Turniej

Nazwa: III Igrzyska Dzieci
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 11.06.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Franciszek Drobczyk 1 PIAST GLIWICE 26.09.2007
2. Józef STANKIEWICZ 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.04.2008
3. Klaudiusz KAZEK 1 PKS MILENIUM SKAWINA 25.11.2008
4. Łukasz SŁAWIŃSKI 1 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008
5. Igor PUSTUŁKA 1 09.11.2007
6. Jan NOWAKOWSKI 1 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007
7. Dominik Wilk 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2008
8. Jakub Narolewski 1 MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
9. Bartosz Matyszok 1 UKS START OPOLE 01.07.2008
10. Karol Niedziela 1 KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
11. Stanisław WIKTOR 1 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.09.2007
12. Stanisław Bulandra 1 AZS AWF KATOWICE 04.09.2008
13. Bartosz BRZÓSKA 1 MKS KUSY SZCZECIN 13.04.2008
14. Franciszek HAPEK 1 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007
15. Stefan KOC 1 T.S. WISŁA KRAKÓW 24.05.2007
16. Błażej Kurowski 1 PIAST GLIWICE 24.03.2007
17. Filip KROCHMALSKI 1 PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
18. Tymon Zarek 1 UKS START OPOLE 25.04.2007
19. Daniel TURBO 1 MKS KUSY SZCZECIN 10.02.2007
20. Bartosz DADOK-GRABSKI 1 SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 06.09.2007
21. Przemysław CZYŻ 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2007
22. Tomasz ADAMUS 1 UKS KOSYNIER GLIWICE 14.07.2007
23. Ludomir Długokęcki 1 MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
24. Jeremi Kaczmarczyk 1 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
25. Szymon HODÓR 1 RMKS RYBNIK 19.09.2007
26. Bartosz Wróblewski 1 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007
27. Hubert KROGULEC 1 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
28. Tomasz Legierski 1 T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007
29. Mieszko ŁAGAN 1 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 18.12.2008
30. Lubomir Woropay-Hordziejewicz 1 MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008
31. Antoni ZAKRZEWSKI 1 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008
32. Tymoteusz Huwer 1 RMKS RYBNIK 01.06.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007 zakwalifikowano
2. Stanisław WIKTOR PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.09.2007 zakwalifikowano
3. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007 zakwalifikowano
4. Antoni ZAKRZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008 zakwalifikowano
5. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007 zakwalifikowano
6. Jeremi Kaczmarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008 zakwalifikowano
7. Szymon HODÓR RMKS RYBNIK 19.09.2007 zakwalifikowano
8. Stefan KOC T.S. WISŁA KRAKÓW 24.05.2007 zakwalifikowano
9. Karol Niedziela KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007 zakwalifikowano
10. Łukasz SŁAWIŃSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008 zakwalifikowano
11. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007 zakwalifikowano
12. Klaudiusz KAZEK PKS MILENIUM SKAWINA 25.11.2008 zakwalifikowano
13. Ludomir Długokęcki MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007 zakwalifikowano
14. Bartosz DADOK-GRABSKI SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 06.09.2007 zakwalifikowano
15. Franciszek HAPEK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007 zakwalifikowano
16. Bartosz Wróblewski T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007 zakwalifikowano
16. Daniel TURBO MKS KUSY SZCZECIN 10.02.2007 zakwalifikowano
18. Przemysław CZYŻ UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2007 zakwalifikowano
19. Mieszko ŁAGAN UKS TOPÓR KRZESZOWICE 18.12.2008 zakwalifikowano
20. Józef STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.04.2008 zakwalifikowano
21. Jan NOWAKOWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007 zakwalifikowano
22. Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008 zakwalifikowano
23. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007 zakwalifikowano
24. Stanisław Bulandra AZS AWF KATOWICE 04.09.2008 zakwalifikowano
25. Tomasz ADAMUS UKS KOSYNIER GLIWICE 14.07.2007 zakwalifikowano
26. Tomasz Legierski T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007 zakwalifikowano
27. Igor PUSTUŁKA 09.11.2007 zakwalifikowano
28. Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008 zakwalifikowano
29. Lubomir Woropay-Hordziejewicz MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008 zakwalifikowano
30. Hubert KROGULEC PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC zakwalifikowano
31. Dominik Wilk UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2008 zakwalifikowano
32. Bartosz BRZÓSKA MKS KUSY SZCZECIN 13.04.2008 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
2. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
3. Szymon HODÓR RMKS RYBNIK 19.09.2007
3. Ludomir Długokęcki MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
5. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007
6. Jeremi Kaczmarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
7. Stefan KOC T.S. WISŁA KRAKÓW 24.05.2007
8. Franciszek HAPEK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007
9. Stanisław WIKTOR PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.09.2007
10. Antoni ZAKRZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008
11. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007
12. Klaudiusz KAZEK PKS MILENIUM SKAWINA 25.11.2008
13. Bartosz DADOK-GRABSKI SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 06.09.2007
14. Daniel TURBO MKS KUSY SZCZECIN 10.02.2007
15. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007
16. Stanisław Bulandra AZS AWF KATOWICE 04.09.2008
17. Karol Niedziela KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
18. Łukasz SŁAWIŃSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008
19. Bartosz Wróblewski T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007
20. Przemysław CZYŻ UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2007
21. Mieszko ŁAGAN UKS TOPÓR KRZESZOWICE 18.12.2008
22. Józef STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.04.2008
23. Jan NOWAKOWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007
24. Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
25. Tomasz ADAMUS UKS KOSYNIER GLIWICE 14.07.2007
26. Tomasz Legierski T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007
27. Igor PUSTUŁKA 09.11.2007
28. Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008
29. Lubomir Woropay-Hordziejewicz MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008
30. Hubert KROGULEC PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
31. Dominik Wilk UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2008
32. Bartosz BRZÓSKA MKS KUSY SZCZECIN 13.04.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy