Nazwa: \"Warszawska Syrenka\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.04.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | SZAJNER Maciej | 17 | KSz WARSZAWIANKA | 10.04.2007 |
2. | Łęski Jacek | 24 | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 |
3. | FILEK Ireneusz | 1 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
4. | SZAFRAŃSKI Mateusz | 16 | KSz WARSZAWIANKA | 19.09.2007 |
5. | GURYN Tomasz | 25 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 12.07.2006 |
6. | Sojka Adam | 2 | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 |
7. | WOŹNY Mateusz | 18 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 14.12.2006 |
8. | Sławek Jeremi | 21 | UKS START OPOLE | 07.08.2006 |
9. | KROCHMALSKI Filip | 7 | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 |
10. | PRUCHNIK Stanisław | 10 | KSz WARSZAWIANKA | 24.03.2005 |
11. | Keshk Nuri | 15 | KSz WARSZAWIANKA | 30.10.2005 |
12. | KRASNOWSKI Wojciech | 20 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.07.2006 |
13. | WYSOTA Dominik | 6 | KSz WARSZAWIANKA | 15.11.2005 |
14. | Kwaśnik Dominik | 3 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 14.03.2005 |
15. | KAZLOUSKI Arseni | 14 | 01.01.2005 | |
16. | Ziajowski Aleksander | 11 | PKSZERM WARSZAWA | 08.02.2007 |
17. | GIDZIŃSKI Hubert | 27 | KSz WARSZAWIANKA | 20.04.2005 |
18. | Wąsik Tadeusz | 4 | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 |
19. | KYCIA Jan | 13 | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 16.10.2005 |
20. | KOSIOREK Olivier | 23 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 09.09.2005 |
21. | TERLECKI Szymon | 12 | KSz WARSZAWIANKA | 08.04.2006 |
22. | PUPININ Dzenis | 19 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 09.09.2003 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 | zakwalifikowano |
2. | KYCIA Jan | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 16.10.2005 | zakwalifikowano |
3. | Kwaśnik Dominik | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 14.03.2005 | zakwalifikowano |
4. | Sojka Adam | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 | zakwalifikowano |
5. | Łęski Jacek | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 | zakwalifikowano |
6. | Sławek Jeremi | UKS START OPOLE | 07.08.2006 | zakwalifikowano |
7. | GIDZIŃSKI Hubert | KSz WARSZAWIANKA | 20.04.2005 | zakwalifikowano |
8. | PUPININ Dzenis | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 09.09.2003 | zakwalifikowano |
9. | KRASNOWSKI Wojciech | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.07.2006 | zakwalifikowano |
10. | KROCHMALSKI Filip | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 | zakwalifikowano |
11. | Ziajowski Aleksander | PKSZERM WARSZAWA | 08.02.2007 | zakwalifikowano |
12. | Keshk Nuri | KSz WARSZAWIANKA | 30.10.2005 | zakwalifikowano |
13. | SZAFRAŃSKI Mateusz | KSz WARSZAWIANKA | 19.09.2007 | zakwalifikowano |
14. | TERLECKI Szymon | KSz WARSZAWIANKA | 08.04.2006 | zakwalifikowano |
15. | SZAJNER Maciej | KSz WARSZAWIANKA | 10.04.2007 | zakwalifikowano |
16. | Wąsik Tadeusz | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 | zakwalifikowano |
17. | KAZLOUSKI Arseni | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
18. | PRUCHNIK Stanisław | KSz WARSZAWIANKA | 24.03.2005 | zakwalifikowano |
19. | GURYN Tomasz | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 12.07.2006 | zakwalifikowano |
20. | KOSIOREK Olivier | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 09.09.2005 | zakwalifikowano |
21. | WYSOTA Dominik | KSz WARSZAWIANKA | 15.11.2005 | zakwalifikowano |
22. | WOŹNY Mateusz | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 14.12.2006 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
2. | KROCHMALSKI Filip | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 |
3. | Sojka Adam | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 |
3. | Kwaśnik Dominik | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 14.03.2005 |
5. | Sławek Jeremi | UKS START OPOLE | 07.08.2006 |
6. | KRASNOWSKI Wojciech | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.07.2006 |
7. | Keshk Nuri | KSz WARSZAWIANKA | 30.10.2005 |
8. | PRUCHNIK Stanisław | KSz WARSZAWIANKA | 24.03.2005 |
9. | KYCIA Jan | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 16.10.2005 |
10. | Łęski Jacek | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 |
11. | GIDZIŃSKI Hubert | KSz WARSZAWIANKA | 20.04.2005 |
12. | PUPININ Dzenis | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 09.09.2003 |
13. | Ziajowski Aleksander | PKSZERM WARSZAWA | 08.02.2007 |
14. | TERLECKI Szymon | KSz WARSZAWIANKA | 08.04.2006 |
15. | Wąsik Tadeusz | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 |
16. | KOSIOREK Olivier | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 09.09.2005 |
17. | SZAFRAŃSKI Mateusz | KSz WARSZAWIANKA | 19.09.2007 |
18. | SZAJNER Maciej | KSz WARSZAWIANKA | 10.04.2007 |
19. | KAZLOUSKI Arseni | 01.01.2005 | |
20. | GURYN Tomasz | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 12.07.2006 |
21. | WYSOTA Dominik | KSz WARSZAWIANKA | 15.11.2005 |
22. | WOŹNY Mateusz | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 14.12.2006 |