Turniej

Nazwa: XI Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.04.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Szymon PAŁASZ 26 UKS ATENA GDAŃSK 26.05.2006
2. Konrad BUCZYŁO 14 UKS ATENA GDAŃSK 16.03.2005
3. Antoni CYGAŃSKI 26 BUDOWLANI TORUŃ 28.12.2006
4. Piotr Sowa 1 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
5. Mateusz EMILIANOWICZ 26 MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005
6. Adam ANDRZEJEWSKI 15 IKS LESZNO 31.10.2005
7. Tomasz Gorczyca 2 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005
8. Szymon PISAREWICZ 26 UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
9. Marcel KUŹMICKI 26 AZS AWF POZNAŃ 04.10.2006
10. Maksymilian KANCI 13 POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
11. Jan JANKOWSKI 16 UKS-I BOHUN TORUŃ. 15.12.2005
12. Filip WINKHOF 26 IKS LESZNO 25.11.2005
13. Bartosz KRUSZONA 12 WROCŁAWIANIE. 31.01.2005
14. Olaf KARAWACKI 26 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2006
15. Stanisław JURGA 17 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
16. Filip STARKOWSKI 25 POLONIA 1912 LESZNO 10.01.2006
17. Filip BEDNER 3 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005
18. Jakub CZAJKOWSKI 26 UKS ATENA GDAŃSK 15.05.2006
19. Mikołaj Prajzner 11 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
20. Jakub Fogt 18 POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
21. Radosław CZARKOWSKI 26 UKS ATENA GDAŃSK 06.01.2005
22. Damian DUDZIŃSKI 26 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006
23. Piotr Ginda 4 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
24. Jan Nowak 5 POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
25. Jan Jerzy GACZYŃSKI 26 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
26. Idzi DURAJ 23 UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
27. Maciej Surma 20 AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006
28. Melchior Krawczyński 10 WROCŁAWIANIE. 18.08.2005
29. Michał BAŃKOWSKI 26 AZS AWF POZNAŃ 13.11.2006
30. Igor JĘDROSZKOWIAK 19 POLONIA 1912 LESZNO 18.04.2005
31. Łukasz Kulpaczyński 9 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005
32. Mateusz JURCZAK 6 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
33. Hubert Fedorów 24 MKS Świt 07.09.2006
34. Antoni MIKA 26 IKS LESZNO 12.01.2005
35. Karol Fedorowicz 8 AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
36. Oliwier CIEPŁY 22 AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
37. Miłosz MOŻEJKO 26 UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
38. Tomasz Jurczak 7 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
39. Hubert DYNKOWSKI 26 UKS RONDO SZCZECIN 16.02.2005
40. Marcin RADAJEWSKI 21 IKS LESZNO 18.06.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Łukasz Kulpaczyński KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005 zakwalifikowano
2. Melchior Krawczyński WROCŁAWIANIE. 18.08.2005 zakwalifikowano
3. Filip BEDNER MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005 zakwalifikowano
4. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005 zakwalifikowano
5. Tomasz Gorczyca KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005 zakwalifikowano
6. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005 zakwalifikowano
7. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
8. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
9. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005 zakwalifikowano
10. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005 zakwalifikowano
11. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005 zakwalifikowano
12. Bartosz KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 31.01.2005 zakwalifikowano
13. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005 zakwalifikowano
14. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 zakwalifikowano
15. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
16. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
17. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano
18. Konrad BUCZYŁO UKS ATENA GDAŃSK 16.03.2005 zakwalifikowano
19. Filip STARKOWSKI POLONIA 1912 LESZNO 10.01.2006 zakwalifikowano
20. Jakub CZAJKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 15.05.2006 zakwalifikowano
21. Oliwier CIEPŁY AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005 zakwalifikowano
22. Antoni MIKA IKS LESZNO 12.01.2005 zakwalifikowano
23. Maciej Surma AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006 zakwalifikowano
23. Igor JĘDROSZKOWIAK POLONIA 1912 LESZNO 18.04.2005 zakwalifikowano
25. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
26. Antoni CYGAŃSKI BUDOWLANI TORUŃ 28.12.2006 zakwalifikowano
27. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006 zakwalifikowano
28. Jan JANKOWSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 15.12.2005 zakwalifikowano
29. Mateusz EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005 zakwalifikowano
30. Olaf KARAWACKI UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2006 zakwalifikowano
31. Damian DUDZIŃSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006 zakwalifikowano
31. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006 zakwalifikowano
33. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006 zakwalifikowano
34. Hubert Fedorów MKS Świt 07.09.2006 zakwalifikowano
35. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
36. Szymon PAŁASZ UKS ATENA GDAŃSK 26.05.2006 zakwalifikowano
37. Marcel KUŹMICKI AZS AWF POZNAŃ 04.10.2006 zakwalifikowano
38. Hubert DYNKOWSKI UKS RONDO SZCZECIN 16.02.2005 zakwalifikowano
39. Michał BAŃKOWSKI AZS AWF POZNAŃ 13.11.2006 zakwalifikowano
40. Radosław CZARKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 06.01.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Tomasz Gorczyca KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005
2. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
3. Łukasz Kulpaczyński KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005
3. Melchior Krawczyński WROCŁAWIANIE. 18.08.2005
5. Filip BEDNER MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005
6. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
7. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
8. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
9. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
10. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005
11. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
12. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
13. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
14. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
15. Konrad BUCZYŁO UKS ATENA GDAŃSK 16.03.2005
16. Oliwier CIEPŁY AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
17. Bartosz KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 31.01.2005
18. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
19. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
20. Filip STARKOWSKI POLONIA 1912 LESZNO 10.01.2006
21. Jakub CZAJKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 15.05.2006
22. Antoni MIKA IKS LESZNO 12.01.2005
23. Maciej Surma AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006
23. Igor JĘDROSZKOWIAK POLONIA 1912 LESZNO 18.04.2005
25. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005
26. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
27. Jan JANKOWSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 15.12.2005
28. Damian DUDZIŃSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006
29. Hubert Fedorów MKS Świt 07.09.2006
30. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
31. Szymon PAŁASZ UKS ATENA GDAŃSK 26.05.2006
32. Michał BAŃKOWSKI AZS AWF POZNAŃ 13.11.2006
33. Antoni CYGAŃSKI BUDOWLANI TORUŃ 28.12.2006
34. Mateusz EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005
35. Olaf KARAWACKI UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2006
36. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
37. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
38. Marcel KUŹMICKI AZS AWF POZNAŃ 04.10.2006
39. Hubert DYNKOWSKI UKS RONDO SZCZECIN 16.02.2005
40. Radosław CZARKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 06.01.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy