Nazwa: III Międzynarodowy Turniej o Puchar Lajkonika
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 10.09.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Świstuń Karolina | 10 | AZS AWF KRAKÓW | 19.06.2003 |
2. | PĘKALSKA Jagoda | 25 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.03.2003 |
3. | JAROSZEK Emilia | 18 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 |
4. | OCHAŁ Amelia | 21 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 03.01.2004 |
5. | Zgryźniak Kinga | 1 | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
6. | WALCZAK Zuzanna | 11 | AKS MIKOŁÓW | 25.10.2003 |
7. | SKRZYDLEWSKA Maja | 25 | KKS KRAKÓW | 24.05.2004 |
8. | KOBYLNICKA Michalina | 19 | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
9. | STYPIŃSKI Olga | 9 | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
10. | Frystacka Patrycja | 2 | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
11. | Danek Łucja | 22 | KKS KRAKÓW | 17.06.2004 |
12. | DZIEDZIC Gabriela | 25 | AZS AWF KRAKÓW | 11.04.2003 |
13. | Adamska Martyna | 20 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
14. | FARBICKA Hanna | 25 | AKS MIKOŁÓW | 16.05.2003 |
15. | JEZIORAŃSKA Jadwiga | 13 | PIAST GLIWICE | 28.04.2003 |
16. | JÓRASZ Oliwia | 23 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.05.2004 |
17. | KUBIŃSKA Weronika | 25 | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2003 |
18. | PIOTROWSKA Aleksandra | 3 | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 |
19. | STYPIŃSKI Kinga | 8 | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
20. | PIĄTEK Magdalena | 25 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 |
21. | ROSKOSZ Anna | 7 | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
22. | JAWORSKA Oliwia | 17 | UKS START OPOLE | 05.07.2004 |
23. | PAZGAN Dominika | 24 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.06.2004 |
24. | KLASIK Alicja | 14 | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
25. | ŁAPKIEWICZ Julia | 4 | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 |
26. | Tatoj Anna | 16 | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 |
27. | FILAK Martyna | 25 | AZS AWF KRAKÓW | 06.01.2003 |
28. | Pieszur Julia | 25 | AKS MIKOŁÓW | 03.06.2003 |
29. | OSTROWSKA Alicja | 5 | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 |
30. | Budzyń Maja | 6 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 |
31. | Osadnik Maja | 15 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 | zakwalifikowano |
2. | ŁAPKIEWICZ Julia | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 | zakwalifikowano |
3. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 | zakwalifikowano |
4. | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 | zakwalifikowano |
5. | PĘKALSKA Jagoda | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.03.2003 | zakwalifikowano |
6. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 | zakwalifikowano |
7. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 | zakwalifikowano |
8. | Tatoj Anna | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 | zakwalifikowano |
9. | OSTROWSKA Alicja | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 | zakwalifikowano |
10. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 | zakwalifikowano |
11. | JEZIORAŃSKA Jadwiga | PIAST GLIWICE | 28.04.2003 | zakwalifikowano |
12. | Świstuń Karolina | AZS AWF KRAKÓW | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
13. | STYPIŃSKI Kinga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 | zakwalifikowano |
14. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 | zakwalifikowano |
15. | JÓRASZ Oliwia | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.05.2004 | zakwalifikowano |
15. | JAROSZEK Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 | zakwalifikowano |
17. | STYPIŃSKI Olga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 | zakwalifikowano |
18. | Budzyń Maja | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 | zakwalifikowano |
19. | OCHAŁ Amelia | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 03.01.2004 | zakwalifikowano |
20. | WALCZAK Zuzanna | AKS MIKOŁÓW | 25.10.2003 | zakwalifikowano |
21. | KUBIŃSKA Weronika | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2003 | zakwalifikowano |
22. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 | zakwalifikowano |
23. | Danek Łucja | KKS KRAKÓW | 17.06.2004 | zakwalifikowano |
24. | PIĄTEK Magdalena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
25. | JAWORSKA Oliwia | UKS START OPOLE | 05.07.2004 | zakwalifikowano |
26. | Pieszur Julia | AKS MIKOŁÓW | 03.06.2003 | zakwalifikowano |
27. | PAZGAN Dominika | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.06.2004 | zakwalifikowano |
28. | FARBICKA Hanna | AKS MIKOŁÓW | 16.05.2003 | zakwalifikowano |
29. | DZIEDZIC Gabriela | AZS AWF KRAKÓW | 11.04.2003 | zakwalifikowano |
30. | FILAK Martyna | AZS AWF KRAKÓW | 06.01.2003 | zakwalifikowano |
31. | SKRZYDLEWSKA Maja | KKS KRAKÓW | 24.05.2004 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
2. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
3. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
3. | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 |
5. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
6. | PĘKALSKA Jagoda | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.03.2003 |
7. | OSTROWSKA Alicja | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 |
8. | Budzyń Maja | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 |
9. | ŁAPKIEWICZ Julia | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 |
10. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
11. | Świstuń Karolina | AZS AWF KRAKÓW | 19.06.2003 |
12. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
13. | STYPIŃSKI Olga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
14. | WALCZAK Zuzanna | AKS MIKOŁÓW | 25.10.2003 |
15. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
16. | JAWORSKA Oliwia | UKS START OPOLE | 05.07.2004 |
17. | Tatoj Anna | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 |
18. | JEZIORAŃSKA Jadwiga | PIAST GLIWICE | 28.04.2003 |
19. | STYPIŃSKI Kinga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
20. | JAROSZEK Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 |
20. | JÓRASZ Oliwia | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.05.2004 |
22. | OCHAŁ Amelia | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 03.01.2004 |
23. | KUBIŃSKA Weronika | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2003 |
24. | Danek Łucja | KKS KRAKÓW | 17.06.2004 |
25. | PIĄTEK Magdalena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 |
26. | Pieszur Julia | AKS MIKOŁÓW | 03.06.2003 |
27. | PAZGAN Dominika | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.06.2004 |
28. | FARBICKA Hanna | AKS MIKOŁÓW | 16.05.2003 |
29. | DZIEDZIC Gabriela | AZS AWF KRAKÓW | 11.04.2003 |
30. | FILAK Martyna | AZS AWF KRAKÓW | 06.01.2003 |
31. | SKRZYDLEWSKA Maja | KKS KRAKÓW | 24.05.2004 |