Nazwa: Tarnovia Cup
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 09.04.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | NOWICKI Mateusz | 1 | UKS MUSZKIETER MOSINA | 04.09.2004 |
2. | MURAWSKI Filip | 1 | UKS MUSZKIETER MOSINA | 04.03.2005 |
3. | SMOLIŃSKI Hubert | 1 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.09.2005 |
4. | GAJEWSKI Jakub | 1 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 12.09.2005 |
5. | MATUSZEWSKI Damian | 1 | WARTA ŚREM | 28.09.2004 |
6. | GIL Hubert | 1 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.11.2004 |
7. | MARCZAK Antoni | 1 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.12.2004 |
8. | KAZIMIERCZAK Jan | 1 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 08.09.2005 |
9. | SVENSSON Aleksander | 1 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | |
10. | NIECKARZ Antoni | 1 | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.01.2005 |
11. | FELIŃSKI Gustaw | 1 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 09.04.2004 |
12. | MIESKZIEŁŁO Jan | 1 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | |
13. | JAGŁOWSKI Michał | 1 | UKS GRYFEK SZCZECIN | 15.05.2005 |
14. | ZAJĄC Jan | 1 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | |
15. | KACZMAREK Kacper | 1 | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.08.2004 |
16. | SIKORA Patryk | 1 | KS SZPADA WADOWICE | 22.03.2004 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | NIECKARZ Antoni | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.01.2005 | zakwalifikowano |
2. | MURAWSKI Filip | UKS MUSZKIETER MOSINA | 04.03.2005 | zakwalifikowano |
3. | FELIŃSKI Gustaw | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 09.04.2004 | zakwalifikowano |
4. | MATUSZEWSKI Damian | WARTA ŚREM | 28.09.2004 | zakwalifikowano |
5. | MARCZAK Antoni | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.12.2004 | zakwalifikowano |
6. | SIKORA Patryk | KS SZPADA WADOWICE | 22.03.2004 | zakwalifikowano |
7. | KACZMAREK Kacper | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.08.2004 | zakwalifikowano |
8. | KAZIMIERCZAK Jan | UKS MDK OLIMP LUBIN | 08.09.2005 | zakwalifikowano |
9. | SMOLIŃSKI Hubert | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.09.2005 | zakwalifikowano |
10. | MIESKZIEŁŁO Jan | SKS FLESZ ŚWIDNICA | zakwalifikowano | |
11. | JAGŁOWSKI Michał | UKS GRYFEK SZCZECIN | 15.05.2005 | zakwalifikowano |
12. | NOWICKI Mateusz | UKS MUSZKIETER MOSINA | 04.09.2004 | zakwalifikowano |
13. | GIL Hubert | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.11.2004 | zakwalifikowano |
14. | ZAJĄC Jan | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | zakwalifikowano | |
15. | GAJEWSKI Jakub | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 12.09.2005 | zakwalifikowano |
16. | SVENSSON Aleksander | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | GIL Hubert | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.11.2004 |
2. | FELIŃSKI Gustaw | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 09.04.2004 |
3. | NIECKARZ Antoni | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.01.2005 |
3. | KACZMAREK Kacper | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.08.2004 |
5. | MURAWSKI Filip | UKS MUSZKIETER MOSINA | 04.03.2005 |
6. | MARCZAK Antoni | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.12.2004 |
7. | SIKORA Patryk | KS SZPADA WADOWICE | 22.03.2004 |
8. | KAZIMIERCZAK Jan | UKS MDK OLIMP LUBIN | 08.09.2005 |
9. | MATUSZEWSKI Damian | WARTA ŚREM | 28.09.2004 |
10. | SMOLIŃSKI Hubert | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.09.2005 |
11. | MIESKZIEŁŁO Jan | SKS FLESZ ŚWIDNICA | |
12. | JAGŁOWSKI Michał | UKS GRYFEK SZCZECIN | 15.05.2005 |
13. | NOWICKI Mateusz | UKS MUSZKIETER MOSINA | 04.09.2004 |
14. | ZAJĄC Jan | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | |
15. | GAJEWSKI Jakub | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 12.09.2005 |
16. | SVENSSON Aleksander | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT |