Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 10.12.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | BRYCH Barbara | 1 | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 |
2. | PIOTROWSKA Aleksandra | 40 | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 |
3. | Denes Dominika | 41 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.07.2001 |
4. | Frydrych Małgorzata | 81 | TORUŃ - RIPOSTA | 18.08.2000 |
5. | MALCZOK Karolina | 82 | UKS TRÓJKA RADLIN | 09.05.2003 |
6. | KALETA Karolina | 42 | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 26.02.2001 |
7. | Pawłowska Dominika | 2 | AZS AWF WARSZAWA | 05.01.2000 |
8. | RUSIECKA Daria | 39 | AZS AWF WROCŁAW | 08.05.2000 |
9. | KRAUSE Marta | 83 | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 |
10. | Pernach Aleksandra | 3 | AZS AWF KRAKÓW | 25.09.2000 |
11. | LASZKIEWICZ Aleksandra | 38 | KS SZPADA WROCŁAW | 10.01.2002 |
12. | MICHALCZYK Marta | 43 | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
13. | Olejnicka Dominika | 79 | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 |
14. | JENDRZEJ Hanna | 117 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 23.08.2003 |
15. | TOKARSKA Klaudia | 37 | TORUŃ - RIPOSTA | 15.08.2002 |
16. | Korczak Natalia | 44 | AZS AWF WARSZAWA | 10.09.2001 |
17. | SADOWSKA Paulina | 84 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 08.06.2002 |
18. | MUSIAŁ Anna | 4 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 15.04.2000 |
19. | PIEJAK Zofia | 116 | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 |
20. | Kwiecień Julia | 5 | PIAST GLIWICE | 30.07.2001 |
21. | GRABOWSKA Anna | 46 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.03.2000 |
22. | KRUPA Kamila | 36 | KS SZPADA WROCŁAW | 26.02.2001 |
23. | SKIBA Paulina | 35 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 24.11.2000 |
24. | Pamuła Zuzanna | 74 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2000 |
25. | PINES Anna | 86 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 11.02.2002 |
26. | Kawencka Ewa | 6 | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 |
27. | Peret Karolina | 115 | AZS AWF WARSZAWA | 30.10.2000 |
28. | Osadnik Maja | 48 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
29. | PISANO Roberta | 75 | KS SZPADA WADOWICE | 12.09.2000 |
30. | WRÓBLEWSKA Agata | 7 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 28.03.2001 |
31. | TOMASHEVSKAJA Kaseniya | 88 | 01.01.2000 | |
32. | FUCHS Anita | 34 | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2001 |
33. | SZAŁACIŃSKA Zofia | 33 | KSz WARSZAWIANKA | 12.06.2001 |
34. | Czajkowska Róża | 49 | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2004 |
35. | Korkus Emilia | 73 | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
36. | JANELLI Zofia | 8 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 |
37. | ŁASZCZEWSKA Weronika | 113 | AZS AWF WARSZAWA | 06.12.2001 |
38. | PIRSZTUK Barbara | 112 | IKS WARSZAWA | 30.07.2003 |
39. | PIEKARSKA Helena | 47 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24.02.2002 |
40. | WŁOCZKA Oliwia | 9 | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2002 |
41. | LOTEK Jagoda | 72 | BUDOWLANI TORUŃ | 22.02.2002 |
42. | JAKUBOWSKA Martyna | 32 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 27.12.2000 |
43. | WOŁKOWYCKA Sonia | 89 | AZS AWF WARSZAWA | 11.04.2001 |
44. | KNAPIK Katarzyna | 10 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
45. | TUREK Kornelia | 71 | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 12.12.2001 |
46. | STRYJSKA Weronika | 87 | KS SZPADA WROCŁAW | 20.03.2004 |
47. | LENCKOSZ Apolonia | 111 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.01.2002 |
48. | Szklar Katarzyna | 50 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 |
49. | SAUER Julia | 51 | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.12.2002 |
50. | BOCHENEK Wiktoria | 70 | AZS AWF KRAKÓW | 24.06.2002 |
51. | Wiktor Weronika | 11 | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 |
52. | OBAL Aleksandra | 30 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 19.02.2001 |
53. | MARKIEWICZ Martyna | 91 | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2001 |
54. | MARUCHA Weronika | 12 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.11.2001 |
55. | Budzyń Maja | 69 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 |
56. | KŁOPOTOWSKA Klaudia | 52 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.03.2002 |
57. | TOMASZEK Weronika | 109 | KS SZPADA WROCŁAW | 16.04.2002 |
58. | ZACHOROWSKA Aleksandra | 29 | PIAST GLIWICE | 19.06.2002 |
59. | Kuśmierz Zuzanna | 66 | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 |
60. | KLASIK Alicja | 13 | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
61. | KĄDZIOŁKA Katarzyna | 94 | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.2003 |
62. | WILAMOWSKA Klaudia | 28 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 16.08.2000 |
63. | KOWALSKA Daria | 53 | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2002 |
64. | SZYMANOWSKA Karolina | 54 | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 |
65. | KLUGHARDT Gloria | 108 | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 |
66. | NIZIO Aniela | 95 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
67. | DĘBICKA Ewa | 27 | MUSZKIETER GLIWICE | 13.11.2001 |
68. | SULEJ Zuzanna | 26 | KSz WARSZAWIANKA | 10.10.2001 |
69. | Uryga Patrycja | 15 | PIAST GLIWICE | 23.10.2000 |
70. | SABALSKA Ewelina | 67 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 |
71. | RAKOCZY Natalia | 55 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 |
72. | Gwóźdź Julia | 14 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 29.08.2002 |
73. | ŁAPKIEWICZ Julia | 65 | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 |
74. | FORCZEK Klaudia | 16 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 21.08.2000 |
75. | BILIŃSKA Agnieszka | 56 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 03.02.2000 |
76. | LIPOV Lubka | 105 | PKSZERM WARSZAWA | 23.02.2000 |
77. | Pękała Beata | 25 | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 |
78. | Majchrzak Julia | 93 | KSz WARSZAWIANKA | 15.05.2002 |
79. | JADCZAK Dominika | 96 | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 |
80. | BRAWAŃSKA Helena | 57 | RMKS RYBNIK | 03.06.2002 |
81. | STASZULONEK Karolina | 17 | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 |
82. | ROŻNIECKA Barbara | 24 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.03.2000 |
83. | WNĘTKOWSKA Wiktoria | 64 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 21.07.2000 |
84. | Zarek Zuzanna | 104 | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
85. | Strzelczyk Olga | 18 | UKS PIAST LEGNICA | 20.04.2000 |
86. | KNAPIK Agata | 103 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
87. | Ziętek Patrycja | 23 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 17.04.2002 |
88. | SIERADZAN Laura | 58 | MKS KUSY SZCZECIN | 30.11.2001 |
89. | ŚLIWIŃSKA Paulina | 22 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 30.06.2000 |
90. | JAROSZEK Aleksandra | 19 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 16.06.2001 |
91. | LEŚNIEWSKA Marta | 61 | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 |
92. | HAŁADUDA Maja | 97 | MKS KUSY SZCZECIN | 24.12.2003 |
93. | WIECZOREK Anna | 59 | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
94. | ŚWIĘTY Patrycja | 102 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.03.2002 |
95. | OGÓRCZYK Emilia | 99 | UKS TRÓJKA RADLIN | 23.04.2001 |
96. | CHYTROWSKA Maria | 62 | BUDOWLANI TORUŃ | 27.02.2003 |
97. | Zgryźniak Kinga | 20 | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
98. | BYSTROŃSKA Maria | 21 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 06.04.2000 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | BRYCH Barbara | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 | zakwalifikowano |
2. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 | zakwalifikowano |
3. | Kwiecień Julia | PIAST GLIWICE | 30.07.2001 | zakwalifikowano |
3. | MUSIAŁ Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 15.04.2000 | zakwalifikowano |
5. | Pernach Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 25.09.2000 | zakwalifikowano |
6. | KNAPIK Katarzyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 | zakwalifikowano |
7. | JANELLI Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 | zakwalifikowano |
8. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 | zakwalifikowano |
9. | Kawencka Ewa | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 | zakwalifikowano |
10. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 | zakwalifikowano |
11. | JAROSZEK Aleksandra | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 16.06.2001 | zakwalifikowano |
11. | RUSIECKA Daria | AZS AWF WROCŁAW | 08.05.2000 | zakwalifikowano |
13. | Strzelczyk Olga | UKS PIAST LEGNICA | 20.04.2000 | zakwalifikowano |
14. | MARUCHA Weronika | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.11.2001 | zakwalifikowano |
15. | OBAL Aleksandra | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 19.02.2001 | zakwalifikowano |
16. | TOMASHEVSKAJA Kaseniya | 01.01.2000 | zakwalifikowano | |
17. | SULEJ Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 10.10.2001 | zakwalifikowano |
18. | RAKOCZY Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 | zakwalifikowano |
19. | Wiktor Weronika | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 | zakwalifikowano |
20. | PIEKARSKA Helena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24.02.2002 | zakwalifikowano |
21. | KLUGHARDT Gloria | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 | zakwalifikowano |
22. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 | zakwalifikowano |
23. | Pawłowska Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 05.01.2000 | zakwalifikowano |
24. | BYSTROŃSKA Maria | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 06.04.2000 | zakwalifikowano |
25. | SZYMANOWSKA Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 | zakwalifikowano |
26. | PINES Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 11.02.2002 | zakwalifikowano |
27. | FORCZEK Klaudia | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 21.08.2000 | zakwalifikowano |
28. | STASZULONEK Karolina | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 | zakwalifikowano |
29. | GRABOWSKA Anna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.03.2000 | zakwalifikowano |
30. | Szklar Katarzyna | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 | zakwalifikowano |
31. | WRÓBLEWSKA Agata | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 28.03.2001 | zakwalifikowano |
32. | SABALSKA Ewelina | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 | zakwalifikowano |
33. | KNAPIK Agata | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 | zakwalifikowano |
34. | TOMASZEK Weronika | KS SZPADA WROCŁAW | 16.04.2002 | zakwalifikowano |
35. | Ziętek Patrycja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 17.04.2002 | zakwalifikowano |
36. | DĘBICKA Ewa | MUSZKIETER GLIWICE | 13.11.2001 | zakwalifikowano |
36. | ZACHOROWSKA Aleksandra | PIAST GLIWICE | 19.06.2002 | zakwalifikowano |
38. | Frydrych Małgorzata | TORUŃ - RIPOSTA | 18.08.2000 | zakwalifikowano |
38. | WILAMOWSKA Klaudia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 16.08.2000 | zakwalifikowano |
40. | PIEJAK Zofia | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 | zakwalifikowano |
41. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 | zakwalifikowano |
42. | LEŚNIEWSKA Marta | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 | zakwalifikowano |
43. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 | zakwalifikowano |
43. | Pękała Beata | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 | zakwalifikowano |
45. | WŁOCZKA Oliwia | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2002 | zakwalifikowano |
45. | TOKARSKA Klaudia | TORUŃ - RIPOSTA | 15.08.2002 | zakwalifikowano |
47. | JAKUBOWSKA Martyna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 27.12.2000 | zakwalifikowano |
47. | Majchrzak Julia | KSz WARSZAWIANKA | 15.05.2002 | zakwalifikowano |
49. | CHYTROWSKA Maria | BUDOWLANI TORUŃ | 27.02.2003 | zakwalifikowano |
50. | SZAŁACIŃSKA Zofia | KSz WARSZAWIANKA | 12.06.2001 | zakwalifikowano |
51. | SADOWSKA Paulina | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 08.06.2002 | zakwalifikowano |
52. | Pamuła Zuzanna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2000 | zakwalifikowano |
53. | ROŻNIECKA Barbara | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.03.2000 | zakwalifikowano |
54. | BRAWAŃSKA Helena | RMKS RYBNIK | 03.06.2002 | zakwalifikowano |
54. | JENDRZEJ Hanna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 23.08.2003 | zakwalifikowano |
54. | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 | zakwalifikowano |
57. | SAUER Julia | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.12.2002 | zakwalifikowano |
58. | Denes Dominika | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.07.2001 | zakwalifikowano |
59. | KĄDZIOŁKA Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.2003 | zakwalifikowano |
60. | Gwóźdź Julia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 29.08.2002 | zakwalifikowano |
61. | Uryga Patrycja | PIAST GLIWICE | 23.10.2000 | zakwalifikowano |
62. | ŁASZCZEWSKA Weronika | AZS AWF WARSZAWA | 06.12.2001 | zakwalifikowano |
63. | SKIBA Paulina | UKS MDK OLIMP LUBIN | 24.11.2000 | zakwalifikowano |
63. | KALETA Karolina | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 26.02.2001 | zakwalifikowano |
65. | JADCZAK Dominika | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 | zakwalifikowano |
66. | ŁAPKIEWICZ Julia | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 | zakwalifikowano |
67. | LENCKOSZ Apolonia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.01.2002 | zakwalifikowano |
68. | WNĘTKOWSKA Wiktoria | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 21.07.2000 | zakwalifikowano |
69. | KOWALSKA Daria | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2002 | zakwalifikowano |
70. | LASZKIEWICZ Aleksandra | KS SZPADA WROCŁAW | 10.01.2002 | zakwalifikowano |
71. | BOCHENEK Wiktoria | AZS AWF KRAKÓW | 24.06.2002 | zakwalifikowano |
72. | Budzyń Maja | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 | zakwalifikowano |
72. | MALCZOK Karolina | UKS TRÓJKA RADLIN | 09.05.2003 | zakwalifikowano |
74. | LIPOV Lubka | PKSZERM WARSZAWA | 23.02.2000 | zakwalifikowano |
75. | NIZIO Aniela | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
75. | TUREK Kornelia | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 12.12.2001 | zakwalifikowano |
77. | KŁOPOTOWSKA Klaudia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.03.2002 | zakwalifikowano |
78. | WOŁKOWYCKA Sonia | AZS AWF WARSZAWA | 11.04.2001 | zakwalifikowano |
79. | Kuśmierz Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 | zakwalifikowano |
80. | KRAUSE Marta | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 | zakwalifikowano |
81. | Czajkowska Róża | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2004 | zakwalifikowano |
82. | Olejnicka Dominika | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 | zakwalifikowano |
83. | LOTEK Jagoda | BUDOWLANI TORUŃ | 22.02.2002 | zakwalifikowano |
83. | HAŁADUDA Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 24.12.2003 | zakwalifikowano |
85. | STRYJSKA Weronika | KS SZPADA WROCŁAW | 20.03.2004 | zakwalifikowano |
86. | SIERADZAN Laura | MKS KUSY SZCZECIN | 30.11.2001 | zakwalifikowano |
87. | Peret Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 30.10.2000 | zakwalifikowano |
88. | PISANO Roberta | KS SZPADA WADOWICE | 12.09.2000 | zakwalifikowano |
89. | FUCHS Anita | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2001 | zakwalifikowano |
90. | ŚLIWIŃSKA Paulina | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 30.06.2000 | zakwalifikowano |
91. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 | zakwalifikowano |
92. | KRUPA Kamila | KS SZPADA WROCŁAW | 26.02.2001 | zakwalifikowano |
93. | Korczak Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 10.09.2001 | zakwalifikowano |
94. | PIRSZTUK Barbara | IKS WARSZAWA | 30.07.2003 | zakwalifikowano |
95. | BILIŃSKA Agnieszka | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 03.02.2000 | zakwalifikowano |
95. | ŚWIĘTY Patrycja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.03.2002 | zakwalifikowano |
95. | OGÓRCZYK Emilia | UKS TRÓJKA RADLIN | 23.04.2001 | zakwalifikowano |
95. | MARKIEWICZ Martyna | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2001 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Pawłowska Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 05.01.2000 |
2. | BRYCH Barbara | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 |
3. | Pernach Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 25.09.2000 |
3. | KNAPIK Katarzyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
5. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
6. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
7. | Wiktor Weronika | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 |
8. | Uryga Patrycja | PIAST GLIWICE | 23.10.2000 |
9. | JANELLI Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 |
10. | JAROSZEK Aleksandra | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 16.06.2001 |
11. | TOMASHEVSKAJA Kaseniya | 01.01.2000 | |
12. | RAKOCZY Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 |
13. | BYSTROŃSKA Maria | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 06.04.2000 |
14. | Szklar Katarzyna | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 |
15. | WŁOCZKA Oliwia | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2002 |
16. | ROŻNIECKA Barbara | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.03.2000 |
17. | MUSIAŁ Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 15.04.2000 |
18. | Kawencka Ewa | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 |
19. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
20. | Strzelczyk Olga | UKS PIAST LEGNICA | 20.04.2000 |
21. | MARUCHA Weronika | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.11.2001 |
22. | OBAL Aleksandra | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 19.02.2001 |
23. | SULEJ Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 10.10.2001 |
24. | SZYMANOWSKA Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 |
25. | FORCZEK Klaudia | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 21.08.2000 |
26. | GRABOWSKA Anna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.03.2000 |
27. | WRÓBLEWSKA Agata | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 28.03.2001 |
28. | KNAPIK Agata | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
29. | Pękała Beata | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 |
29. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
31. | ŚLIWIŃSKA Paulina | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 30.06.2000 |
32. | KRUPA Kamila | KS SZPADA WROCŁAW | 26.02.2001 |
33. | Kwiecień Julia | PIAST GLIWICE | 30.07.2001 |
34. | RUSIECKA Daria | AZS AWF WROCŁAW | 08.05.2000 |
35. | PIEKARSKA Helena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24.02.2002 |
36. | KLUGHARDT Gloria | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 |
37. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
38. | PINES Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 11.02.2002 |
39. | STASZULONEK Karolina | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 |
40. | SABALSKA Ewelina | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 |
41. | TOMASZEK Weronika | KS SZPADA WROCŁAW | 16.04.2002 |
42. | Ziętek Patrycja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 17.04.2002 |
43. | DĘBICKA Ewa | MUSZKIETER GLIWICE | 13.11.2001 |
44. | Frydrych Małgorzata | TORUŃ - RIPOSTA | 18.08.2000 |
45. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
46. | TOKARSKA Klaudia | TORUŃ - RIPOSTA | 15.08.2002 |
47. | JAKUBOWSKA Martyna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 27.12.2000 |
47. | Majchrzak Julia | KSz WARSZAWIANKA | 15.05.2002 |
49. | CHYTROWSKA Maria | BUDOWLANI TORUŃ | 27.02.2003 |
50. | SADOWSKA Paulina | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 08.06.2002 |
51. | JENDRZEJ Hanna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 23.08.2003 |
51. | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 |
53. | Denes Dominika | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.07.2001 |
54. | Gwóźdź Julia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 29.08.2002 |
55. | SKIBA Paulina | UKS MDK OLIMP LUBIN | 24.11.2000 |
56. | JADCZAK Dominika | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 |
57. | LENCKOSZ Apolonia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.01.2002 |
58. | LASZKIEWICZ Aleksandra | KS SZPADA WROCŁAW | 10.01.2002 |
59. | MALCZOK Karolina | UKS TRÓJKA RADLIN | 09.05.2003 |
59. | Budzyń Maja | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 |
61. | KŁOPOTOWSKA Klaudia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.03.2002 |
62. | Kuśmierz Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 |
63. | Peret Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 30.10.2000 |
64. | FUCHS Anita | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2001 |
65. | ZACHOROWSKA Aleksandra | PIAST GLIWICE | 19.06.2002 |
66. | WILAMOWSKA Klaudia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 16.08.2000 |
67. | PIEJAK Zofia | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 |
68. | LEŚNIEWSKA Marta | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 |
69. | SZAŁACIŃSKA Zofia | KSz WARSZAWIANKA | 12.06.2001 |
70. | Pamuła Zuzanna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2000 |
71. | BRAWAŃSKA Helena | RMKS RYBNIK | 03.06.2002 |
72. | SAUER Julia | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.12.2002 |
73. | KĄDZIOŁKA Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.2003 |
74. | ŁASZCZEWSKA Weronika | AZS AWF WARSZAWA | 06.12.2001 |
75. | KALETA Karolina | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 26.02.2001 |
76. | ŁAPKIEWICZ Julia | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 |
77. | WNĘTKOWSKA Wiktoria | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 21.07.2000 |
78. | KOWALSKA Daria | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2002 |
79. | BOCHENEK Wiktoria | AZS AWF KRAKÓW | 24.06.2002 |
80. | LIPOV Lubka | PKSZERM WARSZAWA | 23.02.2000 |
81. | TUREK Kornelia | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 12.12.2001 |
81. | NIZIO Aniela | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
83. | WOŁKOWYCKA Sonia | AZS AWF WARSZAWA | 11.04.2001 |
84. | KRAUSE Marta | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 |
85. | Czajkowska Róża | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2004 |
86. | Olejnicka Dominika | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 |
87. | HAŁADUDA Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 24.12.2003 |
87. | LOTEK Jagoda | BUDOWLANI TORUŃ | 22.02.2002 |
89. | STRYJSKA Weronika | KS SZPADA WROCŁAW | 20.03.2004 |
90. | SIERADZAN Laura | MKS KUSY SZCZECIN | 30.11.2001 |
91. | PISANO Roberta | KS SZPADA WADOWICE | 12.09.2000 |
92. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
93. | Korczak Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 10.09.2001 |
94. | PIRSZTUK Barbara | IKS WARSZAWA | 30.07.2003 |
95. | MARKIEWICZ Martyna | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2001 |
95. | BILIŃSKA Agnieszka | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 03.02.2000 |
95. | ŚWIĘTY Patrycja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.03.2002 |
95. | OGÓRCZYK Emilia | UKS TRÓJKA RADLIN | 23.04.2001 |