MALOWANIEC Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 29.04.1998 |
32. | SZARKOWSKA Kinga | AZS AWF WARSZAWA | 09.01.1995 |
33. | SZKLAR Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 08.04.1995 |
34. | MROCHEM Karolina | AZS AWF KATOWICE | 25.01.1995 |
35. | KOLANKO Julia | AZS AWF WROCŁAW | 15.08.1998 |
36. | MIZERA Olga | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 |
37. | PYTKA Sara | AZS AWF WARSZAWA | 04.08.1995 |
38. | MAGNOWSKA Aleksandra | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 26.12.1983 |
39. | Piekarska Barbara | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 13.05.1998 |
40. | JANICKA Weronika | AZS AWF KATOWICE | 03.09.1999 |
41. | Pernach Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 25.09.2000 |
42. | BRAWAŃSKA Kinga | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 05.09.1998 |
43. | KRZEMIŃSKA Natalia | T.S. WISŁA KRAKÓW | 20.08.1996 |
44. | POLIS Anna | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 |
45. | SKORUPA Weronika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.09.1997 |
46. | BASAŁYGO Zuzanna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 07.09.1998 |
47. | PTASZYŃSKA Paulina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1996 |
48. | MARKOWICZ Dominika | PIAST GLIWICE | 12.04.1997 |
49. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 |
50. | GAJOWNICZEK Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 14.05.1995 |
50. | WERYK Małgorzata | T.S. WISŁA KRAKÓW | 24.04.1997 |
52. | RIDZEWSKA Anna | PIAST GLIWICE | 08.04.1993 |