Turniej

Nazwa: III Międzynarodowy Turniej o Puchar Lajkonika
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 10.09.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Karolina Świstuń 10 AZS AWF KRAKÓW 19.06.2003
2. Jagoda PĘKALSKA 25 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.03.2003
3. Emilia JAROSZEK 18 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
4. Amelia OCHAŁ 21 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 03.01.2004
5. Kinga Zgryźniak 1 RMKS RYBNIK 22.06.2003
6. Zuzanna WALCZAK 11 AKS MIKOŁÓW 25.10.2003
7. Maja SKRZYDLEWSKA 25 KKS KRAKÓW 24.05.2004
8. Michalina KOBYLNICKA 19 PIAST GLIWICE 08.01.2004
9. Olga STYPIŃSKI 9 AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
10. Patrycja Frystacka 2 RMKS RYBNIK 01.11.2003
11. Łucja Danek 22 KKS KRAKÓW 17.06.2004
12. Gabriela DZIEDZIC 25 AZS AWF KRAKÓW 11.04.2003
13. Martyna Adamska 20 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
14. Hanna FARBICKA 25 AKS MIKOŁÓW 16.05.2003
15. Jadwiga JEZIORAŃSKA 13 PIAST GLIWICE 28.04.2003
16. Oliwia JÓRASZ 23 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 15.05.2004
17. Weronika KUBIŃSKA 25 AZS AWF KRAKÓW 07.04.2003
18. Aleksandra PIOTROWSKA 3 AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003
19. Kinga STYPIŃSKI 8 AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
20. Magdalena PIĄTEK 25 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
21. Anna ROSKOSZ 7 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
22. Oliwia JAWORSKA 17 UKS START OPOLE 05.07.2004
23. Dominika PAZGAN 24 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 08.06.2004
24. Alicja KLASIK 14 RMKS RYBNIK 14.02.2004
25. Julia ŁAPKIEWICZ 4 AZS AWF WARSZAWA 29.07.2003
26. Anna Tatoj 16 AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
27. Martyna FILAK 25 AZS AWF KRAKÓW 06.01.2003
28. Julia Pieszur 25 AKS MIKOŁÓW 03.06.2003
29. Alicja OSTROWSKA 5 PIAST GLIWICE 06.08.2003
30. Maja Budzyń 6 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003
31. Maja Osadnik 15 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
2. Julia ŁAPKIEWICZ AZS AWF WARSZAWA 29.07.2003 zakwalifikowano
3. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
4. Aleksandra PIOTROWSKA AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003 zakwalifikowano
5. Jagoda PĘKALSKA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.03.2003 zakwalifikowano
6. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
7. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
8. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004 zakwalifikowano
9. Alicja OSTROWSKA PIAST GLIWICE 06.08.2003 zakwalifikowano
10. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004 zakwalifikowano
11. Jadwiga JEZIORAŃSKA PIAST GLIWICE 28.04.2003 zakwalifikowano
12. Karolina Świstuń AZS AWF KRAKÓW 19.06.2003 zakwalifikowano
13. Kinga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003 zakwalifikowano
14. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
15. Oliwia JÓRASZ UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 15.05.2004 zakwalifikowano
15. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004 zakwalifikowano
17. Olga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003 zakwalifikowano
18. Maja Budzyń PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003 zakwalifikowano
19. Amelia OCHAŁ PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 03.01.2004 zakwalifikowano
20. Zuzanna WALCZAK AKS MIKOŁÓW 25.10.2003 zakwalifikowano
21. Weronika KUBIŃSKA AZS AWF KRAKÓW 07.04.2003 zakwalifikowano
22. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004 zakwalifikowano
23. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004 zakwalifikowano
24. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003 zakwalifikowano
25. Oliwia JAWORSKA UKS START OPOLE 05.07.2004 zakwalifikowano
26. Julia Pieszur AKS MIKOŁÓW 03.06.2003 zakwalifikowano
27. Dominika PAZGAN PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 08.06.2004 zakwalifikowano
28. Hanna FARBICKA AKS MIKOŁÓW 16.05.2003 zakwalifikowano
29. Gabriela DZIEDZIC AZS AWF KRAKÓW 11.04.2003 zakwalifikowano
30. Martyna FILAK AZS AWF KRAKÓW 06.01.2003 zakwalifikowano
31. Maja SKRZYDLEWSKA KKS KRAKÓW 24.05.2004 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003
2. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
3. Aleksandra PIOTROWSKA AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003
3. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
5. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
6. Jagoda PĘKALSKA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.03.2003
7. Alicja OSTROWSKA PIAST GLIWICE 06.08.2003
8. Maja Budzyń PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003
9. Julia ŁAPKIEWICZ AZS AWF WARSZAWA 29.07.2003
10. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004
11. Karolina Świstuń AZS AWF KRAKÓW 19.06.2003
12. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
13. Olga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
14. Zuzanna WALCZAK AKS MIKOŁÓW 25.10.2003
15. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
16. Oliwia JAWORSKA UKS START OPOLE 05.07.2004
17. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
18. Jadwiga JEZIORAŃSKA PIAST GLIWICE 28.04.2003
19. Kinga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
20. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
20. Oliwia JÓRASZ UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 15.05.2004
22. Amelia OCHAŁ PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 03.01.2004
23. Weronika KUBIŃSKA AZS AWF KRAKÓW 07.04.2003
24. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004
25. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
26. Julia Pieszur AKS MIKOŁÓW 03.06.2003
27. Dominika PAZGAN PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 08.06.2004
28. Hanna FARBICKA AKS MIKOŁÓW 16.05.2003
29. Gabriela DZIEDZIC AZS AWF KRAKÓW 11.04.2003
30. Martyna FILAK AZS AWF KRAKÓW 06.01.2003
31. Maja SKRZYDLEWSKA KKS KRAKÓW 24.05.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy