Turniej

Nazwa: III Międzynarodowy Turniej o Puchar Lajkonika
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 10.09.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Antonina Halemba 13 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
2. Antonina Korduła 8 RMKS RYBNIK 18.11.2005
3. Patrycja Pelon 1 UKS START OPOLE 21.02.2005
4. Kalina MĄDEL 9 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.01.2005
5. Zuzanna Jarosz 13 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
6. Wiktoria JĘDRZEJEC 13 PIAST GLIWICE 04.01.2007
7. Kaja Reil 13 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
8. Laura MISIAK 13 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
9. Sonia RUP 2 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
10. Alicja Wolny 10 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 07.11.2005
11. Cecylia CIEŚLIK 7 PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
12. Roksana Żychowska 13 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
13. Paulina OSTROWSKA 13 PIAST GLIWICE 12.04.2006
14. Julia Podsiadło 13 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 26.10.2006
15. Anastasiia HOLYCH 13
16. Zuzanna WIESNER 6 MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
17. Lena URBANEK 13 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006
18. Patrycja RADWAN 11 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
19. Kaja KOWAL 13 KKS KRAKÓW 10.08.2006
20. Katarzyna Ślęzak 3 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
21. Liliana Porwoł 13 RMKS RYBNIK 24.05.2006
22. Amelia Sadowska 13 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
23. Wiktoria IZDEBSKA 5 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
24. Emilia GAWROŃSKA 12 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.09.2005
25. Kamila Danek 13 KKS KRAKÓW 04.10.2007
26. Zuzanna Środa 4 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 zakwalifikowano
2. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
3. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
4. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
5. Zuzanna WIESNER MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005 zakwalifikowano
6. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005 zakwalifikowano
7. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
8. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
9. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
10. Anastasiia HOLYCH zakwalifikowano
11. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 zakwalifikowano
12. Kalina MĄDEL PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.01.2005 zakwalifikowano
13. Roksana Żychowska UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006 zakwalifikowano
14. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
15. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 zakwalifikowano
16. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
17. Alicja Wolny BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 07.11.2005 zakwalifikowano
18. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
19. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006 zakwalifikowano
20. Emilia GAWROŃSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.09.2005 zakwalifikowano
21. Lena URBANEK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006 zakwalifikowano
22. Kaja KOWAL KKS KRAKÓW 10.08.2006 zakwalifikowano
23. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007 zakwalifikowano
24. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006 zakwalifikowano
25. Julia Podsiadło ZERWIKAPTUR KRAKÓW 26.10.2006 zakwalifikowano
26. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005
2. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
3. Zuzanna WIESNER MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
3. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
5. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
6. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
7. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
8. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
9. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
10. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
11. Anastasiia HOLYCH
12. Kalina MĄDEL PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.01.2005
13. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
14. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
15. Alicja Wolny BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 07.11.2005
16. Emilia GAWROŃSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.09.2005
17. Roksana Żychowska UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
18. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
19. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
20. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
21. Lena URBANEK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006
22. Kaja KOWAL KKS KRAKÓW 10.08.2006
23. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007
24. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
25. Julia Podsiadło ZERWIKAPTUR KRAKÓW 26.10.2006
26. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy