Nazwa: Muszkieter Trophy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 06.03.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | OWCZAREK Jagoda | 18 | WARTA ŚREM | 24.06.2001 |
2. | OBAL Aleksandra | 12 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 19.02.2001 |
3. | Kawencka Ewa | 1 | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 |
4. | KNAPIK Katarzyna | 18 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
5. | JAROSZEK Aleksandra | 11 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 16.06.2001 |
6. | Pawłowska Dominika | 2 | AZS AWF WARSZAWA | 05.01.2000 |
7. | Pernach Aleksandra | 18 | AZS AWF KRAKÓW | 25.09.2000 |
8. | DĘBICKA Ewa | 18 | MUSZKIETER GLIWICE | 13.11.2001 |
9. | SULEJ Zuzanna | 10 | KSz WARSZAWIANKA | 10.10.2001 |
10. | MUSIAŁ Anna | 3 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 15.04.2000 |
11. | Pamuła Zuzanna | 18 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2000 |
12. | SZMER Wiktoria | 18 | MUSZKIETER GLIWICE | 23.03.2001 |
13. | SZAŁACIŃSKA Zofia | 16 | KSz WARSZAWIANKA | 12.06.2001 |
14. | GRABOWSKA Anna | 17 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.03.2000 |
15. | WRÓBLEWSKA Agata | 4 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 28.03.2001 |
16. | WILAMOWSKA Klaudia | 9 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 16.08.2000 |
17. | BYTOMSKA Zuzanna | 18 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 15.05.2001 |
18. | ROŻNIECKA Barbara | 8 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.03.2000 |
19. | ŚLIWIŃSKA Paulina | 18 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 30.06.2000 |
20. | MARUCHA Weronika | 5 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.11.2001 |
21. | TUREK Kornelia | 18 | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 12.12.2001 |
22. | FORCZEK Klaudia | 7 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 21.08.2000 |
23. | Frydrych Małgorzata | 18 | TORUŃ - RIPOSTA | 18.08.2000 |
24. | Strzelczyk Olga | 6 | UKS PIAST LEGNICA | 20.04.2000 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Strzelczyk Olga | UKS PIAST LEGNICA | 20.04.2000 | zakwalifikowano |
2. | Pernach Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 25.09.2000 | zakwalifikowano |
3. | ROŻNIECKA Barbara | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.03.2000 | zakwalifikowano |
4. | KNAPIK Katarzyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 | zakwalifikowano |
5. | MUSIAŁ Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 15.04.2000 | zakwalifikowano |
6. | MARUCHA Weronika | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.11.2001 | zakwalifikowano |
7. | Pawłowska Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 05.01.2000 | zakwalifikowano |
8. | WILAMOWSKA Klaudia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 16.08.2000 | zakwalifikowano |
9. | Kawencka Ewa | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 | zakwalifikowano |
10. | SULEJ Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 10.10.2001 | zakwalifikowano |
11. | SZMER Wiktoria | MUSZKIETER GLIWICE | 23.03.2001 | zakwalifikowano |
12. | WRÓBLEWSKA Agata | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 28.03.2001 | zakwalifikowano |
13. | DĘBICKA Ewa | MUSZKIETER GLIWICE | 13.11.2001 | zakwalifikowano |
14. | SZAŁACIŃSKA Zofia | KSz WARSZAWIANKA | 12.06.2001 | zakwalifikowano |
15. | Frydrych Małgorzata | TORUŃ - RIPOSTA | 18.08.2000 | zakwalifikowano |
16. | FORCZEK Klaudia | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 21.08.2000 | zakwalifikowano |
17. | OWCZAREK Jagoda | WARTA ŚREM | 24.06.2001 | zakwalifikowano |
18. | ŚLIWIŃSKA Paulina | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 30.06.2000 | zakwalifikowano |
19. | JAROSZEK Aleksandra | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 16.06.2001 | zakwalifikowano |
20. | GRABOWSKA Anna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.03.2000 | zakwalifikowano |
21. | Pamuła Zuzanna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2000 | zakwalifikowano |
22. | OBAL Aleksandra | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 19.02.2001 | zakwalifikowano |
23. | BYTOMSKA Zuzanna | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 15.05.2001 | zakwalifikowano |
25. | TUREK Kornelia | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 12.12.2001 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Pernach Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 25.09.2000 |
2. | Kawencka Ewa | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 |
3. | ROŻNIECKA Barbara | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.03.2000 |
3. | KNAPIK Katarzyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
5. | Strzelczyk Olga | UKS PIAST LEGNICA | 20.04.2000 |
6. | MUSIAŁ Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 15.04.2000 |
7. | MARUCHA Weronika | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.11.2001 |
8. | Pawłowska Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 05.01.2000 |
9. | WILAMOWSKA Klaudia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 16.08.2000 |
10. | SULEJ Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 10.10.2001 |
11. | SZMER Wiktoria | MUSZKIETER GLIWICE | 23.03.2001 |
12. | WRÓBLEWSKA Agata | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 28.03.2001 |
13. | DĘBICKA Ewa | MUSZKIETER GLIWICE | 13.11.2001 |
14. | FORCZEK Klaudia | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 21.08.2000 |
15. | ŚLIWIŃSKA Paulina | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 30.06.2000 |
16. | JAROSZEK Aleksandra | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 16.06.2001 |
17. | SZAŁACIŃSKA Zofia | KSz WARSZAWIANKA | 12.06.2001 |
18. | Frydrych Małgorzata | TORUŃ - RIPOSTA | 18.08.2000 |
19. | OWCZAREK Jagoda | WARTA ŚREM | 24.06.2001 |
20. | GRABOWSKA Anna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.03.2000 |
21. | Pamuła Zuzanna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2000 |
22. | OBAL Aleksandra | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 19.02.2001 |
23. | BYTOMSKA Zuzanna | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 15.05.2001 |
25. | TUREK Kornelia | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 12.12.2001 |