Turniej

Nazwa: XI Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.04.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Michał HAŁACZKIEWICZ 16 MKS KUSY SZCZECIN 21.11.2000
2. Mateusz KLIMEK 8 MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2000
3. Wiktor STACHERA 6 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.05.2000
4. Maciej Bem 1 AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
5. Kacper DĄBROWSKI 13 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 11.06.2001
6. Kuba Januszewski 14 MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2001
7. Mateusz Bołąkowski 5 MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001
8. Michał CHTIOUI 2 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
9. Antoni ZUZAŃSKI 11 UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2001
10. Michał Fredrych 7 AZS AWF POZNAŃ 21.01.2000
11. Hubert Szymański 10 MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001
12. Jakub Sieradzan 15 MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000
13. Filip BORATYN 4 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000
14. Stanisław KRAJEWSKI 9 UKS ATENA GDAŃSK 27.03.2001
15. Jan BRZEZIŃSKI 3 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Jan BRZEZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001 zakwalifikowano
2. Michał CHTIOUI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000 zakwalifikowano
3. Mateusz KLIMEK MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2000 zakwalifikowano
3. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001 zakwalifikowano
5. Stanisław KRAJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 27.03.2001 zakwalifikowano
6. Wiktor STACHERA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.05.2000 zakwalifikowano
7. Filip BORATYN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000 zakwalifikowano
8. Antoni ZUZAŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2001 zakwalifikowano
9. Kuba Januszewski MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2001 zakwalifikowano
10. Michał Fredrych AZS AWF POZNAŃ 21.01.2000 zakwalifikowano
11. Hubert Szymański MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001 zakwalifikowano
12. Kacper DĄBROWSKI NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 11.06.2001 zakwalifikowano
13. Mateusz Bołąkowski MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001 zakwalifikowano
14. Jakub Sieradzan MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000 zakwalifikowano
15. Michał HAŁACZKIEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 21.11.2000 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
2. Jan BRZEZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001
3. Michał CHTIOUI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
3. Mateusz KLIMEK MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2000
5. Stanisław KRAJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 27.03.2001
6. Wiktor STACHERA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.05.2000
7. Filip BORATYN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000
8. Antoni ZUZAŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2001
9. Kuba Januszewski MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2001
10. Michał Fredrych AZS AWF POZNAŃ 21.01.2000
11. Hubert Szymański MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001
12. Kacper DĄBROWSKI NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 11.06.2001
13. Mateusz Bołąkowski MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001
14. Jakub Sieradzan MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000
15. Michał HAŁACZKIEWICZ MKS KUSY SZCZECIN 21.11.2000

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy