Turniej

Nazwa: I Puchar Żubrów
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Skrzaty (Sk)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 09.04.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Filip JAMRÓZ 1 PKS MILENIUM SKAWINA 27.08.2006
2. Adam PALA 1 AZS AWF KRAKÓW
3. Wiktor WIERZCHOWSKI 1 AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT
4. Stefan KOC 1 T.S. WISŁA KRAKÓW 24.05.2007
5. Adam Cynar 1 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007
6. Mieszko OSTROWSKI 1 KKS KRAKÓW 25.12.2006
7. Jakub JAGIEŁŁOWICZ 1 KKS KRAKÓW 04.09.2006
8. Maksymilian ZAKRZEWSKI 1 KS ZAWISZA CZARNY 11.09.2006
9. Mikołaj STASZCZUK 1 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 14.07.2006
10. Jerzy KUŹBA 1 UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 14.01.2006
11. Mateusz KAWCZYK 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.09.2006
12. Kajetan CIARKOWSKI 1 PIAST GLIWICE 21.08.2006
13. Jan SYREK 1 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 13.05.2006
14. Filip BANACHOWICZ 1 KKS KRAKÓW 14.01.2007
15. Jan NOWAKOWSKI 1 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007
16. Igor Lewandowski 1 T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006
17. Tymon Zarek 1 UKS START OPOLE 25.04.2007
18. Konrad BUDKA 1 RMKS RYBNIK 22.05.2006
19. Stanisław WIKTOR 1 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.09.2007
20. Szymon Wojciechowski 1 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
21. Tymoteusz Huwer 1 RMKS RYBNIK 01.06.2007
22. Jakub KURZYŃSKI 1 RMKS RYBNIK 19.02.2006
23. Bartosz DADOK-GRABSKI 1
24. Sara ABRACHAMCZYK 1 IKS BUSHIDO RYBNIK 19.02.2006
25. Franciszek HAPEK 1 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007
26. Piotr SPANDEL 1 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007
27. Korneliusz ĆWIĘKA 1 PKS MILENIUM SKAWINA 04.11.2006
28. Jeremi Sławek 1 UKS START OPOLE 07.08.2006
29. Marcel HURKO 1 KS ZAWISZA CZARNY 17.09.2006
30. Dawid BAJ 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.08.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Mieszko OSTROWSKI KKS KRAKÓW 25.12.2006 zakwalifikowano
2. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006 zakwalifikowano
3. Jeremi Sławek UKS START OPOLE 07.08.2006 zakwalifikowano
4. Kajetan CIARKOWSKI PIAST GLIWICE 21.08.2006 zakwalifikowano
5. Igor Lewandowski T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006 zakwalifikowano
6. Konrad BUDKA RMKS RYBNIK 22.05.2006 zakwalifikowano
7. Stanisław WIKTOR PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.09.2007 zakwalifikowano
8. Franciszek HAPEK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007 zakwalifikowano
9. Wiktor WIERZCHOWSKI AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT zakwalifikowano
10. Stefan KOC T.S. WISŁA KRAKÓW 24.05.2007 zakwalifikowano
11. Mikołaj STASZCZUK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 14.07.2006 zakwalifikowano
12. Mateusz KAWCZYK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.09.2006 zakwalifikowano
13. Jan SYREK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 13.05.2006 zakwalifikowano
14. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007 zakwalifikowano
15. Dawid BAJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.08.2006 zakwalifikowano
16. Jakub KURZYŃSKI RMKS RYBNIK 19.02.2006 zakwalifikowano
17. Adam PALA AZS AWF KRAKÓW zakwalifikowano
18. Adam Cynar UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007 zakwalifikowano
19. Korneliusz ĆWIĘKA PKS MILENIUM SKAWINA 04.11.2006 zakwalifikowano
20. Maksymilian ZAKRZEWSKI KS ZAWISZA CZARNY 11.09.2006 zakwalifikowano
21. Sara ABRACHAMCZYK IKS BUSHIDO RYBNIK 19.02.2006 zakwalifikowano
22. Bartosz DADOK-GRABSKI zakwalifikowano
23. Jakub JAGIEŁŁOWICZ KKS KRAKÓW 04.09.2006 zakwalifikowano
24. Jerzy KUŹBA UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 14.01.2006 zakwalifikowano
24. Piotr SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007 zakwalifikowano
26. Jan NOWAKOWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007 zakwalifikowano
27. Filip JAMRÓZ PKS MILENIUM SKAWINA 27.08.2006 zakwalifikowano
28. Marcel HURKO KS ZAWISZA CZARNY 17.09.2006 zakwalifikowano
29. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007 zakwalifikowano
31. Filip BANACHOWICZ KKS KRAKÓW 14.01.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Igor Lewandowski T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006
2. Jeremi Sławek UKS START OPOLE 07.08.2006
3. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
3. Franciszek HAPEK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007
5. Konrad BUDKA RMKS RYBNIK 22.05.2006
6. Stanisław WIKTOR PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.09.2007
7. Jan SYREK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 13.05.2006
8. Jakub KURZYŃSKI RMKS RYBNIK 19.02.2006
9. Mieszko OSTROWSKI KKS KRAKÓW 25.12.2006
10. Wiktor WIERZCHOWSKI AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT
11. Stefan KOC T.S. WISŁA KRAKÓW 24.05.2007
12. Mateusz KAWCZYK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.09.2006
13. Dawid BAJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.08.2006
14. Korneliusz ĆWIĘKA PKS MILENIUM SKAWINA 04.11.2006
15. Bartosz DADOK-GRABSKI
16. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
17. Kajetan CIARKOWSKI PIAST GLIWICE 21.08.2006
18. Mikołaj STASZCZUK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 14.07.2006
19. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007
20. Adam PALA AZS AWF KRAKÓW
21. Adam Cynar UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007
22. Maksymilian ZAKRZEWSKI KS ZAWISZA CZARNY 11.09.2006
23. Sara ABRACHAMCZYK IKS BUSHIDO RYBNIK 19.02.2006
24. Jakub JAGIEŁŁOWICZ KKS KRAKÓW 04.09.2006
25. Jerzy KUŹBA UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 14.01.2006
25. Piotr SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007
27. Jan NOWAKOWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007
28. Filip JAMRÓZ PKS MILENIUM SKAWINA 27.08.2006
29. Marcel HURKO KS ZAWISZA CZARNY 17.09.2006
30. Filip BANACHOWICZ KKS KRAKÓW 14.01.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy