Nazwa: I Puchar Żubrów
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.04.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | RAKOCZY Natalia | 1 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | |
2. | WIECZOREK Anna | 1 | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
3. | KUBIŃSKA Weronika | 1 | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2003 |
4. | WOJTANOWSKA Julia | 1 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | |
5. | ZIOLKOWSKA Weronik | 1 | ||
6. | KOTULSKA Agata | 1 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.10.2003 |
7. | NOWAKOWSKA Inga | 1 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 29.09.2003 |
8. | PIOTROWSKA Aleksandra | 1 | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 |
9. | KLOSINSKA Julia | 1 | ||
10. | STYPINSKA Olga | 1 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | |
11. | Świstuń Karolina | 1 | AZS AWF KRAKÓW | 19.06.2003 |
12. | MAZUR Hanna | 1 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 19.05.2003 |
13. | PĘKALSKA Jagoda | 1 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.03.2003 |
14. | JENDRZEJ Hanna | 1 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 23.08.2003 |
15. | GONDEK Julia | 1 | ||
16. | OSTROWSKA Alicja | 1 | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 |
17. | SADOWSKA Paulina | 1 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | |
18. | Wiktor Weronika | 1 | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 |
19. | JAREK Michalina | 1 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Wiktor Weronika | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 | zakwalifikowano |
2. | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 | zakwalifikowano |
3. | WOJTANOWSKA Julia | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | zakwalifikowano | |
4. | RAKOCZY Natalia | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | zakwalifikowano | |
5. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 | zakwalifikowano |
6. | KLOSINSKA Julia | zakwalifikowano | ||
8. | STYPINSKA Olga | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | zakwalifikowano | |
9. | GONDEK Julia | zakwalifikowano | ||
10. | PĘKALSKA Jagoda | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.03.2003 | zakwalifikowano |
11. | SADOWSKA Paulina | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | zakwalifikowano | |
12. | Świstuń Karolina | AZS AWF KRAKÓW | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
13. | ZIOLKOWSKA Weronik | zakwalifikowano | ||
14. | JENDRZEJ Hanna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 23.08.2003 | zakwalifikowano |
15. | OSTROWSKA Alicja | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 | zakwalifikowano |
16. | KOTULSKA Agata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.10.2003 | zakwalifikowano |
17. | NOWAKOWSKA Inga | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 29.09.2003 | zakwalifikowano |
18. | JAREK Michalina | zakwalifikowano | ||
19. | KUBIŃSKA Weronika | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2003 | zakwalifikowano |
20. | MAZUR Hanna | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 19.05.2003 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Wiktor Weronika | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 |
2. | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 |
3. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
3. | SADOWSKA Paulina | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | |
5. | WOJTANOWSKA Julia | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | |
6. | RAKOCZY Natalia | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | |
7. | GONDEK Julia | ||
8. | PĘKALSKA Jagoda | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.03.2003 |
9. | KLOSINSKA Julia | ||
10. | STYPINSKA Olga | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | |
11. | Świstuń Karolina | AZS AWF KRAKÓW | 19.06.2003 |
12. | ZIOLKOWSKA Weronik | ||
13. | JENDRZEJ Hanna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 23.08.2003 |
14. | OSTROWSKA Alicja | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 |
15. | KOTULSKA Agata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.10.2003 |
16. | NOWAKOWSKA Inga | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 29.09.2003 |
17. | JAREK Michalina | ||
18. | KUBIŃSKA Weronika | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2003 |
19. | MAZUR Hanna | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 19.05.2003 |