Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 04.06.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | MALISZEWSKA Weronika | 13 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 13.06.2002 |
2. | Cieślar Zuzanna | 3 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
3. | PAJĄK Julia | 45 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 17.09.2001 |
4. | ŚWIERC Zuzanna | 27 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.01.2002 |
5. | PRZYBYLSKA Wiktoria | 31 | KKSZ KONIN | 07.07.2000 |
6. | GRABOWSKA Zuzanna | 38 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 22.02.2001 |
7. | Porada Zuzanna | 17 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
8. | SKWARK Zuzanna | 34 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 14.04.2002 |
9. | Borkowska Weronika | 30 | KS KARABELA | 09.10.2001 |
10. | ZAWODNIAK Małgorzata | 1 | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
11. | SZYMAŃSKA Julia | 24 | KKSZ KONIN | 19.05.2001 |
12. | Kurzyna Urszula | 3 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
13. | Porada Paulina | 26 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
14. | Cieślar Julia | 11 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 |
15. | SKOWROŃSKA Jagoda | 47 | AZS AWF WARSZAWA | 22.08.2002 |
16. | SUMA Olimpia | 56 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 08.06.2002 |
17. | OLEJKO Daria | 20 | UKS SZABLA BRZOZA | 20.03.2001 |
18. | MIKOŁAJCZYK Zuzanna | 28 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 09.07.2000 |
19. | SZWEDA Aleksandra | 33 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.05.2004 |
20. | Okine Marta | 6 | KS KARABELA | 08.11.2000 |
21. | HADJ BACHIR Aischa | 18 | KKSZ KONIN | 02.02.2002 |
22. | MYRTA Emilia | 24 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.06.2003 |
23. | TRAGER Dominika | 49 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 01.08.2003 |
24. | NOWICKA Małgorzata | 10 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.11.2002 |
25. | ANDRYSZEWSKA Marta | 35 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.03.2002 |
26. | WALERIAŃCZYK Weronika | 1 | KKSZ KONIN | 02.03.2001 |
27. | Wróbel Zuzanna | 43 | KS KARABELA | 29.04.2003 |
28. | LEWANDOWSKA Aleksandra | 51 | DRAGON ŁÓDŹ | 13.12.2002 |
29. | GĄDZIK Karolina | 20 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 01.12.2001 |
30. | MULARSKA Wiktoria | 39 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.08.2002 |
31. | WYSOCKA Natalia | 8 | KKSZ KONIN | 13.05.2001 |
32. | SKONIECZNA Daria | 47 | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 |
33. | JACKOWSKA Maria | 46 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.11.2001 |
34. | Szulc Barbara | 16 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.05.2001 |
35. | Lenkiewicz Zuzanna | 23 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 |
36. | Nagórska Anastazja | 37 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 14.01.2004 |
37. | Papuzińska Alicja | 6 | KKSZ KONIN | 01.08.2001 |
38. | Rowińska Emilia | 9 | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
39. | NOWIK Justyna | 58 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.01.2003 |
40. | Malgrem Klaudia | 28 | KS KARABELA | 11.11.2003 |
41. | WILK Oliwia | 41 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.02.2004 |
42. | OUDEJANS Maria | 14 | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.2001 |
43. | SUSZCZYŃSKA Kinga | 42 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.03.2003 |
44. | RUTECKA Nikola | 22 | KKSZ KONIN | 18.04.2000 |
45. | Bartosz Roksana | 12 | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
46. | Bieniasz Weronika | 19 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 15.01.2002 |
47. | ROMAŃCZYK Aleksandra | 15 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 |
48. | OLEJNICZAK Anna | 35 | KKSZ KONIN | 11.04.2000 |
49. | ZIOMEK Marta | 5 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 |
50. | Zając Ewa | 32 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.04.2003 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | WALERIAŃCZYK Weronika | KKSZ KONIN | 02.03.2001 | zakwalifikowano |
1. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 | zakwalifikowano |
3. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
3. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 | zakwalifikowano |
5. | ZIOMEK Marta | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 | zakwalifikowano |
6. | Papuzińska Alicja | KKSZ KONIN | 01.08.2001 | zakwalifikowano |
6. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
8. | WYSOCKA Natalia | KKSZ KONIN | 13.05.2001 | zakwalifikowano |
9. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 | zakwalifikowano |
10. | NOWICKA Małgorzata | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.11.2002 | zakwalifikowano |
11. | Cieślar Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 | zakwalifikowano |
12. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 | zakwalifikowano |
13. | MALISZEWSKA Weronika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 13.06.2002 | zakwalifikowano |
14. | OUDEJANS Maria | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.2001 | zakwalifikowano |
15. | ROMAŃCZYK Aleksandra | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 | zakwalifikowano |
16. | Szulc Barbara | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.05.2001 | zakwalifikowano |
17. | Porada Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 | zakwalifikowano |
18. | HADJ BACHIR Aischa | KKSZ KONIN | 02.02.2002 | zakwalifikowano |
19. | Bieniasz Weronika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 15.01.2002 | zakwalifikowano |
20. | OLEJKO Daria | UKS SZABLA BRZOZA | 20.03.2001 | zakwalifikowano |
20. | GĄDZIK Karolina | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 01.12.2001 | zakwalifikowano |
22. | RUTECKA Nikola | KKSZ KONIN | 18.04.2000 | zakwalifikowano |
23. | Lenkiewicz Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 | zakwalifikowano |
24. | SZYMAŃSKA Julia | KKSZ KONIN | 19.05.2001 | zakwalifikowano |
24. | MYRTA Emilia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.06.2003 | zakwalifikowano |
26. | Porada Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 | zakwalifikowano |
27. | ŚWIERC Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.01.2002 | zakwalifikowano |
28. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 | zakwalifikowano |
28. | MIKOŁAJCZYK Zuzanna | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 09.07.2000 | zakwalifikowano |
30. | Borkowska Weronika | KS KARABELA | 09.10.2001 | zakwalifikowano |
31. | PRZYBYLSKA Wiktoria | KKSZ KONIN | 07.07.2000 | zakwalifikowano |
32. | Zając Ewa | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.04.2003 | zakwalifikowano |
33. | SZWEDA Aleksandra | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.05.2004 | zakwalifikowano |
34. | SKWARK Zuzanna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 14.04.2002 | zakwalifikowano |
35. | ANDRYSZEWSKA Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.03.2002 | zakwalifikowano |
35. | OLEJNICZAK Anna | KKSZ KONIN | 11.04.2000 | zakwalifikowano |
37. | Nagórska Anastazja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 14.01.2004 | zakwalifikowano |
38. | GRABOWSKA Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 22.02.2001 | zakwalifikowano |
39. | MULARSKA Wiktoria | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.08.2002 | zakwalifikowano |
41. | WILK Oliwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.02.2004 | zakwalifikowano |
42. | SUSZCZYŃSKA Kinga | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.03.2003 | zakwalifikowano |
43. | Wróbel Zuzanna | KS KARABELA | 29.04.2003 | zakwalifikowano |
45. | PAJĄK Julia | O.Ś. AZS POZNAŃ | 17.09.2001 | zakwalifikowano |
46. | JACKOWSKA Maria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.11.2001 | zakwalifikowano |
47. | SKOWROŃSKA Jagoda | AZS AWF WARSZAWA | 22.08.2002 | zakwalifikowano |
47. | SKONIECZNA Daria | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 | zakwalifikowano |
49. | TRAGER Dominika | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 01.08.2003 | zakwalifikowano |
51. | LEWANDOWSKA Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 13.12.2002 | zakwalifikowano |
56. | SUMA Olimpia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 08.06.2002 | zakwalifikowano |
58. | NOWIK Justyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.01.2003 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
2. | WALERIAŃCZYK Weronika | KKSZ KONIN | 02.03.2001 |
3. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 |
3. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
5. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
6. | ZIOMEK Marta | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 |
7. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
8. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
9. | WYSOCKA Natalia | KKSZ KONIN | 13.05.2001 |
10. | Papuzińska Alicja | KKSZ KONIN | 01.08.2001 |
11. | OUDEJANS Maria | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.2001 |
12. | ROMAŃCZYK Aleksandra | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 |
13. | Szulc Barbara | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.05.2001 |
14. | Cieślar Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 |
15. | Porada Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
16. | NOWICKA Małgorzata | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.11.2002 |
17. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 |
18. | GĄDZIK Karolina | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 01.12.2001 |
19. | MALISZEWSKA Weronika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 13.06.2002 |
20. | Bieniasz Weronika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 15.01.2002 |
21. | RUTECKA Nikola | KKSZ KONIN | 18.04.2000 |
22. | Lenkiewicz Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 |
23. | SZYMAŃSKA Julia | KKSZ KONIN | 19.05.2001 |
24. | PRZYBYLSKA Wiktoria | KKSZ KONIN | 07.07.2000 |
25. | HADJ BACHIR Aischa | KKSZ KONIN | 02.02.2002 |
26. | MIKOŁAJCZYK Zuzanna | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 09.07.2000 |
27. | OLEJKO Daria | UKS SZABLA BRZOZA | 20.03.2001 |
28. | Porada Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
29. | Borkowska Weronika | KS KARABELA | 09.10.2001 |
30. | MYRTA Emilia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.06.2003 |
31. | ANDRYSZEWSKA Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.03.2002 |
32. | Zając Ewa | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.04.2003 |
33. | SZWEDA Aleksandra | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.05.2004 |
34. | MULARSKA Wiktoria | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.08.2002 |
35. | SKWARK Zuzanna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 14.04.2002 |
36. | SKONIECZNA Daria | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 |
37. | TRAGER Dominika | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 01.08.2003 |
38. | OLEJNICZAK Anna | KKSZ KONIN | 11.04.2000 |
39. | ŚWIERC Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.01.2002 |
40. | SUSZCZYŃSKA Kinga | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.03.2003 |
41. | SUMA Olimpia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 08.06.2002 |
42. | WILK Oliwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.02.2004 |
43. | NOWIK Justyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.01.2003 |
44. | JACKOWSKA Maria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.11.2001 |
45. | Nagórska Anastazja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 14.01.2004 |
46. | LEWANDOWSKA Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 13.12.2002 |
47. | GRABOWSKA Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 22.02.2001 |
48. | Wróbel Zuzanna | KS KARABELA | 29.04.2003 |
48. | SKOWROŃSKA Jagoda | AZS AWF WARSZAWA | 22.08.2002 |
50. | PAJĄK Julia | O.Ś. AZS POZNAŃ | 17.09.2001 |