Turniej

Nazwa: III Igrzyska Dzieci
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 12.06.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Aleksandra Nowak 33 MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
2. Katarzyna Szklar 16 MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
3. Maria CHMIELORZ 31 AKS MIKOŁÓW 30.10.2003
4. Weronika Wiktor 1 AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
5. Paulina SADOWSKA 17 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.06.2002
6. Anna ROSKOSZ 15 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
7. Oliwia WŁOCZKA 2 AZS AWF KATOWICE 08.12.2002
8. Aleksandra MACIEJAK 33 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 04.02.2002
9. Gloria KLUGHARDT 33 AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
10. Zuzanna WALCZAK 30 AKS MIKOŁÓW 25.10.2003
11. Karolina MAJEWSKA 18 UKS START OPOLE 11.07.2003
12. Marta MUSZER 19 AKS MIKOŁÓW 05.09.2003
13. Emilia JAROSZEK 33 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
14. Emilia Korkus 33 PIAST GLIWICE 18.12.2004
15. Alicja KLASIK 33 RMKS RYBNIK 14.02.2004
16. Wiktoria BOCHENEK 14 AZS AWF KRAKÓW 24.06.2002
17. Julia Gwóźdź 3 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
18. Natalia RAKOCZY 13 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
19. Anna BARNA 33 MKS KUSY SZCZECIN 13.10.2004
20. Karolina Świstuń 29 AZS AWF KRAKÓW 19.06.2003
21. Michalina KOBYLNICKA 33 PIAST GLIWICE 08.01.2004
22. Patrycja Frystacka 4 RMKS RYBNIK 01.11.2003
23. Julia WOJTANOWSKA 20 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 13.09.2002
24. Barbara LENCZEWSKA 33 T.S. GÓRNIK RADLIN 09.10.2004
25. Agata KOTULSKA 26 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003
26. Hanna JENDRZEJ 21 23.08.2003
27. Patrycja Ziętek 5 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
28. Alicja OSTROWSKA 33 PIAST GLIWICE 06.08.2003
29. Aleksandra PIOTROWSKA 12 AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003
30. Beata PĘKAŁA 6 RMKS RYBNIK 28.06.2002
31. Oliwia JAWORSKA 33 UKS START OPOLE 05.07.2004
32. Martyna Adamska 33 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
33. Maja Osadnik 33 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
34. Anna PINES 11 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002
35. Marta KRAUSE 24 UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003
36. Kinga STYPIŃSKI 23 AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
37. Kinga Zgryźniak 7 RMKS RYBNIK 22.06.2003
38. Anna WIECZOREK 10 PIAST GLIWICE 20.05.2003
39. Julia Pieszur 33 AKS MIKOŁÓW 03.06.2003
40. Ewelina SABALSKA 9 MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003
41. Olga STYPIŃSKI 27 AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
42. Aleksandra KUŚKA 8 UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002
43. Zuzanna Zarek 33 UKS START OPOLE 06.11.2004
44. Julia TROJANOWSKA 25 MUSZKIETER GLIWICE 29.08.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
2. Oliwia WŁOCZKA AZS AWF KATOWICE 08.12.2002 zakwalifikowano
3. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002 zakwalifikowano
4. Ewelina SABALSKA MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003 zakwalifikowano
5. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002 zakwalifikowano
6. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
7. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002 zakwalifikowano
8. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002 zakwalifikowano
9. Alicja OSTROWSKA PIAST GLIWICE 06.08.2003 zakwalifikowano
10. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
10. Beata PĘKAŁA RMKS RYBNIK 28.06.2002 zakwalifikowano
12. Paulina SADOWSKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.06.2002 zakwalifikowano
13. Julia WOJTANOWSKA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 13.09.2002 zakwalifikowano
14. Julia TROJANOWSKA MUSZKIETER GLIWICE 29.08.2003 zakwalifikowano
15. Aleksandra MACIEJAK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 04.02.2002 zakwalifikowano
16. Anna PINES PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002 zakwalifikowano
17. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
18. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
19. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004 zakwalifikowano
20. Aleksandra KUŚKA UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002 zakwalifikowano
21. Hanna JENDRZEJ 23.08.2003 zakwalifikowano
22. Karolina MAJEWSKA UKS START OPOLE 11.07.2003 zakwalifikowano
23. Marta KRAUSE UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003 zakwalifikowano
24. Anna BARNA MKS KUSY SZCZECIN 13.10.2004 zakwalifikowano
24. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004 zakwalifikowano
26. Maria CHMIELORZ AKS MIKOŁÓW 30.10.2003 zakwalifikowano
27. Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002 zakwalifikowano
28. Agata KOTULSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003 zakwalifikowano
29. Julia Pieszur AKS MIKOŁÓW 03.06.2003 zakwalifikowano
30. Aleksandra Nowak MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004 zakwalifikowano
31. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
31. Zuzanna WALCZAK AKS MIKOŁÓW 25.10.2003 zakwalifikowano
33. Oliwia JAWORSKA UKS START OPOLE 05.07.2004 zakwalifikowano
34. Olga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003 zakwalifikowano
35. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
36. Wiktoria BOCHENEK AZS AWF KRAKÓW 24.06.2002 zakwalifikowano
37. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004 zakwalifikowano
38. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003 zakwalifikowano
39. Aleksandra PIOTROWSKA AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003 zakwalifikowano
39. Barbara LENCZEWSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 09.10.2004 zakwalifikowano
41. Kinga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003 zakwalifikowano
42. Marta MUSZER AKS MIKOŁÓW 05.09.2003 zakwalifikowano
43. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004 zakwalifikowano
44. Karolina Świstuń AZS AWF KRAKÓW 19.06.2003 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
2. Aleksandra KUŚKA UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002
3. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
3. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
5. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
6. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
7. Aleksandra MACIEJAK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 04.02.2002
8. Aleksandra PIOTROWSKA AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003
9. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003
10. Oliwia WŁOCZKA AZS AWF KATOWICE 08.12.2002
11. Ewelina SABALSKA MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003
12. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
13. Alicja OSTROWSKA PIAST GLIWICE 06.08.2003
14. Beata PĘKAŁA RMKS RYBNIK 28.06.2002
15. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
16. Hanna JENDRZEJ 23.08.2003
17. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
18. Paulina SADOWSKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.06.2002
19. Julia WOJTANOWSKA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 13.09.2002
20. Julia TROJANOWSKA MUSZKIETER GLIWICE 29.08.2003
21. Anna PINES PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002
22. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003
23. Marta KRAUSE UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003
24. Maria CHMIELORZ AKS MIKOŁÓW 30.10.2003
25. Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
26. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
27. Oliwia JAWORSKA UKS START OPOLE 05.07.2004
28. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
29. Wiktoria BOCHENEK AZS AWF KRAKÓW 24.06.2002
30. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004
31. Kinga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
32. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004
33. Karolina MAJEWSKA UKS START OPOLE 11.07.2003
34. Anna BARNA MKS KUSY SZCZECIN 13.10.2004
34. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
36. Agata KOTULSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003
37. Julia Pieszur AKS MIKOŁÓW 03.06.2003
38. Aleksandra Nowak MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
39. Zuzanna WALCZAK AKS MIKOŁÓW 25.10.2003
40. Olga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
41. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
42. Barbara LENCZEWSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 09.10.2004
43. Marta MUSZER AKS MIKOŁÓW 05.09.2003
44. Karolina Świstuń AZS AWF KRAKÓW 19.06.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy