Nazwa: Puchar Europy Młodzików - Rokietnica Cup
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 16.04.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | SROKA Franciszek | 68 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2006 |
2. | Łopatniuk Krzysztof | 46 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 |
3. | PEŁSZYK Szymon | 26 | IKS LESZNO | 10.06.2003 |
4. | Ginda Piotr | 25 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 |
5. | PODRALSKI Adam | 2 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 |
6. | KULSKI Karol | 26 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.02.2003 |
7. | Długokęcki Ludomir | 57 | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 |
8. | ZAPÓR Ksawery | 55 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.08.2005 |
9. | HOFFMANN Stanisław | 65 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.07.2006 |
10. | PIOSIK Dawid | 31 | IKS LESZNO | 16.12.2004 |
11. | SACHARCZUK Bartosz | 42 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 |
12. | Pawski Alan | 13 | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 |
13. | MLICKI Szymon | 4 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 |
14. | SUMOWSKI Jakub | 54 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.09.2004 |
15. | TARAJKOWSKI Patryk | 67 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.12.2006 |
16. | KAZANECKI Konrad | 44 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.11.2003 |
17. | Tomeczek Kamil | 12 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 |
18. | OSSENTOWSKI Mikołaj | 34 | IKS LESZNO | 14.05.2003 |
19. | HAŁADUDA Kacper | 3 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 |
20. | GAWENDA Patryk | 49 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 |
21. | DOWNAR Wiktor | 23 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2003 |
22. | BOŁDZIŁO Igor | 10 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 25.02.2002 |
23. | KUL Michał | 47 | UKS ATENA GDAŃSK | 14.01.2005 |
24. | Wieczorek Michał | 63 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.02.2004 |
25. | CHTIOUI Adam | 11 | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 |
26. | NIZIO Bartłomiej | 39 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
27. | LANGA Emil | 18 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.04.2004 |
28. | CHMIELEWSKI Ryszard | 24 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
29. | STERNAU Stanisław | 48 | UKS ATENA GDAŃSK | 06.10.2004 |
30. | SZUKAŁA Adam | 58 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.03.2006 |
31. | Prajzner Mikołaj | 20 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 |
32. | PAZOŁA Wiktor | 6 | IKS LESZNO | 18.05.2003 |
33. | NOAK Jan | 59 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.12.2004 |
34. | Moriarty-Smyth James | 69 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 19.04.2004 |
35. | JAKUBOWSKI Adam | 19 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
36. | Płaszczewski Mikołaj | 22 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 |
37. | BEDNER Filip | 38 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2005 |
38. | BOHDAN Bartosz | 40 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 03.03.2003 |
39. | KONSTANTINOS Tertipis | 5 | ||
40. | SREBNIAK Tomasz | 9 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 29.01.2003 |
41. | Pichłacz Szymon | 1 | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 |
42. | WODZIŃSKI Adrian | 41 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.02.2003 |
43. | MAJEWSKI Filip | 21 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 30.07.2003 |
44. | PANCER Jan | 50 | UKS ATENA GDAŃSK | 22.12.2005 |
45. | HUMIENNY Stanisław | 59 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 20.03.2003 |
46. | KAŚKÓW Piotr | 28 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
47. | WIĄTKOWSKI Miłosz | 65 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 01.11.2006 |
48. | MAJEWSKI Błażej | 43 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2003 |
49. | Firch Paweł | 36 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2003 |
50. | Smuda Jakub | 8 | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.2003 |
51. | BRABAŃSKI Karol | 45 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2003 |
52. | LESZYŃSKI Karol | 37 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 22.10.2004 |
53. | Sowa Piotr | 30 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
54. | Moriarty-Smyth Myles | 56 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | |
55. | Nawrocki Franciszek | 62 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.2007 |
56. | Kotek Jakub | 32 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 |
57. | KOGUC Filip | 7 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.05.2002 |
58. | Gorczyca Tomasz | 33 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
59. | Mach Oskar | 35 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 25.01.2004 |
60. | SZENK Iwo | 14 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.06.2003 |
61. | ROGACKI Piotr | 52 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 25.11.2004 |
62. | ŁAGODZIŃSKI Marcel | 53 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 07.02.2003 |
63. | Berestek Jeremi | 29 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 |
64. | ŚWIERZYŃSKI Adam | 15 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2003 |
65. | Wiśnik Olaf | 17 | AZS AWF POZNAŃ | 20.11.2002 |
66. | Olszewski Mikołaj | 51 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 |
67. | Frącek Maciej | 16 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 |
68. | PACHOLCZYK Szymon | 61 | IKS LESZNO | 17.10.2004 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Pichłacz Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 | zakwalifikowano |
2. | PODRALSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 | zakwalifikowano |
3. | HAŁADUDA Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 | zakwalifikowano |
4. | MLICKI Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 | zakwalifikowano |
5. | KONSTANTINOS Tertipis | zakwalifikowano | ||
6. | PAZOŁA Wiktor | IKS LESZNO | 18.05.2003 | zakwalifikowano |
7. | KOGUC Filip | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.05.2002 | zakwalifikowano |
8. | Smuda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.2003 | zakwalifikowano |
9. | SREBNIAK Tomasz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 29.01.2003 | zakwalifikowano |
10. | BOŁDZIŁO Igor | KU AZS-UAM POZNAŃ | 25.02.2002 | zakwalifikowano |
11. | CHTIOUI Adam | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 | zakwalifikowano |
12. | Tomeczek Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 | zakwalifikowano |
13. | Pawski Alan | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 | zakwalifikowano |
14. | SZENK Iwo | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.06.2003 | zakwalifikowano |
15. | ŚWIERZYŃSKI Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2003 | zakwalifikowano |
16. | Frącek Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 | zakwalifikowano |
17. | Wiśnik Olaf | AZS AWF POZNAŃ | 20.11.2002 | zakwalifikowano |
18. | LANGA Emil | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.04.2004 | zakwalifikowano |
19. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 | zakwalifikowano |
20. | Prajzner Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
21. | MAJEWSKI Filip | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 30.07.2003 | zakwalifikowano |
22. | Płaszczewski Mikołaj | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 | zakwalifikowano |
23. | DOWNAR Wiktor | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2003 | zakwalifikowano |
24. | CHMIELEWSKI Ryszard | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
25. | Ginda Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 | zakwalifikowano |
26. | KULSKI Karol | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.02.2003 | zakwalifikowano |
26. | PEŁSZYK Szymon | IKS LESZNO | 10.06.2003 | zakwalifikowano |
28. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
29. | Berestek Jeremi | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 | zakwalifikowano |
30. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 | zakwalifikowano |
31. | PIOSIK Dawid | IKS LESZNO | 16.12.2004 | zakwalifikowano |
32. | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 | zakwalifikowano |
33. | Gorczyca Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
34. | OSSENTOWSKI Mikołaj | IKS LESZNO | 14.05.2003 | zakwalifikowano |
35. | Mach Oskar | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 25.01.2004 | zakwalifikowano |
36. | Firch Paweł | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2003 | zakwalifikowano |
37. | LESZYŃSKI Karol | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 22.10.2004 | zakwalifikowano |
38. | BEDNER Filip | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2005 | zakwalifikowano |
39. | NIZIO Bartłomiej | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
40. | BOHDAN Bartosz | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 03.03.2003 | zakwalifikowano |
41. | WODZIŃSKI Adrian | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.02.2003 | zakwalifikowano |
42. | SACHARCZUK Bartosz | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 | zakwalifikowano |
43. | MAJEWSKI Błażej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2003 | zakwalifikowano |
44. | KAZANECKI Konrad | UKS ATENA GDAŃSK | 25.11.2003 | zakwalifikowano |
45. | BRABAŃSKI Karol | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2003 | zakwalifikowano |
46. | Łopatniuk Krzysztof | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 | zakwalifikowano |
47. | KUL Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 14.01.2005 | zakwalifikowano |
48. | STERNAU Stanisław | UKS ATENA GDAŃSK | 06.10.2004 | zakwalifikowano |
49. | GAWENDA Patryk | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 | zakwalifikowano |
50. | PANCER Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 22.12.2005 | zakwalifikowano |
51. | Olszewski Mikołaj | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 | zakwalifikowano |
52. | ROGACKI Piotr | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 25.11.2004 | zakwalifikowano |
53. | ŁAGODZIŃSKI Marcel | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 07.02.2003 | zakwalifikowano |
54. | SUMOWSKI Jakub | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.09.2004 | zakwalifikowano |
55. | ZAPÓR Ksawery | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.08.2005 | zakwalifikowano |
56. | Moriarty-Smyth Myles | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | zakwalifikowano | |
57. | Długokęcki Ludomir | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 | zakwalifikowano |
58. | SZUKAŁA Adam | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.03.2006 | zakwalifikowano |
59. | HUMIENNY Stanisław | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 20.03.2003 | zakwalifikowano |
59. | NOAK Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.12.2004 | zakwalifikowano |
61. | PACHOLCZYK Szymon | IKS LESZNO | 17.10.2004 | zakwalifikowano |
62. | Nawrocki Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.2007 | zakwalifikowano |
63. | Wieczorek Michał | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.02.2004 | zakwalifikowano |
65. | WIĄTKOWSKI Miłosz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 01.11.2006 | zakwalifikowano |
65. | HOFFMANN Stanisław | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.07.2006 | zakwalifikowano |
67. | TARAJKOWSKI Patryk | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.12.2006 | zakwalifikowano |
68. | SROKA Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2006 | zakwalifikowano |
69. | Moriarty-Smyth James | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 19.04.2004 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | PODRALSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 |
2. | Pichłacz Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 |
3. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
3. | Frącek Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 |
5. | KONSTANTINOS Tertipis | ||
6. | BOŁDZIŁO Igor | KU AZS-UAM POZNAŃ | 25.02.2002 |
7. | KOGUC Filip | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.05.2002 |
8. | CHTIOUI Adam | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 |
9. | MLICKI Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 |
10. | HAŁADUDA Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 |
11. | PAZOŁA Wiktor | IKS LESZNO | 18.05.2003 |
12. | Tomeczek Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 |
13. | SZENK Iwo | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.06.2003 |
14. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
15. | CHMIELEWSKI Ryszard | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
16. | Łopatniuk Krzysztof | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 |
17. | Pawski Alan | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 |
18. | ŚWIERZYŃSKI Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2003 |
19. | SREBNIAK Tomasz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 29.01.2003 |
20. | KULSKI Karol | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.02.2003 |
21. | Gorczyca Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
22. | Smuda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.2003 |
23. | MAJEWSKI Filip | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 30.07.2003 |
24. | Mach Oskar | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 25.01.2004 |
25. | Wiśnik Olaf | AZS AWF POZNAŃ | 20.11.2002 |
26. | Olszewski Mikołaj | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 |
27. | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 |
28. | Berestek Jeremi | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 |
29. | OSSENTOWSKI Mikołaj | IKS LESZNO | 14.05.2003 |
30. | NIZIO Bartłomiej | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
31. | BRABAŃSKI Karol | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2003 |
32. | DOWNAR Wiktor | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2003 |
33. | Prajzner Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 |
34. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
35. | Płaszczewski Mikołaj | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 |
36. | LANGA Emil | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.04.2004 |
37. | Ginda Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 |
38. | PEŁSZYK Szymon | IKS LESZNO | 10.06.2003 |
39. | Firch Paweł | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2003 |
40. | BEDNER Filip | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2005 |
41. | BOHDAN Bartosz | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 03.03.2003 |
42. | PIOSIK Dawid | IKS LESZNO | 16.12.2004 |
43. | KUL Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 14.01.2005 |
44. | MAJEWSKI Błażej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2003 |
45. | LESZYŃSKI Karol | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 22.10.2004 |
46. | GAWENDA Patryk | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 |
47. | KAZANECKI Konrad | UKS ATENA GDAŃSK | 25.11.2003 |
48. | PACHOLCZYK Szymon | IKS LESZNO | 17.10.2004 |
49. | SACHARCZUK Bartosz | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 |
50. | WODZIŃSKI Adrian | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.02.2003 |
51. | STERNAU Stanisław | UKS ATENA GDAŃSK | 06.10.2004 |
52. | ROGACKI Piotr | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 25.11.2004 |
53. | ZAPÓR Ksawery | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.08.2005 |
54. | Wieczorek Michał | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.02.2004 |
55. | Długokęcki Ludomir | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 |
56. | PANCER Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 22.12.2005 |
57. | HUMIENNY Stanisław | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 20.03.2003 |
58. | NOAK Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.12.2004 |
58. | SZUKAŁA Adam | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.03.2006 |
60. | ŁAGODZIŃSKI Marcel | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 07.02.2003 |
61. | SUMOWSKI Jakub | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.09.2004 |
62. | Moriarty-Smyth James | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 19.04.2004 |
63. | SROKA Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2006 |
65. | Moriarty-Smyth Myles | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | |
66. | Nawrocki Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.2007 |
67. | HOFFMANN Stanisław | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.07.2006 |
68. | TARAJKOWSKI Patryk | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.12.2006 |
69. | WIĄTKOWSKI Miłosz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 01.11.2006 |