Nazwa: Puchar Prezydenta Miasta Opola
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Open
Data rozpoczęcia: 22.10.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | JAWORSKA Alicja | 1 | UKS PIAST LEGNICA | 05.09.2003 |
2. | KONIECZNY Dariusz | 17 | UKS START OPOLE | 22.06.2003 |
3. | ŁOPUSZYŃSKI Jakub | 31 | AZS AWF WROCŁAW | 04.07.2004 |
4. | KUREK Jakub | 29 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 |
5. | LACHOWICZ Zofia | 16 | UKS MUSZKIETER MOSINA | 09.06.2004 |
6. | SOŁTYS Kacper | 18 | KSz WARSZAWIANKA | 07.08.2004 |
7. | OSTROWSKA Alicja | 31 | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 |
8. | KLUGHARDT Gloria | 2 | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 |
9. | STRYJSKA Weronika | 31 | KS SZPADA WROCŁAW | 20.03.2004 |
10. | CHRZANOWSKI Jakub | 27 | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.07.2004 |
11. | ŁUSZCZEK Marcel | 19 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 17.04.2003 |
12. | Morek Kacper | 14 | KS SZPADA WADOWICE | 24.02.2003 |
13. | Adamczyk Anna | 31 | KS SZPADA WROCŁAW | 27.01.2004 |
14. | ROŻEK Karol | 20 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 06.10.2003 |
15. | ROSKOSZ Anna | 31 | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
16. | PŁOTCZYK Paweł | 13 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.03.2003 |
17. | Bezuch Krzysztof | 31 | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 |
18. | PABIJAŃCZYK Patryk | 30 | AZS AWF WROCŁAW | 31.08.2004 |
19. | Łucki Kacper | 5 | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 |
20. | KRAUSE Marta | 12 | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 |
21. | KRZYWICKI Igor | 23 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.01.2004 |
22. | Jakubowski Olaf | 21 | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 |
23. | Adamska Martyna | 6 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
24. | Rzyczniak Wojciech | 31 | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
25. | JAJKO Oliwia | 10 | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 |
26. | SIKORA Patryk | 24 | KS SZPADA WADOWICE | 22.03.2004 |
27. | JAWORSKA Oliwia | 7 | UKS START OPOLE | 05.07.2004 |
28. | ŚMIEJA Wojciech | 9 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.08.2003 |
29. | PIEJAK Zofia | 8 | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 |
30. | WESOŁOWSKI Mikołaj | 31 | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Łucki Kacper | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 | zakwalifikowano |
2. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 | zakwalifikowano |
3. | ŁUSZCZEK Marcel | UKS MDK OLIMP LUBIN | 17.04.2003 | zakwalifikowano |
4. | ROŻEK Karol | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 06.10.2003 | zakwalifikowano |
5. | KLUGHARDT Gloria | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 | zakwalifikowano |
6. | KONIECZNY Dariusz | UKS START OPOLE | 22.06.2003 | zakwalifikowano |
7. | ŚMIEJA Wojciech | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.08.2003 | zakwalifikowano |
8. | Morek Kacper | KS SZPADA WADOWICE | 24.02.2003 | zakwalifikowano |
9. | KRAUSE Marta | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 | zakwalifikowano |
10. | Jakubowski Olaf | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 | zakwalifikowano |
11. | PIEJAK Zofia | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 | zakwalifikowano |
13. | JAJKO Oliwia | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 | zakwalifikowano |
14. | SIKORA Patryk | KS SZPADA WADOWICE | 22.03.2004 | zakwalifikowano |
15. | PŁOTCZYK Paweł | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.03.2003 | zakwalifikowano |
17. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 | zakwalifikowano |
18. | JAWORSKA Oliwia | UKS START OPOLE | 05.07.2004 | zakwalifikowano |
19. | Bezuch Krzysztof | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 | zakwalifikowano |
19. | PABIJAŃCZYK Patryk | AZS AWF WROCŁAW | 31.08.2004 | zakwalifikowano |
21. | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 | zakwalifikowano |
22. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 | zakwalifikowano |
23. | OSTROWSKA Alicja | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 | zakwalifikowano |
24. | JAWORSKA Alicja | UKS PIAST LEGNICA | 05.09.2003 | zakwalifikowano |
25. | KUREK Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 | zakwalifikowano |
26. | STRYJSKA Weronika | KS SZPADA WROCŁAW | 20.03.2004 | zakwalifikowano |
27. | SOŁTYS Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 07.08.2004 | zakwalifikowano |
28. | CHRZANOWSKI Jakub | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.07.2004 | zakwalifikowano |
29. | KRZYWICKI Igor | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.01.2004 | zakwalifikowano |
30. | Adamczyk Anna | KS SZPADA WROCŁAW | 27.01.2004 | zakwalifikowano |
31. | LACHOWICZ Zofia | UKS MUSZKIETER MOSINA | 09.06.2004 | zakwalifikowano |
32. | ŁOPUSZYŃSKI Jakub | AZS AWF WROCŁAW | 04.07.2004 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Morek Kacper | KS SZPADA WADOWICE | 24.02.2003 |
2. | ŁUSZCZEK Marcel | UKS MDK OLIMP LUBIN | 17.04.2003 |
3. | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 |
3. | ŚMIEJA Wojciech | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.08.2003 |
5. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
6. | ROŻEK Karol | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 06.10.2003 |
7. | PIEJAK Zofia | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 |
8. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
9. | Łucki Kacper | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 |
10. | KLUGHARDT Gloria | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 |
11. | KONIECZNY Dariusz | UKS START OPOLE | 22.06.2003 |
12. | KRAUSE Marta | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 |
13. | PŁOTCZYK Paweł | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.03.2003 |
14. | Bezuch Krzysztof | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 |
14. | PABIJAŃCZYK Patryk | AZS AWF WROCŁAW | 31.08.2004 |
16. | OSTROWSKA Alicja | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 |
17. | Jakubowski Olaf | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 |
19. | JAJKO Oliwia | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 |
20. | SIKORA Patryk | KS SZPADA WADOWICE | 22.03.2004 |
22. | JAWORSKA Oliwia | UKS START OPOLE | 05.07.2004 |
23. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
24. | JAWORSKA Alicja | UKS PIAST LEGNICA | 05.09.2003 |
25. | KUREK Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 |
26. | STRYJSKA Weronika | KS SZPADA WROCŁAW | 20.03.2004 |
27. | SOŁTYS Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 07.08.2004 |
28. | CHRZANOWSKI Jakub | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.07.2004 |
29. | KRZYWICKI Igor | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.01.2004 |
30. | Adamczyk Anna | KS SZPADA WROCŁAW | 27.01.2004 |
31. | LACHOWICZ Zofia | UKS MUSZKIETER MOSINA | 09.06.2004 |
32. | ŁOPUSZYŃSKI Jakub | AZS AWF WROCŁAW | 04.07.2004 |