Turniej

Nazwa: I Puchar Żubrów
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Skrzaty (Sk)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.04.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Wiktoria JĘDRZEJEC 1 PIAST GLIWICE 04.01.2007
2. Oliwia MĘŻYK 1 RMKS RYBNIK 10.10.2006
3. Paulina OSTROWSKA 1 PIAST GLIWICE 12.04.2006
4. Aleksandra JARCZYNSKA 1
5. Kaja Reil 1 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
6. Lena URBANEK 1 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006
7. Magda Ratyna 1 PIAST GLIWICE 01.03.2007
8. Karolina RONER 1 AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT
9. Roksana Żychowska 1 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
10. Wiktoria SZOLC 1 UKS TRÓJKA RADLIN 02.07.2007
11. Maria MAŁOZIĘĆ 1 UKS TRÓJKA RADLIN 16.08.2006
12. Agata MUCHA 1 PIAST GLIWICE 27.10.2006
13. Marta KAMIŃSKA 1 RMKS RYBNIK 21.03.2007
14. Lilianna CECOT 1
15. Blanka Mielniczek 1 PIAST GLIWICE 09.07.2007
16. Liliana Porwoł 1 RMKS RYBNIK 24.05.2006
17. Kamila Danek 1 KKS KRAKÓW 04.10.2007
18. Antonina HALEMBA 1
19. Martyna Mróz 1 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Roksana Żychowska UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006 zakwalifikowano
2. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
3. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
4. Lena URBANEK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006 zakwalifikowano
5. Agata MUCHA PIAST GLIWICE 27.10.2006 zakwalifikowano
6. Antonina HALEMBA zakwalifikowano
7. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
8. Maria MAŁOZIĘĆ UKS TRÓJKA RADLIN 16.08.2006 zakwalifikowano
9. Karolina RONER AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT zakwalifikowano
10. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
11. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 zakwalifikowano
12. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006 zakwalifikowano
13. Marta KAMIŃSKA RMKS RYBNIK 21.03.2007 zakwalifikowano
14. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007 zakwalifikowano
15. Lilianna CECOT zakwalifikowano
16. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006 zakwalifikowano
17. Aleksandra JARCZYNSKA zakwalifikowano
17. Wiktoria SZOLC UKS TRÓJKA RADLIN 02.07.2007 zakwalifikowano
19. Blanka Mielniczek PIAST GLIWICE 09.07.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Antonina HALEMBA
2. Lena URBANEK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006
3. Maria MAŁOZIĘĆ UKS TRÓJKA RADLIN 16.08.2006
3. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
5. Roksana Żychowska UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
6. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
7. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
8. Blanka Mielniczek PIAST GLIWICE 09.07.2007
9. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
10. Agata MUCHA PIAST GLIWICE 27.10.2006
11. Karolina RONER AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT
12. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
13. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
14. Marta KAMIŃSKA RMKS RYBNIK 21.03.2007
15. Lilianna CECOT
16. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006
17. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007
18. Aleksandra JARCZYNSKA
18. Wiktoria SZOLC UKS TRÓJKA RADLIN 02.07.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy