Turniej

Nazwa: III Międzynarodowy Turniej o Puchar Lajkonika
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.09.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Oliwier MACHNIK 16 KKS KRAKÓW 31.01.2005
2. Nuri KESHK 16 KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
3. Ireneusz FILEK 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
4. Mieszko OSTROWSKI 16 KKS KRAKÓW 25.12.2006
5. Kacper Podsiadło 11 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005
6. Franciszek Zieliński 10 KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005
7. Anton KOTLYAR 16
8. Adam Sojka 2 RMKS RYBNIK 20.12.2005
9. Mikołaj Puchała 9 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
10. Stanislav BILIAK 16
11. Jerzy STANKIEWICZ 16 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2005
12. Maksym ZUBRZYCKI 12 KKS KRAKÓW 26.08.2005
13. Dawid BAJ 33 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.08.2006
14. Jan ULMAN 13 KKS KRAKÓW 27.02.2005
15. Jakub JAGIEŁŁOWICZ 16 KKS KRAKÓW 04.09.2006
16. Dominik Kwaśnik 3 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
17. Vladyslav SHAPOVALOV 16
18. Bartłomiej KUROWSKI 8 PIAST GLIWICE 06.07.2005
19. Jakub KURZYŃSKI 16 RMKS RYBNIK 19.02.2006
20. Mateusz Biedroński 14 AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005
21. Józef STANKIEWICZ 16 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.04.2008
22. Jeremi Sławek 16 UKS START OPOLE 07.08.2006
23. Adrian GAJDA 7 KKS KRAKÓW 09.06.2005
24. Casimir PODGORNY 16
25. Jan Skalski 4 AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
26. Adam Siergiej 15 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005
27. Igor Lewandowski 16 T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006
28. Daniil MAZUR 16
29. Maksymilian BIENIEK 16 AZS AWF KRAKÓW 19.08.2005
30. Filip BANACHOWICZ 16 KKS KRAKÓW 14.01.2007
31. Hubert Łagan 5 AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
32. Maciej SZURLEJ 6 KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
2. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005 zakwalifikowano
3. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
4. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005 zakwalifikowano
5. Daniil MAZUR zakwalifikowano
6. Anton KOTLYAR zakwalifikowano
7. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005 zakwalifikowano
8. Jeremi Sławek UKS START OPOLE 07.08.2006 zakwalifikowano
9. Maksym ZUBRZYCKI KKS KRAKÓW 26.08.2005 zakwalifikowano
10. Jakub KURZYŃSKI RMKS RYBNIK 19.02.2006 zakwalifikowano
11. Vladyslav SHAPOVALOV zakwalifikowano
12. Igor Lewandowski T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006 zakwalifikowano
13. Stanislav BILIAK zakwalifikowano
14. Adrian GAJDA KKS KRAKÓW 09.06.2005 zakwalifikowano
15. Nuri KESHK KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005 zakwalifikowano
16. Franciszek Zieliński KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005 zakwalifikowano
17. Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005 zakwalifikowano
18. Mateusz Biedroński AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005 zakwalifikowano
19. Bartłomiej KUROWSKI PIAST GLIWICE 06.07.2005 zakwalifikowano
20. Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005 zakwalifikowano
21. Jan ULMAN KKS KRAKÓW 27.02.2005 zakwalifikowano
22. Jerzy STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2005 zakwalifikowano
23. Mieszko OSTROWSKI KKS KRAKÓW 25.12.2006 zakwalifikowano
24. Kacper Podsiadło ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005 zakwalifikowano
25. Józef STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.04.2008 zakwalifikowano
26. Maksymilian BIENIEK AZS AWF KRAKÓW 19.08.2005 zakwalifikowano
27. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005 zakwalifikowano
28. Dawid BAJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.08.2006 zakwalifikowano
29. Jakub JAGIEŁŁOWICZ KKS KRAKÓW 04.09.2006 zakwalifikowano
30. Casimir PODGORNY zakwalifikowano
31. Filip BANACHOWICZ KKS KRAKÓW 14.01.2007 zakwalifikowano
32. Oliwier MACHNIK KKS KRAKÓW 31.01.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
2. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
3. Daniil MAZUR
3. Jerzy STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2005
5. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
6. Jeremi Sławek UKS START OPOLE 07.08.2006
7. Jakub KURZYŃSKI RMKS RYBNIK 19.02.2006
8. Bartłomiej KUROWSKI PIAST GLIWICE 06.07.2005
9. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
10. Anton KOTLYAR
11. Maksym ZUBRZYCKI KKS KRAKÓW 26.08.2005
12. Igor Lewandowski T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006
13. Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005
14. Mateusz Biedroński AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005
15. Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
16. Maksymilian BIENIEK AZS AWF KRAKÓW 19.08.2005
17. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
18. Vladyslav SHAPOVALOV
19. Stanislav BILIAK
20. Adrian GAJDA KKS KRAKÓW 09.06.2005
21. Nuri KESHK KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
22. Franciszek Zieliński KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005
23. Jan ULMAN KKS KRAKÓW 27.02.2005
24. Mieszko OSTROWSKI KKS KRAKÓW 25.12.2006
25. Kacper Podsiadło ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005
26. Józef STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.04.2008
27. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
28. Dawid BAJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.08.2006
29. Jakub JAGIEŁŁOWICZ KKS KRAKÓW 04.09.2006
30. Casimir PODGORNY
31. Filip BANACHOWICZ KKS KRAKÓW 14.01.2007
32. Oliwier MACHNIK KKS KRAKÓW 31.01.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy