Turniej

Nazwa: I Puchar Żubrów
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 09.04.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Paweł SPANDEL 1 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005
2. Kacper ŚLIWA 1 PIAST GLIWICE 13.01.2004
3. Kacper TUKENDORF 1 AZS AWF KRAKÓW
4. Marek CIASTEK 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 10.09.2005
5. Dominik Kwaśnik 1 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
6. Michal POLAK 1 AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT
7. Hubert Łagan 1 AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
8. Bartosz CHODAŃ 1 AZS AWF KRAKÓW 16.05.2004
9. Jerzy STANKIEWICZ 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2005
10. Adrian GAJDA 1 KKS KRAKÓW 09.06.2005
11. Michał Mróz 1 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
12. Krzysztof JARCZYŃSKI 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.08.2005
13. Stanisław KLAMUT 1 MKS GRYF MIELEC 03.01.2004
14. Czcibor Partyka 1 PIAST GLIWICE 30.05.2005
15. Jakub FIGAS 1 KS SZPADA WADOWICE 26.05.2004
16. Ireneusz FILEK 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
17. Mateusz ŚLĄZAK 1 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.02.2004
18. Jan ULMAN 1 KKS KRAKÓW 27.02.2005
19. Kamil Olejniczak 1 PIAST GLIWICE 29.10.2004
20. Stanisław Dziura 1 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
21. Stanisław Politowicz 1 KS Milenium 06.09.2004
22. Karol SZWALEC 1 AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT
23. Wojciech Rzyczniak 1 PIAST GLIWICE 26.05.2004
24. Maciej MUCHA 1 PIAST GLIWICE 01.05.2004
25. Stanisław DURLIK 1 KKS KRAKÓW 11.03.2004
26. Adam Sojka 1 RMKS RYBNIK 20.12.2005
27. Jan Skalski 1 AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
28. Dawid MADURA 1 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004
29. Marcin ZELAZNY 1 AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT
30. Mikołaj WESOŁOWSKI 1 PIAST GLIWICE 23.09.2004
31. Jan MLYNEK 1
32. Krzysztof Bezuch 1 RMKS RYBNIK 18.05.2004
33. Paweł MIKOŁAJCZYK 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2005
34. Pawel KONIUCH 1
35. Oliwier MACHNIK 1 KKS KRAKÓW 31.01.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Stanisław KLAMUT MKS GRYF MIELEC 03.01.2004 zakwalifikowano
2. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004 zakwalifikowano
3. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004 zakwalifikowano
4. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004 zakwalifikowano
5. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
6. Marcin ZELAZNY AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT zakwalifikowano
7. Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005 zakwalifikowano
8. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004 zakwalifikowano
9. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005 zakwalifikowano
10. Dawid MADURA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004 zakwalifikowano
11. Kacper ŚLIWA PIAST GLIWICE 13.01.2004 zakwalifikowano
12. Jan MLYNEK zakwalifikowano
13. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005 zakwalifikowano
14. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005 zakwalifikowano
15. Maciej MUCHA PIAST GLIWICE 01.05.2004 zakwalifikowano
16. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004 zakwalifikowano
17. Kamil Olejniczak PIAST GLIWICE 29.10.2004 zakwalifikowano
18. Stanisław Politowicz KS Milenium 06.09.2004 zakwalifikowano
19. Adrian GAJDA KKS KRAKÓW 09.06.2005 zakwalifikowano
20. Paweł SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005 zakwalifikowano
21. Jakub FIGAS KS SZPADA WADOWICE 26.05.2004 zakwalifikowano
22. Marek CIASTEK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 10.09.2005 zakwalifikowano
23. Stanisław DURLIK KKS KRAKÓW 11.03.2004 zakwalifikowano
24. Pawel KONIUCH zakwalifikowano
25. Mateusz ŚLĄZAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.02.2004 zakwalifikowano
26. Bartosz CHODAŃ AZS AWF KRAKÓW 16.05.2004 zakwalifikowano
27. Michal POLAK AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT zakwalifikowano
28. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
29. Oliwier MACHNIK KKS KRAKÓW 31.01.2005 zakwalifikowano
30. Kacper TUKENDORF AZS AWF KRAKÓW zakwalifikowano
31. Krzysztof JARCZYŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.08.2005 zakwalifikowano
32. Karol SZWALEC AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT zakwalifikowano
33. Jerzy STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2005 zakwalifikowano
34. Jan ULMAN KKS KRAKÓW 27.02.2005 zakwalifikowano
35. Paweł MIKOŁAJCZYK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
2. Dawid MADURA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004
3. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004
3. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
5. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
6. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004
7. Marcin ZELAZNY AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT
8. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004
9. Stanisław KLAMUT MKS GRYF MIELEC 03.01.2004
10. Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
11. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
12. Kacper ŚLIWA PIAST GLIWICE 13.01.2004
13. Jan MLYNEK
14. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005
15. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
16. Stanisław Politowicz KS Milenium 06.09.2004
17. Maciej MUCHA PIAST GLIWICE 01.05.2004
18. Kamil Olejniczak PIAST GLIWICE 29.10.2004
19. Adrian GAJDA KKS KRAKÓW 09.06.2005
20. Paweł SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005
21. Jakub FIGAS KS SZPADA WADOWICE 26.05.2004
22. Marek CIASTEK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 10.09.2005
23. Stanisław DURLIK KKS KRAKÓW 11.03.2004
24. Pawel KONIUCH
25. Mateusz ŚLĄZAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.02.2004
26. Bartosz CHODAŃ AZS AWF KRAKÓW 16.05.2004
27. Michal POLAK AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT
28. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
29. Oliwier MACHNIK KKS KRAKÓW 31.01.2005
30. Kacper TUKENDORF AZS AWF KRAKÓW
31. Jerzy STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2005
32. Jan ULMAN KKS KRAKÓW 27.02.2005
33. Krzysztof JARCZYŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.08.2005
34. Karol SZWALEC AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT
35. Paweł MIKOŁAJCZYK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy