Turniej

Nazwa: I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadzie kobiet 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 13.12.2020


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Anna Adamczyk 51 KS SZPADA WROCŁAW. 27.01.2004
2. Martyna Adamska 30 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
3. Wiktoria ANDRZEJCZAK 54 AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005
4. Otylia BARTOSZEK 58 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
5. Antonina BEDNAREK 65 PIAST GLIWICE 14.06.2006
6. Natalia Bilińska 83 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
7. Pola BOGACZ 33 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
8. Karolina Charkiewicz 32 PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
9. Cecylia CIEŚLIK 4 PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
10. Emilia CZAJKA 19 T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
11. Róża Czajkowska 44 AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004
12. Łucja Danek 29 KKS KRAKÓW 17.06.2004
13. Kamila Danek 53 KKS KRAKÓW 04.10.2007
14. Anna Dawidowicz 57 KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
15. Pola Drobczyk 26 PIAST GLIWICE 14.09.2005
16. Hanna Drozdowska 71 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
17. Paulina FERSTER 39 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004
18. Małgorzata FRYDRYCH 84 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 11.04.2007
19. Oliwia GARUS 41 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
20. Weronika Gęsińska 56 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005
21. Weronika Głowa 70 AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
22. Alicja GOCZAŁ 16 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
23. Julia Górka 60 UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008
24. Antonina Halemba 5 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
25. Apolonia HOLC 42 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.12.2006
26. Wiktoria IZDEBSKA 15 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
27. Oliwia JANECZEK 47 PIAST GLIWICE 28.01.2008
28. Zuzanna Jarosz 67 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
29. Emilia JAROSZEK 9 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
30. Wiktoria JĘDRZEJEC 81 PIAST GLIWICE 04.01.2007
31. Michalina KOBYLNICKA 2 PIAST GLIWICE 08.01.2004
32. Joanna KOŁPA 10 KS OLIMP LUBIN 06.03.2005
33. Antonina Korduła 27 RMKS RYBNIK 18.11.2005
34. Emilia Korkus 1 PIAST GLIWICE 18.12.2004
35. Weronika KOZDĘBA 22 PIAST GLIWICE 29.06.2006
36. Zuzanna Kraczla 73 UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006
37. Natalia KUBIK 55 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
38. Amelia KWAPISZ 34 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
39. Anna KWIATKOWSKA 68 KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
40. Michalina LECH 63 KSz WARSZAWIANKA 23.05.2007
41. Hanna Łabuda 76 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
42. Agnieszka Makowska 21 AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
43. Maja MAŚLANKA 78 UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007
44. Oliwia MĘŻYK 77 RMKS RYBNIK 10.10.2006
45. Marta MICHALCZYK 25 KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
46. Laura MISIAK 48 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
47. Martyna Mróz 64 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
48. Karolina Nieczkowska 37 SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
49. Nikola Niesyn 43 SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
50. Zofia NIEWADZI 20 KS OLIMP LUBIN 24.03.2005
51. Aleksandra Nowak 28 MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
52. Oliwia OPOŃ 6 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
53. Maja Osadnik 3 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
54. Paulina OSTROWSKA 35 PIAST GLIWICE 12.04.2006
55. Małgorzata Ożarowska 46 IKS WARSZAWA 11.10.2004
56. Suzanne Peccoud 50 KSz WARSZAWIANKA 01.01.2006
57. Liliana Porwoł 12 RMKS RYBNIK 24.05.2006
58. Melania Prina Cerai 13 KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006
59. Julia Przywara 79 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005
60. Alicja PUKOWIEC 49 T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
61. Patrycja RADWAN 11 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
62. Magda Ratyna 40 PIAST GLIWICE 01.03.2007
63. Kaja Reil 18 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
64. Sonia RUP 31 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
65. Antonia SKORCZYŃSKA 72 AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006
66. Lena SZCZERBA 62 AZS AWF KRAKÓW 09.03.2006
67. Aleksandra SZYMAŃSKA 8 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
68. Maja SZYMAŃSKA 82 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
69. Michalina SZYMCZYK 69 PIAST GLIWICE 10.09.2007
70. Katarzyna Ślęzak 17 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
71. Zuzanna Środa 24 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
72. Anna Tatoj 14 AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
73. Oliwia Tercjak 7 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
74. Urszula URBAN 75 KSz WARSZAWIANKA 15.03.2005
75. Maryia Vysotskaya 45 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
76. Julia WERONIECKA 23 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
77. Tamara Wolny 80 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.11.2006
78. Maja Wuzik 36 RMKS RYBNIK 14.03.2006
79. Maria Zaborowska 52 KSz WARSZAWIANKA 18.01.2006
80. Anastazja ZAZULAK 38 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
81. Roksana Żychowska 74 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
1. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
3. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
4. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007 zakwalifikowano
5. Joanna KOŁPA KS OLIMP LUBIN 06.03.2005 zakwalifikowano
6. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004 zakwalifikowano
7. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
7. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004 zakwalifikowano
9. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007 zakwalifikowano
10. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
10. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
12. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
13. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 zakwalifikowano
14. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
15. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
16. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004 zakwalifikowano
17. Małgorzata FRYDRYCH UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 11.04.2007 zakwalifikowano
18. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 zakwalifikowano
19. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
20. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005 zakwalifikowano
21. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
22. Melania Prina Cerai KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006 zakwalifikowano
23. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
24. Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004 zakwalifikowano
26. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 zakwalifikowano
27. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004 zakwalifikowano
28. Wiktoria ANDRZEJCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005 zakwalifikowano
29. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007 zakwalifikowano
30. Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008 zakwalifikowano
31. Julia WERONIECKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004 zakwalifikowano
32. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
33. Zofia NIEWADZI KS OLIMP LUBIN 24.03.2005 zakwalifikowano
34. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
35. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
36. Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007 zakwalifikowano
37. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006 zakwalifikowano
38. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006 zakwalifikowano
39. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007 zakwalifikowano
40. Suzanne Peccoud KSz WARSZAWIANKA 01.01.2006 zakwalifikowano
41. Maja MAŚLANKA UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007 zakwalifikowano
42. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005 zakwalifikowano
43. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
44. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004 zakwalifikowano
45. Natalia Bilińska AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006 zakwalifikowano
46. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
47. Małgorzata Ożarowska IKS WARSZAWA 11.10.2004 zakwalifikowano
48. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 zakwalifikowano
49. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano
50. Anna Adamczyk KS SZPADA WROCŁAW. 27.01.2004 zakwalifikowano
51. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004 zakwalifikowano
53. Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007 zakwalifikowano
54. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005 zakwalifikowano
55. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006 zakwalifikowano
56. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004 zakwalifikowano
57. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 zakwalifikowano
58. Urszula URBAN KSz WARSZAWIANKA 15.03.2005 zakwalifikowano
58. Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007 zakwalifikowano
60. Aleksandra Nowak MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004 zakwalifikowano
61. Tamara Wolny TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.11.2006 zakwalifikowano
62. Maja Wuzik RMKS RYBNIK 14.03.2006 zakwalifikowano
63. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004 zakwalifikowano
63. Julia Przywara BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005 zakwalifikowano
65. Róża Czajkowska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004 wyeliminowano
66. Maria Zaborowska KSz WARSZAWIANKA 18.01.2006 wyeliminowano
67. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008 wyeliminowano
68. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006 wyeliminowano
69. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005 wyeliminowano
70. Roksana Żychowska UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006 wyeliminowano
71. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 wyeliminowano
71. Michalina LECH KSz WARSZAWIANKA 23.05.2007 wyeliminowano
71. Anna KWIATKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006 wyeliminowano
74. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006 wyeliminowano
75. Weronika Gęsińska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005 wyeliminowano
76. Apolonia HOLC TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.12.2006 wyeliminowano
77. Julia Górka UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008 wyeliminowano
78. Zuzanna Kraczla UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006 wyeliminowano
79. Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 wyeliminowano
80. Antonia SKORCZYŃSKA AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006 wyeliminowano
81. Lena SZCZERBA AZS AWF KRAKÓW 09.03.2006 wyeliminowano
83. Paulina FERSTER TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004 wyeliminowano
84. Antonina BEDNAREK PIAST GLIWICE 14.06.2006 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
2. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
3. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
3. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
5. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
6. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
7. Melania Prina Cerai KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006
8. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
9. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
10. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
11. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
12. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
13. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
14. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
15. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
16. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
17. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
18. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
19. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
20. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
21. Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
23. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
24. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
25. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007
26. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
27. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
28. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004
29. Natalia Bilińska AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
30. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
31. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
32. Aleksandra Nowak MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
33. Joanna KOŁPA KS OLIMP LUBIN 06.03.2005
34. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
35. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004
36. Małgorzata FRYDRYCH UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 11.04.2007
37. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
38. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006
39. Wiktoria ANDRZEJCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005
40. Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
41. Julia WERONIECKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
42. Zofia NIEWADZI KS OLIMP LUBIN 24.03.2005
43. Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
44. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
45. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007
46. Suzanne Peccoud KSz WARSZAWIANKA 01.01.2006
47. Maja MAŚLANKA UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007
48. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
49. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
50. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
51. Małgorzata Ożarowska IKS WARSZAWA 11.10.2004
52. Anna Adamczyk KS SZPADA WROCŁAW. 27.01.2004
53. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
55. Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
56. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006
57. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
58. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
59. Urszula URBAN KSz WARSZAWIANKA 15.03.2005
59. Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
61. Tamara Wolny TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.11.2006
62. Maja Wuzik RMKS RYBNIK 14.03.2006
63. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
63. Julia Przywara BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005
65. Róża Czajkowska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004
66. Maria Zaborowska KSz WARSZAWIANKA 18.01.2006
67. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
68. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
69. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005
70. Roksana Żychowska UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
71. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
71. Michalina LECH KSz WARSZAWIANKA 23.05.2007
71. Anna KWIATKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
74. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
75. Weronika Gęsińska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005
76. Apolonia HOLC TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.12.2006
77. Julia Górka UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008
78. Zuzanna Kraczla UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006
79. Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
80. Antonia SKORCZYŃSKA AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006
81. Lena SZCZERBA AZS AWF KRAKÓW 09.03.2006
83. Paulina FERSTER TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004
84. Antonina BEDNAREK PIAST GLIWICE 14.06.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy