Turniej

Nazwa: I Puchar Żubrów
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.04.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Natalia RAKOCZY 1 AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT
2. Anna WIECZOREK 1 PIAST GLIWICE 20.05.2003
3. Weronika KUBIŃSKA 1 AZS AWF KRAKÓW 07.04.2003
4. Julia WOJTANOWSKA 1 AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT
5. Weronik ZIOLKOWSKA 1
6. Agata KOTULSKA 1 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003
7. Inga NOWAKOWSKA 1 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 29.09.2003
8. Aleksandra PIOTROWSKA 1 AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003
9. Julia KLOSINSKA 1
10. Olga STYPINSKA 1 AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT
11. Karolina Świstuń 1 AZS AWF KRAKÓW 19.06.2003
12. Hanna MAZUR 1 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 19.05.2003
13. Jagoda PĘKALSKA 1 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.03.2003
14. Hanna JENDRZEJ 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.08.2003
15. Julia GONDEK 1
16. Alicja OSTROWSKA 1 PIAST GLIWICE 06.08.2003
17. Paulina SADOWSKA 1 AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT
18. Weronika Wiktor 1 AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
19. Michalina JAREK 1

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002 zakwalifikowano
2. Aleksandra PIOTROWSKA AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003 zakwalifikowano
3. Julia WOJTANOWSKA AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT zakwalifikowano
4. Natalia RAKOCZY AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT zakwalifikowano
5. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
6. Julia KLOSINSKA zakwalifikowano
8. Olga STYPINSKA AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT zakwalifikowano
9. Julia GONDEK zakwalifikowano
10. Jagoda PĘKALSKA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.03.2003 zakwalifikowano
11. Paulina SADOWSKA AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT zakwalifikowano
12. Karolina Świstuń AZS AWF KRAKÓW 19.06.2003 zakwalifikowano
13. Weronik ZIOLKOWSKA zakwalifikowano
14. Hanna JENDRZEJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.08.2003 zakwalifikowano
15. Alicja OSTROWSKA PIAST GLIWICE 06.08.2003 zakwalifikowano
16. Agata KOTULSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003 zakwalifikowano
17. Inga NOWAKOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 29.09.2003 zakwalifikowano
18. Michalina JAREK zakwalifikowano
19. Weronika KUBIŃSKA AZS AWF KRAKÓW 07.04.2003 zakwalifikowano
20. Hanna MAZUR UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 19.05.2003 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
2. Aleksandra PIOTROWSKA AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003
3. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003
3. Paulina SADOWSKA AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT
5. Julia WOJTANOWSKA AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT
6. Natalia RAKOCZY AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT
7. Julia GONDEK
8. Jagoda PĘKALSKA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.03.2003
9. Julia KLOSINSKA
10. Olga STYPINSKA AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT
11. Karolina Świstuń AZS AWF KRAKÓW 19.06.2003
12. Weronik ZIOLKOWSKA
13. Hanna JENDRZEJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.08.2003
14. Alicja OSTROWSKA PIAST GLIWICE 06.08.2003
15. Agata KOTULSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003
16. Inga NOWAKOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 29.09.2003
17. Michalina JAREK
18. Weronika KUBIŃSKA AZS AWF KRAKÓW 07.04.2003
19. Hanna MAZUR UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 19.05.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy