Turniej

Nazwa: XI Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.04.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Piotr ŚCIBIWOŁK 33 UKS ATENA GDAŃSK 28.11.2003
2. Adam JAKUBOWSKI 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
3. Kamil Matusewicz 16 AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
4. Iwo SZENK 17 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 25.06.2003
5. Karol LESZYŃSKI 33 UKS-I BOHUN TORUŃ. 22.10.2004
6. Marcin Napieralski 32 AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003
7. Krzysztof FIJAŁKOWSKI 15 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 23.08.2003
8. Mateusz KWIATKOWSKI 18 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
9. Michał DURCZAK 33 MKS KUSY SZCZECIN 30.04.2003
10. Maciej Frącek 2 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.09.2003
11. Mikołaj Olszewski 31 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
12. Jakub KOWALSKI 14 WROCŁAWIANIE. 03.01.2003
13. Kacper HAŁADUDA 33 MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
14. Jakub SURMA 3 AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003
15. Wojciech SUCHODOLSKI 30 UKS ATENA GDAŃSK 11.03.2003
16. Paweł FIRCH 19 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2003
17. Grzegorz DROZGOWSKI 33 UKS RONDO SZCZECIN 03.07.2003
18. Igor Woźniak 29 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
19. Ryszard CHMIELEWSKI 4 MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
20. Kacper DEPTUŁA 33 WROCŁAWIANIE. 09.05.2002
21. Piotr KAŚKÓW 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
22. Krzysztof Łopatniuk 33 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
23. Dominik KANIA 28 WROCŁAWIANIE. 14.11.2004
24. Wiktor DOWNAR 12 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2003
25. Filip MAJEWSKI 5 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 30.07.2003
26. Olaf Wiśnik 33 AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
27. Tomasz SREBNIAK 6 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.01.2003
28. Karol KULSKI 27 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.02.2003
29. Karol BRABAŃSKI 22 MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2003
30. Mikołaj OSSENTOWSKI 11 IKS LESZNO 14.05.2003
31. Adam PODRALSKI 33 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
32. Alan Pawski 33 AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002
33. Bartosz BOHDAN 10 UKS-I BOHUN TORUŃ. 03.03.2003
34. Kacper SŁOMIŃSKI 23 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003
35. Adam CHTIOUI 7 BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003
36. Jeremi Berestek 33 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
37. Szymon MLICKI 33 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
38. Wiktor PAZOŁA 24 IKS LESZNO 18.05.2003
39. Bartłomiej NIZIO 8 MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
40. Kamil Tomeczek 26 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
41. Antoni Bem 33 AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
42. Adam ŚWIERZYŃSKI 9 UKS ATENA GDAŃSK 21.08.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Kacper HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002 zakwalifikowano
2. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002 zakwalifikowano
3. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003 zakwalifikowano
4. Maciej Frącek WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.09.2003 zakwalifikowano
5. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002 zakwalifikowano
6. Kacper DEPTUŁA WROCŁAWIANIE. 09.05.2002 zakwalifikowano
7. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
8. Jakub SURMA AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003 zakwalifikowano
9. Adam ŚWIERZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.08.2003 zakwalifikowano
10. Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004 zakwalifikowano
11. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003 zakwalifikowano
12. Filip MAJEWSKI NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 30.07.2003 zakwalifikowano
13. Iwo SZENK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 25.06.2003 zakwalifikowano
14. Kacper SŁOMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003 zakwalifikowano
15. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
16. Krzysztof FIJAŁKOWSKI UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 23.08.2003 zakwalifikowano
17. Wojciech SUCHODOLSKI UKS ATENA GDAŃSK 11.03.2003 zakwalifikowano
18. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002 zakwalifikowano
19. Wiktor DOWNAR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2003 zakwalifikowano
19. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 zakwalifikowano
19. Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003 zakwalifikowano
22. Tomasz SREBNIAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.01.2003 zakwalifikowano
23. Karol KULSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.02.2003 zakwalifikowano
24. Jakub KOWALSKI WROCŁAWIANIE. 03.01.2003 zakwalifikowano
25. Mateusz KWIATKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003 zakwalifikowano
26. Adam CHTIOUI BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003 zakwalifikowano
27. Bartłomiej NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003 zakwalifikowano
28. Ryszard CHMIELEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003 zakwalifikowano
29. Alan Pawski AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002 zakwalifikowano
30. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004 zakwalifikowano
31. Piotr ŚCIBIWOŁK UKS ATENA GDAŃSK 28.11.2003 zakwalifikowano
32. Grzegorz DROZGOWSKI UKS RONDO SZCZECIN 03.07.2003 zakwalifikowano
33. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004 zakwalifikowano
34. Michał DURCZAK MKS KUSY SZCZECIN 30.04.2003 zakwalifikowano
35. Paweł FIRCH UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2003 zakwalifikowano
36. Marcin Napieralski AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003 zakwalifikowano
37. Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003 zakwalifikowano
38. Bartosz BOHDAN UKS-I BOHUN TORUŃ. 03.03.2003 zakwalifikowano
39. Karol LESZYŃSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 22.10.2004 zakwalifikowano
40. Wiktor PAZOŁA IKS LESZNO 18.05.2003 zakwalifikowano
41. Karol BRABAŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2003 zakwalifikowano
41. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
2. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
3. Kacper HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
3. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
5. Jakub SURMA AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003
6. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
7. Alan Pawski AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002
8. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
9. Adam ŚWIERZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.08.2003
10. Iwo SZENK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 25.06.2003
11. Kacper SŁOMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003
12. Krzysztof FIJAŁKOWSKI UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 23.08.2003
13. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
14. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
15. Adam CHTIOUI BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003
16. Bartosz BOHDAN UKS-I BOHUN TORUŃ. 03.03.2003
17. Maciej Frącek WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.09.2003
18. Kacper DEPTUŁA WROCŁAWIANIE. 09.05.2002
19. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
20. Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004
21. Filip MAJEWSKI NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 30.07.2003
22. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
23. Wojciech SUCHODOLSKI UKS ATENA GDAŃSK 11.03.2003
24. Wiktor DOWNAR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2003
24. Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
26. Tomasz SREBNIAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.01.2003
27. Jakub KOWALSKI WROCŁAWIANIE. 03.01.2003
28. Ryszard CHMIELEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
29. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
30. Piotr ŚCIBIWOŁK UKS ATENA GDAŃSK 28.11.2003
31. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
32. Wiktor PAZOŁA IKS LESZNO 18.05.2003
33. Karol KULSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.02.2003
34. Mateusz KWIATKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
35. Bartłomiej NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
36. Grzegorz DROZGOWSKI UKS RONDO SZCZECIN 03.07.2003
37. Michał DURCZAK MKS KUSY SZCZECIN 30.04.2003
38. Paweł FIRCH UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2003
39. Marcin Napieralski AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003
40. Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003
41. Karol LESZYŃSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 22.10.2004
42. Karol BRABAŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy