Nazwa: Tarnovia Cup
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 09.04.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | PATOLETA Adam | 1 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | |
2. | NOWICKI Mikołaj | 1 | UKS MUSZKIETER MOSINA | 23.03.2003 |
3. | Łucki Kacper | 1 | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 |
4. | KOSSON Krzysztof | 1 | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 01.03.2002 |
5. | Szklar Katarzyna | 1 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 |
6. | KITLIŃSKI Bartosz | 1 | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 |
7. | WOSZKIEL Mikołaj | 1 | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 04.08.2003 |
8. | KOZŁOWSKI Arkadiusz | 1 | GTS Zielona Góra | 02.10.2003 |
9. | ŁABĘDA Marcin | 1 | WARTA ŚREM | 10.04.2003 |
10. | JAKUBOWICZ Nicola | 1 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.07.2003 |
11. | BRABAŃSKI Karol | 1 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2003 |
12. | MOREK Kacper | 1 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | |
13. | KAPŁON Michał | 1 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 12.11.2003 |
14. | KRUK Michał | 1 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.09.2002 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KITLIŃSKI Bartosz | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 | zakwalifikowano |
2. | Łucki Kacper | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 | zakwalifikowano |
3. | KRUK Michał | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.09.2002 | zakwalifikowano |
4. | KOSSON Krzysztof | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 01.03.2002 | zakwalifikowano |
5. | KOZŁOWSKI Arkadiusz | GTS Zielona Góra | 02.10.2003 | zakwalifikowano |
6. | MOREK Kacper | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | zakwalifikowano | |
8. | BRABAŃSKI Karol | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2003 | zakwalifikowano |
9. | WOSZKIEL Mikołaj | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 04.08.2003 | zakwalifikowano |
10. | Szklar Katarzyna | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 | zakwalifikowano |
11. | PATOLETA Adam | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | zakwalifikowano | |
12. | JAKUBOWICZ Nicola | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.07.2003 | zakwalifikowano |
13. | ŁABĘDA Marcin | WARTA ŚREM | 10.04.2003 | zakwalifikowano |
13. | KAPŁON Michał | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 12.11.2003 | zakwalifikowano |
15. | NOWICKI Mikołaj | UKS MUSZKIETER MOSINA | 23.03.2003 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | BRABAŃSKI Karol | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2003 |
2. | Łucki Kacper | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 |
3. | KOZŁOWSKI Arkadiusz | GTS Zielona Góra | 02.10.2003 |
3. | KRUK Michał | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.09.2002 |
5. | KITLIŃSKI Bartosz | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 |
6. | KOSSON Krzysztof | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 01.03.2002 |
7. | MOREK Kacper | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | |
8. | WOSZKIEL Mikołaj | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 04.08.2003 |
9. | Szklar Katarzyna | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 |
10. | PATOLETA Adam | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | |
11. | JAKUBOWICZ Nicola | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.07.2003 |
12. | KAPŁON Michał | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 12.11.2003 |
13. | ŁABĘDA Marcin | WARTA ŚREM | 10.04.2003 |
14. | NOWICKI Mikołaj | UKS MUSZKIETER MOSINA | 23.03.2003 |