Nazwa: XI Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.04.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ŚCIBIWOŁK Piotr | 33 | UKS ATENA GDAŃSK | 28.11.2003 |
2. | JAKUBOWSKI Adam | 1 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
3. | Matusewicz Kamil | 16 | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 |
4. | SZENK Iwo | 17 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.06.2003 |
5. | LESZYŃSKI Karol | 33 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 22.10.2004 |
6. | Napieralski Marcin | 32 | AZS AWF POZNAŃ | 20.05.2003 |
7. | FIJAŁKOWSKI Krzysztof | 15 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 23.08.2003 |
8. | Kwiatkowski Mateusz | 18 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 |
9. | DURCZAK Michał | 33 | MKS KUSY SZCZECIN | 30.04.2003 |
10. | Frącek Maciej | 2 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 |
11. | Olszewski Mikołaj | 31 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 |
12. | KOWALSKI Jakub | 14 | WROCŁAWIANIE | 03.01.2003 |
13. | HAŁADUDA Kacper | 33 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 |
14. | SURMA Jakub | 3 | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 |
15. | SUCHODOLSKI Wojciech | 30 | UKS ATENA GDAŃSK | 11.03.2003 |
16. | Firch Paweł | 19 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2003 |
17. | DROZGOWSKI Grzegorz | 33 | UKS RONDO SZCZECIN | 03.07.2003 |
18. | Woźniak Igor | 29 | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 |
19. | CHMIELEWSKI Ryszard | 4 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
20. | DEPTUŁA Kacper | 33 | WROCŁAWIANIE | 09.05.2002 |
21. | KAŚKÓW Piotr | 13 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
22. | Łopatniuk Krzysztof | 33 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 |
23. | KANIA Dominik | 28 | WROCŁAWIANIE | 14.11.2004 |
24. | DOWNAR Wiktor | 12 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2003 |
25. | MAJEWSKI Filip | 5 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 30.07.2003 |
26. | Wiśnik Olaf | 33 | AZS AWF POZNAŃ | 20.11.2002 |
27. | SREBNIAK Tomasz | 6 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 29.01.2003 |
28. | KULSKI Karol | 27 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.02.2003 |
29. | BRABAŃSKI Karol | 22 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2003 |
30. | OSSENTOWSKI Mikołaj | 11 | IKS LESZNO | 14.05.2003 |
31. | PODRALSKI Adam | 33 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 |
32. | Pawski Alan | 33 | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 |
33. | BOHDAN Bartosz | 10 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 03.03.2003 |
34. | SŁOMIŃSKI Kacper | 23 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 |
35. | CHTIOUI Adam | 7 | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 |
36. | Berestek Jeremi | 33 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 |
37. | MLICKI Szymon | 33 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 |
38. | PAZOŁA Wiktor | 24 | IKS LESZNO | 18.05.2003 |
39. | NIZIO Bartłomiej | 8 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
40. | Tomeczek Kamil | 26 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 |
41. | Bem Antoni | 33 | AZS AWF POZNAŃ | 12.10.2004 |
42. | ŚWIERZYŃSKI Adam | 9 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2003 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | HAŁADUDA Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 | zakwalifikowano |
2. | PODRALSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 | zakwalifikowano |
3. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 | zakwalifikowano |
4. | Frącek Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 | zakwalifikowano |
5. | MLICKI Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 | zakwalifikowano |
6. | DEPTUŁA Kacper | WROCŁAWIANIE | 09.05.2002 | zakwalifikowano |
7. | Tomeczek Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 | zakwalifikowano |
8. | SURMA Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 | zakwalifikowano |
9. | ŚWIERZYŃSKI Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2003 | zakwalifikowano |
10. | KANIA Dominik | WROCŁAWIANIE | 14.11.2004 | zakwalifikowano |
11. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
12. | MAJEWSKI Filip | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 30.07.2003 | zakwalifikowano |
13. | SZENK Iwo | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.06.2003 | zakwalifikowano |
14. | SŁOMIŃSKI Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 | zakwalifikowano |
15. | Olszewski Mikołaj | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 | zakwalifikowano |
16. | FIJAŁKOWSKI Krzysztof | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 23.08.2003 | zakwalifikowano |
17. | SUCHODOLSKI Wojciech | UKS ATENA GDAŃSK | 11.03.2003 | zakwalifikowano |
18. | Berestek Jeremi | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 | zakwalifikowano |
19. | DOWNAR Wiktor | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2003 | zakwalifikowano |
19. | Bem Antoni | AZS AWF POZNAŃ | 12.10.2004 | zakwalifikowano |
19. | Matusewicz Kamil | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 | zakwalifikowano |
22. | SREBNIAK Tomasz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 29.01.2003 | zakwalifikowano |
23. | KULSKI Karol | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.02.2003 | zakwalifikowano |
24. | KOWALSKI Jakub | WROCŁAWIANIE | 03.01.2003 | zakwalifikowano |
25. | Kwiatkowski Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 | zakwalifikowano |
26. | CHTIOUI Adam | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 | zakwalifikowano |
27. | NIZIO Bartłomiej | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
28. | CHMIELEWSKI Ryszard | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
29. | Pawski Alan | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 | zakwalifikowano |
30. | Łopatniuk Krzysztof | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 | zakwalifikowano |
31. | ŚCIBIWOŁK Piotr | UKS ATENA GDAŃSK | 28.11.2003 | zakwalifikowano |
32. | DROZGOWSKI Grzegorz | UKS RONDO SZCZECIN | 03.07.2003 | zakwalifikowano |
33. | Woźniak Igor | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 | zakwalifikowano |
34. | DURCZAK Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 30.04.2003 | zakwalifikowano |
35. | Firch Paweł | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2003 | zakwalifikowano |
36. | Napieralski Marcin | AZS AWF POZNAŃ | 20.05.2003 | zakwalifikowano |
37. | OSSENTOWSKI Mikołaj | IKS LESZNO | 14.05.2003 | zakwalifikowano |
38. | BOHDAN Bartosz | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 03.03.2003 | zakwalifikowano |
39. | LESZYŃSKI Karol | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 22.10.2004 | zakwalifikowano |
40. | PAZOŁA Wiktor | IKS LESZNO | 18.05.2003 | zakwalifikowano |
41. | BRABAŃSKI Karol | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2003 | zakwalifikowano |
41. | Wiśnik Olaf | AZS AWF POZNAŃ | 20.11.2002 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | PODRALSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 |
2. | MLICKI Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 |
3. | HAŁADUDA Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 |
3. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
5. | SURMA Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 |
6. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
7. | Pawski Alan | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 |
8. | Wiśnik Olaf | AZS AWF POZNAŃ | 20.11.2002 |
9. | ŚWIERZYŃSKI Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2003 |
10. | SZENK Iwo | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.06.2003 |
11. | SŁOMIŃSKI Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 |
12. | FIJAŁKOWSKI Krzysztof | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 23.08.2003 |
13. | Berestek Jeremi | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 |
14. | Bem Antoni | AZS AWF POZNAŃ | 12.10.2004 |
15. | CHTIOUI Adam | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 |
16. | BOHDAN Bartosz | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 03.03.2003 |
17. | Frącek Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 |
18. | DEPTUŁA Kacper | WROCŁAWIANIE | 09.05.2002 |
19. | Tomeczek Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 |
20. | KANIA Dominik | WROCŁAWIANIE | 14.11.2004 |
21. | MAJEWSKI Filip | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 30.07.2003 |
22. | Olszewski Mikołaj | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 |
23. | SUCHODOLSKI Wojciech | UKS ATENA GDAŃSK | 11.03.2003 |
24. | DOWNAR Wiktor | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2003 |
24. | Matusewicz Kamil | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 |
26. | SREBNIAK Tomasz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 29.01.2003 |
27. | KOWALSKI Jakub | WROCŁAWIANIE | 03.01.2003 |
28. | CHMIELEWSKI Ryszard | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
29. | Łopatniuk Krzysztof | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 |
30. | ŚCIBIWOŁK Piotr | UKS ATENA GDAŃSK | 28.11.2003 |
31. | Woźniak Igor | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 |
32. | PAZOŁA Wiktor | IKS LESZNO | 18.05.2003 |
33. | KULSKI Karol | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.02.2003 |
34. | Kwiatkowski Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 |
35. | NIZIO Bartłomiej | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
36. | DROZGOWSKI Grzegorz | UKS RONDO SZCZECIN | 03.07.2003 |
37. | DURCZAK Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 30.04.2003 |
38. | Firch Paweł | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2003 |
39. | Napieralski Marcin | AZS AWF POZNAŃ | 20.05.2003 |
40. | OSSENTOWSKI Mikołaj | IKS LESZNO | 14.05.2003 |
41. | LESZYŃSKI Karol | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 22.10.2004 |
42. | BRABAŃSKI Karol | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2003 |