Turniej

Nazwa: XI Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.04.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Paulina MICHAŁEK 14 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.01.2004
2. Antonina LACHMAN 1 AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
3. Natalia SZEMPLIŃSKA 26 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
4. Katarzyna BEKALARCZYK 22 UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
5. Karolina Wasilczuk 26 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002
6. Marta GRZELCZYK 26 UKS-I BOHUN TORUŃ. 10.06.2002
7. Marta OKLIŃSKA 2 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
8. Alicja DUDEK 26 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 24.12.2002
9. Karolina LEWANDOWSKA 23 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004
10. Lena JERZ 26 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
11. Natalia ZIOBROWSKA 26 WROCŁAWIANIE. 21.04.2002
12. OLIWIA KOWALSKA 21 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
13. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA 26 MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
14. Aleksandra WIECZOREK 26 AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
15. Barbara WIERZCHOWSKA 26 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
16. Oliwia STACHULAK 24 BUDOWLANI TORUŃ 24.07.2004
17. Laura SZMIT 3 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
18. Gabriela MIĘTKA 19 POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
19. Oliwia GOŹDZIŃSKA 26 IKS LESZNO 22.06.2004
20. Julia SOŁTYS 26 AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003
21. Zuzanna BORKOWSKA 17 KS "ALEX" 02.04.2004
22. Aleksandra LEWUSZ 25 POLONIA 1912 LESZNO 02.04.2004
23. Malwina KOŁODZIEJCZYK 4 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
24. Maja BRZOZOWSKA 26 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 04.08.2004
25. Zofia STRACZUK 26 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 22.02.2004
26. Alicja KISIELEWSKA 5 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003
27. Zofia Brzezińska 26 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.05.2002
28. Joanna WITKIEWICZ 26 UKS ATENA GDAŃSK 11.05.2002
29. Konstancja CICHOCKA 26 AZS AWF POZNAŃ 16.01.2002
30. Zofia BAN 26 AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
31. Jagoda OLSZÓWKA 16 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
32. Agata CZARKOWSKA 26 UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2002
33. Daniela SZPEJNA 26 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
34. Natasza Dejczer 26 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002
35. Oliwia Dębicka 6 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
36. Emilia Kręc 26 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.01.2002
37. Zuzanna WYWIAŁ 26 WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
38. Julia KOZUBOWSKA 26 UKS ATENA GDAŃSK 11.12.2002
39. Aleksandra NAPIERKOWSKA 26 AZS AWF POZNAŃ 24.06.2002
40. Sonia Turbo 26 MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
41. Maja SZATARSKA 15 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004
42. Michalina Daniewska 7 AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
43. Natalia Woźniak 12 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
44. Zuzanna CISOWSKA 18 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004
45. Aleksandra Liszka 8 AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
46. Amelia OLSZEWSKA 26 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
47. Kaja Jabłonowska 26 MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
48. Katarzyna GOŁEMBSKA 11 POLONIA 1912 LESZNO 16.11.2003
49. Ewa ZACHAREWICZ 26 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
50. Roksana PAPUŻYŃSKA 10 MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003
51. Julia MULAK 26 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004
52. Zuzanna JÓŹWIAK 26 AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002
53. Karolina ŻURAWSKA 9 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004 zakwalifikowano
2. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003 zakwalifikowano
3. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002 zakwalifikowano
4. Aleksandra NAPIERKOWSKA AZS AWF POZNAŃ 24.06.2002 zakwalifikowano
5. Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002 zakwalifikowano
6. Zofia Brzezińska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.05.2002 zakwalifikowano
7. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003 zakwalifikowano
8. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano
9. Julia SOŁTYS AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003 zakwalifikowano
10. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003 zakwalifikowano
11. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003 zakwalifikowano
12. Natalia ZIOBROWSKA WROCŁAWIANIE. 21.04.2002 zakwalifikowano
13. Alicja KISIELEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003 zakwalifikowano
14. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003 zakwalifikowano
15. Paulina MICHAŁEK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.01.2004 zakwalifikowano
16. Daniela SZPEJNA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004 zakwalifikowano
17. Zuzanna CISOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004 zakwalifikowano
18. Zuzanna BORKOWSKA KS "ALEX" 02.04.2004 zakwalifikowano
19. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004 zakwalifikowano
20. Agata CZARKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2002 zakwalifikowano
21. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004 zakwalifikowano
22. Joanna WITKIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 11.05.2002 zakwalifikowano
23. Julia MULAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004 zakwalifikowano
24. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004 zakwalifikowano
24. Maja SZATARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004 zakwalifikowano
26. Aleksandra Liszka AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003 zakwalifikowano
27. Natalia SZEMPLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003 zakwalifikowano
28. Zofia BAN AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003 zakwalifikowano
29. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002 zakwalifikowano
30. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 zakwalifikowano
31. Marta GRZELCZYK UKS-I BOHUN TORUŃ. 10.06.2002 zakwalifikowano
32. Konstancja CICHOCKA AZS AWF POZNAŃ 16.01.2002 zakwalifikowano
33. Zuzanna JÓŹWIAK AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002 zakwalifikowano
34. Karolina Wasilczuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002 zakwalifikowano
35. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004 zakwalifikowano
35. Emilia Kręc WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.01.2002 zakwalifikowano
37. Julia KOZUBOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 11.12.2002 zakwalifikowano
38. Michalina Daniewska AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003 zakwalifikowano
39. Katarzyna GOŁEMBSKA POLONIA 1912 LESZNO 16.11.2003 zakwalifikowano
40. Alicja DUDEK NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 24.12.2002 zakwalifikowano
41. Oliwia STACHULAK BUDOWLANI TORUŃ 24.07.2004 zakwalifikowano
42. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002 zakwalifikowano
43. Katarzyna BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004 zakwalifikowano
44. Natasza Dejczer UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002 zakwalifikowano
45. Aleksandra LEWUSZ POLONIA 1912 LESZNO 02.04.2004 zakwalifikowano
46. Zofia STRACZUK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 22.02.2004 zakwalifikowano
48. Karolina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004 zakwalifikowano
49. Oliwia GOŹDZIŃSKA IKS LESZNO 22.06.2004 zakwalifikowano
50. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004 zakwalifikowano
51. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004 zakwalifikowano
52. Roksana PAPUŻYŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003 zakwalifikowano
53. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004 zakwalifikowano
54. Maja BRZOZOWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 04.08.2004 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
2. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
3. Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
3. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
5. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
6. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
7. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
8. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
9. Paulina MICHAŁEK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.01.2004
10. Daniela SZPEJNA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
11. Agata CZARKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2002
12. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
13. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
14. Natalia SZEMPLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
15. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
16. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
17. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
18. Aleksandra NAPIERKOWSKA AZS AWF POZNAŃ 24.06.2002
19. Zofia Brzezińska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.05.2002
20. Julia SOŁTYS AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003
21. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
22. Alicja KISIELEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003
23. Zuzanna BORKOWSKA KS "ALEX" 02.04.2004
24. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
25. Joanna WITKIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 11.05.2002
26. Maja SZATARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004
27. Aleksandra Liszka AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
28. Zofia BAN AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
29. Zuzanna JÓŹWIAK AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002
30. Karolina Wasilczuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002
31. Karolina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004
32. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
33. Natalia ZIOBROWSKA WROCŁAWIANIE. 21.04.2002
34. Zuzanna CISOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004
35. Julia MULAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004
36. Marta GRZELCZYK UKS-I BOHUN TORUŃ. 10.06.2002
37. Konstancja CICHOCKA AZS AWF POZNAŃ 16.01.2002
38. Emilia Kręc WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.01.2002
38. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
40. Julia KOZUBOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 11.12.2002
41. Michalina Daniewska AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
42. Katarzyna GOŁEMBSKA POLONIA 1912 LESZNO 16.11.2003
43. Alicja DUDEK NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 24.12.2002
44. Oliwia STACHULAK BUDOWLANI TORUŃ 24.07.2004
45. Katarzyna BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
46. Natasza Dejczer UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002
47. Aleksandra LEWUSZ POLONIA 1912 LESZNO 02.04.2004
48. Zofia STRACZUK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 22.02.2004
50. Oliwia GOŹDZIŃSKA IKS LESZNO 22.06.2004
51. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
52. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
53. Roksana PAPUŻYŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003
54. Maja BRZOZOWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 04.08.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy