Nazwa: Polsko-Niemiecki Turniej Szpadowy „GALA SZERMIERCZA”
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.04.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ALWARADO Fernanda | 7 | ||
2. | KACZMAREK Daria | 7 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | |
3. | WALASEK Aleksandra | 7 | MKS KUSY SZCZECIN | 09.07.2001 |
4. | TULISZKA Alicja | 6 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 03.03.2000 |
5. | KES Agata | 1 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 06.10.1999 |
6. | MIKOŁAJCZAK Joanna | 7 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 09.10.1999 |
7. | GIORDANO Giorgia | 7 | ||
8. | HÄUSLER Chantal | 7 | ||
9. | JAKUBOWSKA Martyna | 5 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 27.12.2000 |
10. | WRÓBLEWSKA Agata | 2 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 28.03.2001 |
11. | MORANDI Carlotta | 7 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | |
12. | Strzelczyk Olga | 3 | UKS PIAST LEGNICA | 20.04.2000 |
13. | WILAMOWSKA Klaudia | 4 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 16.08.2000 |
14. | PARYSEK Zofia | 7 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 27.08.2001 |
15. | GRZELEWSKA Aurelia | 7 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | WILAMOWSKA Klaudia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 16.08.2000 | zakwalifikowano |
2. | WRÓBLEWSKA Agata | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 28.03.2001 | zakwalifikowano |
3. | KES Agata | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 06.10.1999 | zakwalifikowano |
4. | Strzelczyk Olga | UKS PIAST LEGNICA | 20.04.2000 | zakwalifikowano |
5. | KACZMAREK Daria | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | zakwalifikowano | |
6. | TULISZKA Alicja | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 03.03.2000 | zakwalifikowano |
7. | HÄUSLER Chantal | zakwalifikowano | ||
8. | MORANDI Carlotta | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | zakwalifikowano | |
9. | GIORDANO Giorgia | zakwalifikowano | ||
10. | MIKOŁAJCZAK Joanna | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 09.10.1999 | zakwalifikowano |
11. | WALASEK Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 09.07.2001 | zakwalifikowano |
12. | PARYSEK Zofia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 27.08.2001 | zakwalifikowano |
13. | JAKUBOWSKA Martyna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 27.12.2000 | zakwalifikowano |
14. | GRZELEWSKA Aurelia | zakwalifikowano | ||
15. | ALWARADO Fernanda | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | WRÓBLEWSKA Agata | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 28.03.2001 |
2. | MORANDI Carlotta | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | |
3. | KES Agata | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 06.10.1999 |
3. | Strzelczyk Olga | UKS PIAST LEGNICA | 20.04.2000 |
5. | WILAMOWSKA Klaudia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 16.08.2000 |
6. | KACZMAREK Daria | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | |
7. | TULISZKA Alicja | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 03.03.2000 |
8. | HÄUSLER Chantal | ||
9. | GIORDANO Giorgia | ||
10. | MIKOŁAJCZAK Joanna | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 09.10.1999 |
11. | WALASEK Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 09.07.2001 |
12. | PARYSEK Zofia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 27.08.2001 |
13. | JAKUBOWSKA Martyna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 27.12.2000 |
14. | GRZELEWSKA Aurelia | ||
15. | ALWARADO Fernanda |