Turniej

Nazwa: XI Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.04.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Franciszek Śliż 3 IKS LESZNO 24.07.2007
2. Franciszek OLSZEWSKI 3 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 17.02.2007
3. Jakub GORCZYCA 1 UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
4. Nikodem MIĘTKIEWICZ 3 BUDOWLANI TORUŃ 16.09.2007
5. Daniel TURBO 3 MKS KUSY SZCZECIN 10.02.2007
6. Julian SIEWIŃSKI 3 MKS KUSY SZCZECIN 02.07.2007
7. Maksymilian DOROSZKIEWICZ 3 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
8. Filip HRYNIEWIECKI 2 WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
9. Jakub Narolewski 3 MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
10. Kacper NAPIERKOWSKI 3 AZS AWF POZNAŃ 27.01.2007
11. Stanisław LAKS 3 BUDOWLANI TORUŃ 08.06.2007
12. Grzegorz CZAJKOWSKI 3 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.04.2008
13. Jan Sowa 3 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008
14. Adam LIZAK 3 MKS KUSY SZCZECIN 20.08.2007
15. Ludomir Długokęcki 3 MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
16. Marceli Cendrowski 3 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
17. Maksymilian LEŚNIEWSKI 3 UKS ATENA GDAŃSK 04.03.2007
18. Maciej KARŁOWSKI 3 MKS KUSY SZCZECIN 14.11.2008
19. Mikołaj BOGACKI 3 MKS KUSY SZCZECIN 30.07.2007
20. Adam Szuflita 3 UKS ATENA GDAŃSK 12.11.2007
21. Marcel BUJAS 3 BUDOWLANI TORUŃ 31.08.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Ludomir Długokęcki MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007 zakwalifikowano
2. Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
3. Adam Szuflita UKS ATENA GDAŃSK 12.11.2007 zakwalifikowano
4. Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008 zakwalifikowano
5. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007 zakwalifikowano
6. Adam LIZAK MKS KUSY SZCZECIN 20.08.2007 zakwalifikowano
7. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 zakwalifikowano
8. Mikołaj BOGACKI MKS KUSY SZCZECIN 30.07.2007 zakwalifikowano
9. Kacper NAPIERKOWSKI AZS AWF POZNAŃ 27.01.2007 zakwalifikowano
10. Stanisław LAKS BUDOWLANI TORUŃ 08.06.2007 zakwalifikowano
11. Grzegorz CZAJKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.04.2008 zakwalifikowano
12. Daniel TURBO MKS KUSY SZCZECIN 10.02.2007 zakwalifikowano
13. Julian SIEWIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 02.07.2007 zakwalifikowano
14. Marcel BUJAS BUDOWLANI TORUŃ 31.08.2007 zakwalifikowano
15. Franciszek Śliż IKS LESZNO 24.07.2007 zakwalifikowano
16. Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007 zakwalifikowano
17. Nikodem MIĘTKIEWICZ BUDOWLANI TORUŃ 16.09.2007 zakwalifikowano
18. Jan Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008 zakwalifikowano
19. Franciszek OLSZEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 17.02.2007 zakwalifikowano
20. Maciej KARŁOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 14.11.2008 zakwalifikowano
21. Maksymilian LEŚNIEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 04.03.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Ludomir Długokęcki MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
2. Adam LIZAK MKS KUSY SZCZECIN 20.08.2007
3. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
3. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
5. Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
6. Kacper NAPIERKOWSKI AZS AWF POZNAŃ 27.01.2007
7. Julian SIEWIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 02.07.2007
8. Franciszek OLSZEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 17.02.2007
9. Adam Szuflita UKS ATENA GDAŃSK 12.11.2007
10. Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
11. Mikołaj BOGACKI MKS KUSY SZCZECIN 30.07.2007
12. Stanisław LAKS BUDOWLANI TORUŃ 08.06.2007
13. Grzegorz CZAJKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.04.2008
14. Daniel TURBO MKS KUSY SZCZECIN 10.02.2007
15. Franciszek Śliż IKS LESZNO 24.07.2007
16. Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
17. Marcel BUJAS BUDOWLANI TORUŃ 31.08.2007
18. Nikodem MIĘTKIEWICZ BUDOWLANI TORUŃ 16.09.2007
19. Jan Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008
20. Maciej KARŁOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 14.11.2008
21. Maksymilian LEŚNIEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 04.03.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy